За тези, които четат любовни романи № 41

  • 47 116
  • 743
  •   1
Отговори
# 60
  • Бургас
  • Мнения: 7 421

И Falling Away Grin Джаксън ми е любимият. Скоро ще излиза и първата книга от поредицата за децата на героите от Fall Away. Даже първата е за сина на Джаксън , ако не се лъжа.


Колко скоро? Simple Smile Определно Rival се чете по- лесно от първата. Още съм в началото,де.
Как се казва серията за децата?

# 61
  • Мнения: 348

И Falling Away Grin Джаксън ми е любимият. Скоро ще излиза и първата книга от поредицата за децата на героите от Fall Away. Даже първата е за сина на Джаксън , ако не се лъжа.


Колко скоро? Simple Smile Определно Rival се чете по- лесно от първата. Още съм в началото,де.
Как се казва серията за децата?
Поредицата се казва Hellbent. Първата излиза на 21.03. Пенелъпи не пиша особено бързо, а книгите ще са 6 засега. Не мисля, че тази година ще видим повече от 2. Уж ще продължава с Мотел, която трябваше да излезе преди 2-3 години.

# 62
  • Мнения: 90

И Falling Away Grin Джаксън ми е любимият. Скоро ще излиза и първата книга от поредицата за децата на героите от Fall Away. Даже първата е за сина на Джаксън , ако не се лъжа.


Колко скоро? Simple Smile Определно Rival се чете по- лесно от първата. Още съм в началото,де.
Как се казва серията за децата?
Поредицата се казва Hellbent. Първата излиза на 21.03. Пенелъпи не пиша особено бързо, а книгите ще са 6 засега. Не мисля, че тази година ще видим повече от 2. Уж ще продължава с Мотел, която трябваше да излезе преди 2-3 години.

Искам да излезе тази Мотел Sad Birthday Girl ми е една от най-любимите книги! Simple Smile) Lina дано ти хареса Rival.. Благодаря за инфото за серията за децата Simple Smile

# 63
  • София
  • Мнения: 28 919
Здравейте и от мен в новата тема. Нещо бях зациклила с книгите последните дни, но в понеделник видях , че са пуснали на испански ето тази книга https://www.goodreads.com/book/show/59952350-the-devil-and-the-deep-blue-sea , веднага ми се стори позната корицата, че съм чела препоръка в темата за нея. Дори не прочетох синопсиса, направо я започнах и я изядох за 2 дни, сега пак нямам какво да чета 🙄 , но пък е толкова приятно книгата да те завладее, да нямаш търпение за следващата глава. Nature Fire Препоръчвам я и аз, хареса ми много,  по принцип не харесвам книги с разни любовни триъгълници/четириъгълници и подобни фигури , но въпреки че тук има такава идея, всъщност историята изобщо не се усеща така. Няма разрушени дългогодишни връзки, изневери и подобни неща. Книгата е едно голямо пътешествие от Хавай, до Ел Ей, после сме на малка обиколка из Европа (Англия,Франция,Италия), към края прескачаме дори до Сомалия. 😂 Първокласна екскурзия за без пари. Stuck Out Tongue Winking Eye
Рових в предната тема да издиря от кой беше препоръката, но нали вече е заключена и не мога да я цитирам ,  благодаря на wa_wa! Hug
Скрит текст:
Ако вече си прочела Waking Olivia ще очаквам твоя коментар за нея до към 20ч довечера, когато мисля направо да я започна. Joy
 Цитат
Скрит текст:
Това е моментът, в който признавам, че съм измамничка, че тази жена, която се появява в списания изобщо не съм аз. Тя не носи името ми, почти не прилича на мен и дори не е някой, когото харесвам... но единственият начин да успея в живота, единственият начин да получа това, което искам, е да се преструвам, че съм нея , дори по-усърдно, отколкото вече го правя...
Мда, и аз послушах wa_wa и в момента чета книгата. За съжаление почти нямам време и напредвам много бавно, но засега книгата е много свежа, диалозите между двамата (а и мислите им) са написани със страхотно чувство за хумор, хапливи, но не прекалено... Определено ми харесва. Но, както винаги, когато много случайно попадна на добра книга, нямам време за нея.

