След НОЕМВРИйска бейб-градушка- мама сладко бебе гушка :)

  • 11 444
  • 286
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: X
Момичета, да ви попитам нещо (срам, не срам!!!) - от няколко дена имам много неприятна болка в дупето, може и да са хемороиди, нямам представа. Мажа се редовно с крем Здраве, но май няма особен ефект. Имам бивацин-спрей (взех си го за болницата) - дали да не го използвам, защото вече започвам да се плаша?

# 16
  • София
  • Мнения: 1 067
Честито на мама Клюки!!! С пожелания да расте голям и силен малкият мъж (абе той май не е никак малък), много да я слушка и много да папка!!!

Салви, честито бебоче и на теб. Да ти е жива и здрава малката принцеска!!! 

# 17
  • Мнения: 575
Здравейте мамчета,
пиша ви за да ви съобщя , че днес в 7:28 сутринта на бял свят се появи НИЯ на МЕРЕЛИН

Малката красавица се роди 3850гр. и 50см.
И бебето и майката са добре:)
Най - искренно им пожелавам да бъдат много здрави и щастливи!!!
[/color][/size]
ПП Честито на всички останали мами Simple Smile

# 18
  • Мнения: X
Здравейте мамчета,
пиша ви за да ви съобщя , че днес в 7:28 сутринта на бял свят се появи НИЯ на МЕРЕЛИН

Малката красавица се роди 3850гр. и 50см.
И бебето и майката са добре:)
Най - искренно им пожелавам да бъдат много здрави и щастливи!!!
[/color][/size]
ПП Честито на всички останали мами Simple Smile

Благодаря, благодаря, ама ние още сутринта честитихме на Мерелин и се зарадвахме за нея Hug

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 127
Влизам набързо да ви се похваля,
И аз станах мама на 5 ноември  се роди нашия Георги,3.070кг,дълъг 50см.
Всичко мина много бързо,за 2 часа го бях изстреляля навън.На всички нови мами честити бебчета,а на бременните кураж и леко раждане.
ето и снимки на малкия пич
http://www.snimka.bg/profile.php?edit_photo&photo_id=1526892
hhttp://www.snimka.bg/profile.php?edit_photo&photo_id=1526895

Последна редакция: ср, 15 ное 2006, 13:15 от ivanka1979

# 20
  • Мнения: X
Честито на мама Иванка! Много е сладък малкия Георги - браво!

# 21
  • София, Дианабад
  • Мнения: 202
Честити бебчета на Лучия, Мерелин, Клюкарката, Салви, Иванка! да са ви живи и здрави, много послушни, а вие да се възстановите бързо!

Аз почти нямам време да влизам, че и нас ни започнаха коликите май! Cry Днес следобед направо се видях в чудо - нищо не го успокоява! А педиатърката не иска да даваме капки преди контролно мерене, за да се види колко бил наддал - а то ще е след два дни чак.   Sad
Весе, при нас коликите уж започнаха следобед, после вечер за малко, а днес имаше и в 11 сутринта - май няма време.
Гери, за педиатърката - избрахме джи -пи - д-р Рени Иванова, засега уж сме доволни, но реално още не е записан при нея - това става с акта за раждане - така че имаш време да умуваш, а и аз ще събера повече впечатления и ще споделя!
Дени, и Борис плаче като Теодор при събричане и обличане, всъщност плаче е меко казано, само къпането май му харесва и имам чувството, че все така ще си я караме  - смяна на памперс с рев.
Ей, мамчета, много ми е мъчно като плаче детенце - почти се рева с него - вие как се чувствате?! Или мен си ме тресат хормони след раждането.  newsm78

Имам и едно въпросче - как обличате бебчовците за разходка навън - например, като се постопли след 2 дена?

Стискам палци на всички мамчета пред среща с бебчовци - да мине леко и много да им се радвате.  newsm10 newsm10

# 22
  • Мнения: 483
Ех, че много бебчета днес  Hug Сега дано не пропусна някое бебче при честитенето  Embarassed

ЧЕСТИТ БЕБЧО БОРИС НА МАМА ЛУЧИЯ!

ЧЕСТИТА БЕБКА НИА НА МАМА МЕРЕЛИН!
 
ЧЕСТИТА БЕБКА НА МАМА ЧАПЕЛИТА!

ЧЕСТИТ БЕБЧО ИВАЙЛО НА МАМА МИЛЕНКА!

ЧЕСТИТА БЕБЕКА АЛЕКСАНДРА НА МАМА САЛВИ!


Да са здрави всички бебчовци, много да папкат и спинкат и малко да плачкат и най-вече да радват мама и татко! На мамите бързо възстановяване!

Това с плакането при мазане явно е всеобщ бебешки кошмар  newsm78 и Теа се съдира от рев при смяна на памперса и при мазането след баня  #Crazy Иначе вече има часове на будуване, в които си лежи и се оглежда, все едно всичко вижда и разбира  Wink
И ние снощи бяхме от 1.00 до 5.00 на ръце заради коликите  Sick само в мен заспива горкото човече и аз какво да правя го гушкам,  за да се успокои.
И аз се радвам на това, че времето ще е хубаво тези дни, така ми харесва да я разхождам.
Утре сме на първа консултация, така че после ще пиша какви за ни мерките  Wink
Мами на вас случвало ли ви се е бебоците да изхвърлят през нослето и устичката един бял слузест секрет  #Crazy Не е повръщане със сигурност.Сигурно е нормално нали до 1-я месец бебчетата се чистят  newsm78 Но снощи като го изхвърли милата така се отряза, нямаше събуждане, явно и олекна.След малко ще кача малко нови снимки.

