Кой какви сериали гледа?- Новини, премиери, обсъждане - тема 34

  • 43 746
  • 752
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 72
Я гледам само КРИМИНАЛНИ СЕРИАЛИ. Те са по 40-45мин и са пълни с обрати, драми, мистерии.

# 46
  • Вестерос
  • Мнения: 38 244
Като заговорихте за Кристи, още си доглеждам аз Поаро, от месеци не съм обаче, трябва да почна пак. Вчера гледах на кино Смърт край Нил. Не съм чела точно тази й книга, хареса ми екранизацията. Щяло да има и трети филм. Дано е по книгата, чието действие се развиваше в Петра. Мисля Evil under the sun беше. Миналата година я четох и беше интересна. Като цяло любима книга си ми остава Убийство на игрището за голф, както и екранизацията.

Гледахте ли последния епизод на Servant 🤔 вече доста клоня, че е демонка Лиан.

Почна втората част от сезон 2 на Walker, хареса ми новата му партньорка. Джаред много му тича да играе героя, имаше препратка към Супера 😁😁 само фен буня хванал.

Продължението на втори сезон на Big sky също не е лошо. Странен сериал е като цяло обаче, не е за всеки, мен ме грабна обаче.

Много ми харесват новите серии на Мейзъл само се издразних на последния епизод как отново издребня и се заяде с другата комик в предаването й. Мислех, че героинята й вече трябва да има някакво развитие и да си е научила урока, ама не би.

Последна редакция: пн, 07 мар 2022, 00:19 от Tiffany А

# 47
  • Мнения: 6 218
Догледах Мер.Страхотен и неочакван финал за убиеца.Иначе за нея много се радвам че продължи напред.Наистина няма смисъл от втори сезон.

# 48
  • Вестерос
  • Мнения: 38 244
Нов сериал с Кортни Кокс - Shining Vale

Почнал е шести сезон на Outlander. Време е да изгледам 5-ти Grinning
The Rookie също се завърна с нов епизод.

# 49
  • Мнения: 9 171
https://www.imdb.com/title/tt3006802/ - уникален лятото го гледах "сасинах" - много силен сериал, много видях на Нетфликс, че има един излезнал еп. вече , но...ще изчакам всички аз съм "адикт'  1еп. не ми е достатъчно..искам всичко да е излезнало и  като почна да гледам , аз да контолирам кога и колко ....а не 50% от съзнанието ми да е заето кога ще излезне, какво ще стане ..губя работоспособност


https://www.imdb.com/title/tt7660850/  -  е направо жесток сериал снощи свърших последната серия...и чакам новия сезон..


Дръпнах от Замундата руския сериал "Гранд" - от 100+ години не бях гледала добра комедия! Браво на руснаците научили са се да правят  филми с динамика ...

Последна редакция: вт, 08 мар 2022, 12:03 от pinko

# 50
  • София
  • Мнения: 27 160
Честит 8 март!
с пожелание за много щастие и любими моменти с любимите сериали! Simple Smile

Тиф,
ти нали гледаше Big Sky? Сезон 2 почна ли го? Ако да, то какво ще кажеш за супер дразнещите
Скрит текст:
дечица. Аууу, завалница стана голяма. Дано това безумие спре колкото се може по-бързо

# 51
  • Вестерос
  • Мнения: 38 244
Честит 8 март!
с пожелание за много щастие и любими моменти с любимите сериали! Simple Smile

Тиф,
ти нали гледаше Big Sky? Сезон 2 почна ли го? Ако да, то какво ще кажеш за супер дразнещите
Скрит текст:
дечица. Аууу, завалница стана голяма. Дано това безумие спре колкото се може по-бързо
За съжаление се върти около тях, дразнят, ама с напредване на сериите намалява участието им. Последните две серии почти ги няма 😁

# 52
  • Мнения: 3 147
Снощи изгледах третия епизод на новия сезон на Killing Eve. Мудно вървеше, както и предните два, но финалът на епизода определено ми хареса.

# 53
  • София
  • Мнения: 27 160
Много е зле този сезон за съжаление.
Но браво на Ийв. Най-накрая направи това което трябваше с онова психопатче. По-добре да и беше пуснала директно куршума.

Тиф,
аз съм едва на 5 епизод, знаеш зяпам по Фокс.
Някакви нагли тийнове водят мафията и корумпираното ченге за носа, доооооообрееееее. Три пикли и един шишко. И май две от пиклите са гейчета. Дани бъркам ама нещо така ми се струва. Твърде малки са за Бога. Много дразнещ сезон.

Интересно ми е с брата близнак и как плени серийния убиец, ама момичето май ще ги надхитри. Simple Smile

# 54
  • Вестерос
  • Мнения: 38 244
Интересна е там линията, има голям шок накрая на седми епизод. Девети свърши доста обещаващо също.

За Килинг даже и на мен ми е скучноо

# 55
  • Мнения: 3 147
Освен че е скучно, не знам как искам да свърши Sweat Smile Сякаш ми е все едно, а така ми харесваше в началото...

# 56
  • Мнения: 2 280
Какво ще кажете за HBO MAX? На мен засега ми харесва. Най-накрая 4К и долби, въпреки че има много малко филми с това качество. Има и по някой нов филм и сериал, но обещават тези дни да качат още.

# 57
  • Мнения: 9 647
Още не съм видяла какво повече има от HBO Go. Като че ли откъм сериали каквото имаше в HBO Max, го пускаха и по GO. Може би откъм филми има разлика..

# 58
  • UK
  • Мнения: 2 836
Нетфликс са обявили, че  първа част на новия свзон на Stranger Things излиза на 27 Май, втората част на 1 Юли. Най-накрая, добре че орез един локдаун изгледахме всипки сезони, ММ не беше гледал първите два, че съвсем щях да съм забравила.

Започнахме Young Sheldon, цялото семейство се забавляваме.

# 59
  • Мнения: 4 871
Освен че е скучно, не знам как искам да свърши Sweat Smile Сякаш ми е все едно, а така ми харесваше в началото...
Сякаш аз съм написала този коментар.
В началото много ме грабна и следях с интерес, с всеки сезон обаче нивото пада и сега съм стигнала до състояние, в което просто гледам, за да видя как ще завърши, но и това не ме интересува особено, просто да съм го видяла и да го отметна.

Общи условия

Активация на акаунт