# 64
  • Враца
  • Мнения: 5 213
Ако вече си прочела Waking Olivia ще очаквам твоя коментар за нея до към 20ч довечера, когато мисля направо да я започна. Joy
Радвам се, че книгата ти е допаднала.
Колкото до Waking Olivia - изчетох я. Но беше доста тежка история, която на моменти ми идваше прекалено. Съвсем различни са двете книги. Бих ти препоръчала първата дяволска - A Deal with the Devil. Не е толкова добра като другата, но е прилично четиво.

# 65
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 982


На това се беше съгласил Емет Стоун с жената, привлякла вниманието му преди два месеца. След драматичните години, последвали затварянето на „Тенекиените номади“, точно от това има нужда той – флирт с тайнствена жена. Но съдбата сякаш нарочно ги среща, отново и отново, и това поражда чувства, които той не може да контролира. Тя е умна и самонадеяна. Мила и добра. Обича да се вози на мотора му всеки съботен следобед и да се излежава в леглото му всяка неделна сутрин. Тя е идеалната жена.

Освен това е Нова Талбът, дъщерята на неговия най-голям враг – човекът, убил баща му. И това ще ѝ струва мъжа, уловил сърцето ѝ, освен ако не успее да убеди Емет, че чувствата ѝ са искрени.

Преди той да е научил защо тя е започнала да флиртува с него.
с огромно нетърпение я чакам!

# 66
  • Мнения: 226
Задължително ще я прочета! Обичам, когато започна някояпоредица да я завърша.
 link=topic=1417744.msg44421941#msg44421941 date=1646832453]


На това се беше съгласил Емет Стоун с жената, привлякла вниманието му преди два месеца. След драматичните години, последвали затварянето на „Тенекиените номади“, точно от това има нужда той – флирт с тайнствена жена. Но съдбата сякаш нарочно ги среща, отново и отново, и това поражда чувства, които той не може да контролира. Тя е умна и самонадеяна. Мила и добра. Обича да се вози на мотора му всеки съботен следобед и да се излежава в леглото му всяка неделна сутрин. Тя е идеалната жена.

Освен това е Нова Талбът, дъщерята на неговия най-голям враг – човекът, убил баща му. И това ще ѝ струва мъжа, уловил сърцето ѝ, освен ако не успее да убеди Емет, че чувствата ѝ са искрени.

Преди той да е научил защо тя е започнала да флиртува с него.
с огромно нетърпение я чакам!
[/quote]

# 67
  • Варна
  • Мнения: 2 355
Трябва да почна тези книги.

# 68
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 908
Аз се чудя дали преводът на издателството се различава от фен превода на Бриджъртън.

# 69
  • Бургас
  • Мнения: 5 940
Аз се чудя дали преводът на издателството се различава от фен превода на Бриджъртън.
Ох, и аз. Бих искала да си купя серията, но ако превода е лош, ще се изям от яд
·٠• Hrisi•٠·, а чела ли си исторически любовни романи? Ако да, и особено ако са ти харесали, Джулия Куин е задължителна Много я обичам.

# 70
  • Варна
  • Мнения: 2 355
Аз съм си взела първа книга, но изчаквам да излезнат повечето книги.

# 71
  • Мнения: 781
Аз миналата година прочетох, всички Бриджъртън, без първата, защото тъкмо бях изгледала сериала. Най-много ми хареса, за Антъни.

# 72
  • София
  • Мнения: 30 211
Прочетох и втората книга за номадите.
Скрит текст:
Съжалявам, че Дрейвън загина. И малкото несъответствие с книга първа по отношение на раждането на бебето и присъствието на дядото там, но здраве да е.
Дано третата да е интересна.

От Бриджъртън много харесвам историята за Колин и Пенелопе.

# 73
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 982
аз Бриджъртън съм ги чела като фен преводи и сега чакам да излязат всичките от поредицата и едва тогава може би ще ги купя, че както има голям читателски интерес, да не останем пак с половин поредица ..

# 74
  • Бургас
  • Мнения: 7 421
Прoчетох Rival, по-добре е от Bully. Много по-добра.
Разбрах третата книга за кои герои е, обаче тази за Тейт и Джаред ли е пак? https://www.goodreads.com/book/show/23437291-aflame?from_search= … bIULAt&rank=1

Общи условия

Активация на акаунт