Целувки   bouquet

# 23
  • Мнения: 3 214
Честити бебчета на новите мами Клюки, Салви и Иванка! Много да папкат и слушкат малките бебенца!

# 24
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 331
Еййййййййййййййййй, че хубави новини!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Честити мушмурочета на Лучия, Мерелин, Клюки, Салви, Иванка!

Да пълнят памперсите редовно и да радват своите мами!  Hug Hug  Hug  Hug Hug

Аз днес съм в добро настроение, явно защото добре си поспах и през нощта, и през деня  Crazy Друго си е  като спинка детенцето, а и като свекито помага с прането и готвенето. Иначе първите дни като се прибрахме от болницата, много яко ме тресяха хормоните и ревях постоянно, особено като погледнех Ема каква е малка и безащитна и започвах да плача, а като пуснаха онзи репортаж с жената, пребила децата си направо се разтреперих от нерви и само ходех през 5 минути да наглеждам бебка как спинка. Затова днес се чуствам добре от това, че хормоналната криза е преминала.
След малко ще я къпем малката глезана и ще папка  Flutter

# 25
  • Варна
  • Мнения: 893
здравейте Ноемврийски мами   bouquet

Честити бебешки радости на всички които сече си ги гушкат!
като гледам и от нашия отбор (Декември) скоро ще има наплив към вас  Wink вече имаме 2 бебета  newsm32

както и да е  - за друго ви пиша...

видях че едната варненка не се е обаждала скоро че викам да вляза в ролята на закъсняло щъркелче:

Nel78 - роди на 06.11.2006г.
за съжаление само толкова знаем явно няма време мамата да пише (с две дечица сигурно е трудно  Mr. Green )

лека вечер на всички!  newsm51

# 26
  • Мнения: 1 321
Здравейте на всички Hug
ЧЕСТИТО НА НОВООБЕБЕЛИТЕ СЕ МАМЧЕТА ДА СА ЖИВИ И ЗДРАВИ БЕБОЦИТЕ А НА МАМИТЕ БЪРЗО ВЪЗСТАНОВЯВАНЕ. smile3525 newsm51 smile3525 newsm51
Момичета 2 в 1 още малко милички и вашият ред идва. Laughing Grinning
При нас днес също беше голямо дондуркане с бебо близо 5 часа тези гадни колики ни разказаха играта. Twisted Evil newsm45 smile3515.
Айде отивам че пак се разплака мишока.
Лека вечер и повечко да поспят мамите с ревливи бебета. Hug

# 27
  • Мнения: 575

Благодаря, благодаря, ама ние още сутринта честитихме на Мерелин и се зарадвахме за нея Hug



Съжалявам за закъснението,
просто цял ден нямах интернет Sad( А й обещах , че ще й бъда щъркелче...

# 28
  • Мнения: 2 274
   Майкоооооо, колко бебчета има днес  Mr. Green!
  Честито на всички нови майчета   bouquet! Няма да ги изброявам поименно, за да не пропусна някоя! Да са ви живи и здрави бебчовците и бебките   bouquet! Много да слушка, да папкат и да пълнят пампите, а на всички мами - бързо да се възстановяват   bouquet!
  Пам, това твоето ми звучи като тапата  Mr. Green! Очаквай включване до седмица  Joy!
  Мишенце, като бях в болницата една девойка повръщаше и докторката каза: " Тя прави разкритие, бързо да идва тука!", та ако има връзка между повръщането и разкритието - сигурно няма да преносиш  Peace!
   Мацки, днес ходих в Шейново и видях Мария! Утре я изписват! Бебко си хапва добре, мама има коластра и сега двамата са доволни и щастливи! За съжаление на Марийчето раждането не е било никак леко и днес дори се разплака докато ми разказваше, но важното е че сега са добре  Hug!
    Тали, за съжаление свекитата днес си дойдоха! Ако ми беше казала в събота / незнам кога го писах това за капките / - нямаше никакъв проблем да ти вземат! Ние за сега сме на Еспумизан, но нещо голям ефект не виждам! Снощи малкия ми спа на гърдата до 5 сутринта  Tired и днес цял ден съм като парцал! От утре започвам с Инфакол-а и да видим дали ще помогнат  Praynig!
    Мина, за хемороидите иди в аптеката и искай нещо да ти дадат! Нормално е в последния месец да се появят заради тежестта на бебето!
   Уффф, малкия се разплака! Айде, чао за сега!   bouquet

# 29
Ех, че хубави новинки!
Честито на Лучия, Мерелин, Клюкарката, Иванка, Салви и Нел78.
Да пораснат голями бебоците, а на мамите бързо възтановяване.

Общи условия

Активация на акаунт