Кой какви сериали гледа?- Новини, премиери, обсъждане - тема 34

  • 43 753
  • 752
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 36 482
Ако не беше с елемент на хорър Фром, щях да го гледам... Но сега не съм в настроение за такива неща.

Кръв и съкровище има премиерна дата за втори сезон - 17-ти юли (мислех, че ще го пуснат чак наесен). Освен това се мести на платформата Парамаунт +. Не е велик сериал, не се коментира много в социалните сайтове, но беше забавен и имаше съвсем прилични рейтинги...При 3 години пауза едва ли ще има трети сезон, а и Мат Бар вече е ангажиран с друг сериал.

# 466
  • Мнения: 31 669
Благодаря Дяволо. И на останалите.

From го приключих вчера. И на мен много ми хареса. Изгледах го бързо, бързо.
Яд ме е, че нищо не се разкри накрая.
Напомня ми на някой сериал по книга на Стивън Кинг.
Радвам се, че ще има 2 сезон, че ми е мега любопитно и ще тъпо така да ни оставят. Не че не се случвало.
И аз си помислих, че са в Чистилището. Ама нещо ми подсказва, че не е това.

Yellowjackets сега го видях,  грабва и това. Запазвам си го.

# 467
  • Пловдив
  • Мнения: 40 763
Любуваме се на играта на Мадс Микелсен като Ханибал Лектър всяка вечер от днес...Първи сезон на психотрилъра "Ханибал", започват да излъчват по БНТ всяка делнична вечер след късната емисия новини.
https://life.dir.bg/shou/lyubuvame-se-na-igrata-na-mads-mikelsen … ka-vecher-ot-dnes

Ще търся начин да го гледам по друго време, че ми е късно...

Последна редакция: ср, 18 май 2022, 10:09 от mystic woman

# 468
  • Вестерос
  • Мнения: 38 249

# 469
  • Мнения: 36 482
И при това е Татяна Маслани Simple Smile Чудя се дали брат й, който от няколко години е в досадна второстепенна роля в Мистериите на Мърдок, й завижда...

# 470
  • Вестерос
  • Мнения: 38 249
Кой е брат й?

# 471
  • Мнения: 11 818
Даниел Маслани - https://www.imdb.com/name/nm1055824/ Май и аз само при Мърдок съм го гледала, там се криви странно и играе гей, което за времето си е лошо..

# 472
  • Мнения: 36 482
Той в началото не беше гей - прояви интерес към две жени (медицинска сестра и колоездачка). На колоездачката даже й скри колелото, после каза, че ще я чака да се върне от чужбина, за да имат истинска връзка. Но после обърна резбата и каза, че винаги е бил такъв.
Може би актьорът е гей и е поискал да променят образа. Напоследък не правеше почти нищо, а в последния епизод замина за Америка. Може да не се върне за следващия сезон.

# 473
  • Мнения: 11 818
Да, забравила съм вече.. Не знам гей ли е наистина, но може би са искали да са модерни, макар че присъствието на подобни персонажи абсолютно навсякъде, май вече досади и на всички, които далеч не са хомофоби!

Няколко пъти пускам Severance и заспивам! Bowtie Но не съм се отказала..

# 474
  • Бургас
  • Мнения: 6 882
Любуваме се на играта на Мадс Микелсен като Ханибал Лектър всяка вечер от днес...Първи сезон на психотрилъра "Ханибал", започват да излъчват по БНТ всяка делнична вечер след късната емисия новини.
https://life.dir.bg/shou/lyubuvame-se-na-igrata-na-mads-mikelsen … ka-vecher-ot-dnes

Ще търся начин да го гледам по друго време, че ми е късно...

И аз мисля да започна да го гледам. Мога да превъртам назад до една седмица, така че не е проблем.

# 475
  • София
  • Мнения: 27 175
Shining Vale
https://www.imdb.com/title/tt7908756/

САЩ ; комедия/хорър/фентъзи ; 8 епизода х 30 минути ; продукция на StarZ ; подновен за 2 сезон

Черна хорър комедия, но аз лично очаквах да има повече хорър и по-малко лична драми и ''Отчаяни съпруги''
Има потенциал и е нещо по-различно, но можеха да си изиграят по-добре картите. Въпреки това ми хареса и ще гледам и втория сезон и го препоръчвам. Но не мога да му дам твърде висока оценка.

Семейство се премества да живее в къща в малко градче, където са се случвали ужасяващи неща. Изглежда никой не забелязва, освен главната героиня Пат, която е убедена, че или е депресирана, или обладана. Оказва се, че симптомите са идентични. Но дали всичко това е истина? Наистина ли се е случило това клане в къщата? Истинска ли е Розмари? Или съществуа само в главата на Пат (страхотна Кортни Кокс).

Скрит текст:
Според мен ако не беше истина, то синът и нямаше да вижда закланата дъщеричка, ето това не се връзва с теорията ми, че всичко това е плод на дисоциативното разстройство на Пат.
Но финалът е шокиращ. Дадоха снимка от 23 юни 1859 г. в която се вижда, че сегашната къща на Пат е била нещо като санаториум за жени с психични проблеми и на снимката се вижда Розмари на същите години на които е и през 23 юни, 1954 г. когато убива семейството си и по-късно се самоубива във ваната.
Надявам се да обяснят тази разлика от 95 години в сезон 2. Някакво проявление ли е тази жена? Демон, вещица? Какво по дяволите се е случило?
-
7.0

Последна редакция: ср, 18 май 2022, 17:55 от Diavolo

# 476
  • Мнения: 1 746
В момента гледам Tokyo vice и The staircase по Хбо макс.
Препоръчайте някой готин сериал от там, изгледала съм доста, но малко ми допаднаха. Чета с удоволствие темата и коментарите ви.

# 477
  • Вестерос
  • Мнения: 38 249
Аз изгледах Стълбището, хареса ми доста. Само не разбрах дали наистина

Скрит текст:
я е убил? Според мен да, накрая показаха истината.

# 478
  • София
  • Мнения: 27 175
Нямам търпение за Юни... Simple Smile

# 479
  • Мнения: 47 981
Аз гледах първи епизод на Жената на пътешественика във времето. Харесва ми, но актьорите още са ми странни, знам ги от други роли и маааалко ми е смешно Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт