За тези, които четат любовни романи № 41

  • 47 041
  • 743
  •   1
Отговори
# 660
  • Бургас
  • Мнения: 7 400
" Идол " на Кристен Калихан започва общаващо. Харесва ми засега  Simple Smile

# 661
  • Мнения: 704
В инстаграм попаднах на препоръки на книги подобни на тези на Маас и нямаше как да се сдържа и да не видя за какво става въпрос в тях. Първата която прочетох беше тази https://www.goodreads.com/book/show/59339681-what-lies-beyond-the-veil която бих казала, че донякъде напомня на Дворовете. Магическа преграда разделя света на човеците от този на елфите, която обаче се разрушава и елфите успяват да навлязат в човешките земи търсещи своите сродни души. Всъщност книгата ми беше доста интересна, макар че плот туиста донякъде го очаквах. Хубавото е, че втората част от поредицата излиза през август, така че няма да е голямо чакането за продължението й.

Втората, която прочетох и която бих казала, че е близка до Лунатион е https://www.goodreads.com/book/show/59820919-city-of-gods-and-monsters, всъщност тя ми хареса повече от What Lies Beyond the Veil. Тук имаме доста интересно изграден фентъзи модерен свят  обитаван от  хора, вампири, върколаци, вещици и всякакви други създания. Имаме и Дариен Касел големият лош Дявол, който стана душичка, когато се влюби в човешкото момиче Лорън Кала. Книгата много ми хареса и определено я препоръчвам на феновете на Лунатион. Като минус обаче отчитам, че авторката тепърва пише втората част от поредицата и все още няма конкретна дата на издаване.

# 662
  • София
  • Мнения: 30 208
Започнах "Тайните дневници на мис Миранда Чийвър" - много забавна книга.

# 663
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 850
Започнах "Тайните дневници на мис Миранда Чийвър" - много забавна книга.
Имам я на хартия. Трябва да я препрочета. Спомням си, че ми хареса, когато я четях.

# 664
  • Мнения: 187
Момичета, Испанска любовна измама става ли по-добра след средата или няма смисъл да се мъча повече? Каталина е един от най-скучните женски персонажи, на които съм попадала.. Rolling Eyes

# 665
  • Бургас
  • Мнения: 7 400
Момичета, Испанска любовна измама става ли по-добра след средата или няма смисъл да се мъча повече? Каталина е един от най-скучните женски персонажи, на които съм попадала.. Rolling Eyes

Нямам идея. Аз я изтърпях само до около 40 страница. Simple Smile

Прочетох "Идол" .Хареса ми. Знае ли се вече дали Ера ще издават и втората книга от поредицата или да я дръпна още сега?

# 666
  • Мнения: 4 065
Започнах "Тайните дневници на мис Миранда Чийвър" - много забавна книга.
Аз я слушах в Сторител, и на мен ми хареса. Сега слушам и втората, Какво се случи в Лондон, при нея е още по-забавно. Но за съжаление слушам много рядко, а не искам да я чета на хартия, че после като ми се наложи да  слушам нещо, няма какво.

# 667
  • Мнения: 331
Момичета, Испанска любовна измама става ли по-добра след средата или няма смисъл да се мъча повече? Каталина е един от най-скучните женски персонажи, на които съм попадала.. Rolling Eyes

Нямам идея. Аз я изтърпях само до около 40 страница. Simple Smile

Прочетох "Идол" .Хареса ми. Знае ли се вече дали Ера ще издават и втората книга от поредицата или да я дръпна още сега?

Аз ги бях питала, малко след като излезе Идол. Отговориха, че зависело от интереса, да съм следяла сайта и страницата им във Фейсбук.....

# 668
  • Бургас
  • Мнения: 7 400
Мария, помня това като го писа. Обаче мина време и може вече да е ясно.

# 669
  • Мнения: 331
Мария, помня това като го писа. Обаче мина време и може вече да е ясно.

Ами не съм засичала нищо... Ако искаш, пробвай да им пишеш на мейла. Доста бързо отговарят Simple Smile

# 670
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
Момичета, Испанска любовна измама става ли по-добра след средата или няма смисъл да се мъча повече? Каталина е един от най-скучните женски персонажи, на които съм попадала.. Rolling Eyes
Не помня какво беше до средата, но на сватбата става една идея по-интересно, после към края има една завръзка и развръзка набързо и хепи енд.

# 671
  • Мнения: 187
Благодаря! Вероятно ще я зарежа, омръзнаха ми безкрайните мисли на Каталина, идва ми да скъсам книгата Sweat Smile
Скрит текст:
все пак ако някой иска да разменим, може да ми пише, книгата е като нова

# 672
  • Мнения: 1 286
Благодаря! Вероятно ще я зарежа, омръзнаха ми безкрайните мисли на Каталина, идва ми да скъсам книгата Sweat Smile
Скрит текст:
все пак ако някой иска да разменим, може да ми пише, книгата е като нова

Развесели ме Joy Аз вече въобще не се хабя със такива книги , зарязвам ги на драго сърце.
Аз започнах серията ,,Под,, на Мегън , харесва ми .Третата ми беше малко скучна ,сега съм на четвъртата

# 673
  • София
  • Мнения: 30 208
Започнах "Тайните дневници на мис Миранда Чийвър" - много забавна книга.
Аз я слушах в Сторител, и на мен ми хареса. Сега слушам и втората, Какво се случи в Лондон, при нея е още по-забавно. Но за съжаление слушам много рядко, а не искам да я чета на хартия, че после като ми се наложи да  слушам нещо, няма какво.
Днес я започнах. Предполагам, че ще ми хареса.

# 674
  • Бургас
  • Мнения: 7 400
Скрит текст:
Мария, помня това като го писа. Обаче мина време и може вече да е ясно.

Ами не съм засичала нищо... Ако искаш, пробвай да им пишеш на мейла. Доста бързо отговарят Simple Smile

Направо ще я дръпна и после ще докладвам дали си стува чакането.

Общи условия

Активация на акаунт