Турски филми и сериали - обща тема за общи приказки (10)

  • 88 583
  • 759
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 134

Темата е отворена за обсъждане и коментари на всичко около турските кино и телевизионни продукции - стари и нови филми, актьори, въпроси, търсене и споделяне на информация.
Нека да уважаваме предпочитанията на събеседниците си и да не  допускаме личните пристрастия да стават причина за спорове и отрицателни емоции!

Приятни минути и добро настроение на всички в темата!


# 1
  • Мнения: 7 864
GG, 😍 😍 😍 благодаря за новата тема! ❤️ 💕 ❤️
Нарочно оставих нещо 😉 😜 за нея, с което поздравявам теб и всички дружки от групата.



# 2
  • Мнения: 874
Благодаря за новата тема!

Здравейте всички !
Изгледах еп.2 на Сестрите - свекървата е ужасна жена, бе А съпруг и син пълни мухльовци и егоисти. Успешно са се продали на онази ужасна жена, която отвлече снаха си, само и само да не се разведе със синчето ѝ. ПБН обаче имаше и сега , ако има и бременност, май ще има още клишета, но ще търпим поне до 5 епизод. Може и да ме изненадат СЦ
Хубава вечер и се насладете на дългата почивка!

# 3
  • Мнения: 7 864
За мене беше голяма изненада признанието на свекървата, че също е минала през този ад на младини.
И се запитах какъв човек трябва да си, че да прехвърлиш озлоблението си върху невинно същество, напълно осъзнавайки какво  му причиняваш, защото самата ти си го преживяла.
Иска ми се девойката да не се влюби в сина, а да се появи друг рицар на бял кон, негова пълна противоположност.
Но явно други са намеренията на СЦ - вероятно ще му поизлъскат образа и ще имаме някакъв сладникав финал.
Ох, нито едно име не запомних в този сериал. 😂

# 4
  • Мнения: 2 557
Аз загледах "Пера Палас" . Хубава приказка, малко отвлича от реалността и зациклянето на другите сериали за момента.

# 5
  • Мнения: 13 398
Знаете ли дали има тема за "Пера Паласт хотел"?
Ако има, моля дайте ми линк.
Пипилота, с превод ли гледа първата серия?

# 6
  • Мнения: 2 557
Знаете ли дали има тема за "Пера Паласт хотел"?
Ако има, моля дайте ми линк.
Пипилота, с превод ли гледа първата серия?
Едва ли има тема. Гледам го на руски със субтитри. Ето тук. https://turkru.tv/polnoch-v-otele-pera-palas/

# 7
  • Мнения: 27 389
Знаете ли дали има тема за "Пера Паласт хотел"?
Ако има, моля дайте ми линк.
Пипилота, с превод ли гледа първата серия?

Специална тема за сериала не е направена засега. Всички проекти на Хазал Кая се обсъждат в темата на ОС. В момента от телефона не мога да дам линк. Също така има още една тема във форума за актрисата.

И аз загледах сериала хубав е. Отвлича те от напрежението в реала.
Знаете че Хазалче ми е любимка.Blush
Истинска принцеса е на премиерата в синята рокля.
Пепелче , савджъто също присъства. Хубави и естествени кадри има а тях.

Благодаря за новата тема. Flowers Bouquet

# 8
  • Мнения: 13 398
Пипилота, Феми - благодаря ви.
Субтитрите ще ми помонат.

# 9
  • Мнения: 7 864
Феми, 🤩 как съм го пропуснала савджъто. 😀
Уж гледах Хазал със синята рокля, пък него не го мярнах наоколо. 😀
Домъчня ми за този човек, ей. ❤️❤️❤️

Преди малко изгледах Бащата- 3 еп. и ми хареса.
Толга Саръташ уж дребно момчето, но има мъжкарско излъчване и с удоволствие го наблюдавам.
Обаче си няма още подобаваща партньорка (освен някаква бивша изгора, на която нещо й куца играта) , за да е завършена картинката и малко се притеснявам за него. 😀
Интересни неща се случват там, богатството започна да развращава патриархалното семейство, но как ги разбирам само. 😀
Направо се поставих на мястото на жените пред гардеробите с луксозни дрехи, пък то само това да е... 😀
Ще гледам още, да видя накъде ще тръгнат работите, докато ми доскучае и този сериал.

ju, вместо Феми да ти пусна тема за Хазал, появи се на 1 стр. и предполагам, че защото се коментира Пера Палас.

https://bg-mam.ma/t/889239

# 10
  • Мнения: 13 398
Мерси, Пепелче! Flowers Hibiscus Ще погледна и там. Satisfied

# 11
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
Здравейте!
Благодаря за темата и аз, добре е, че я имаме.

Аз следя Всичко за брака и ми се струва, че една седмица пропуснахме , липсва ми една серия. Или съм се объркала?

Пера Палас ще го погледна на всяка цена, обичам ретро от време на време.

Присъдата и Брака ги чакам с нетърпение, освен това и Влюбения мъж гледам и хвърлям по едно око на Игра на съдбата ми.

# 12
  • Мнения: 3 134
Момичета, отправям покана към всички, следящи фенските теми - пускайте и тук по-важните неща, случили се с вашите любимци. Те всъщност са всеобщи любимци, просто е трудно да следим 20-тина теми, пълни с всякакви подробности от ежедневието им. Но някои по-значителни събития, като нови професионални ангажименти, кой се загаджил, кой - разделил, сватби, бебета, издънки или похвални истории - мисля, че ще са интересни за всички и ще е по-лесно да се информираме от една тема.

# 13
  • Мнения: 7 864
Новият филм "Продължавай да живееш" с участието на Асли Енвер и Каан Урганджиоглу ще бъде пуснат по Netflix на 21 март!
 Филмът разказва историята на борбата на Мелиса, на която й остава много малко време да намери някой, на когото да повери сина си Кан, като същевременно има много любов за това кратко време.


# 14
  • Мнения: 3 015
Миналият вторник излезе 21 серия на "Всичко за брака", вече има и руски субтитри. Завърши много неочаквано и обещаващо за някакво подозрение относно смъртта на Иейш...... /от турските имена запомням само 4 максимум 6 буквени и то с много гласни, хаха/. Има и фрагман за 22 серия, т.е за идващия вторник.

Общи условия

Активация на акаунт