Турски филми и сериали - обща тема за общи приказки (10)

  • 89 097
  • 759
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: 1 544
Стела , телефона ме спъва за снимка. 

Красавицата Мелиска Памук, която си харесваме е стартирала снимки на новият си проект - филм.

Радвам се за нея. Готина мацка е!

# 496
  • Мнения: 2 652
Привет! Да попитам тези , които гледат "Приказка за розата". Тая Едже ли е, каква е, бившата на Топрак, дето се натресе у тях и иска да се омъжва за него откъде ми е позната, актрисата. С толкова сериали съвсем се сбърках. Знам, че я гледах скоро, пак май в отрицателна роля, ама в кой сериал?

# 497
  • Мнения: 1 850
Привет! Да попитам тези , които гледат "Приказка за розата". Тая Едже ли е, каква е, бившата на Топрак, дето се натресе у тях и иска да се омъжва за него откъде ми е позната, актрисата. С толкова сериали съвсем се сбърках. Знам, че я гледах скоро, пак май в отрицателна роля, ама в кой сериал?

Тя участваше в Сълзите на Дженет, в ролята на Мелиса и в Приказка за Бодрум- Рана. Казва се Зехра Йълмаз.

# 498
  • Мнения: 2 652
Привет! Да попитам тези , които гледат "Приказка за розата". Тая Едже ли е, каква е, бившата на Топрак, дето се натресе у тях и иска да се омъжва за него откъде ми е позната, актрисата. С толкова сериали съвсем се сбърках. Знам, че я гледах скоро, пак май в отрицателна роля, ама в кой сериал?

Тя участваше в Сълзите на Дженет, в ролята на Мелиса и в Приказка за Бодрум- Рана. Казва се Зехра Йълмаз.
Благодаря! От "Бодрумска приказка" определено не я помня. "Сълзите на Дженет" не съм гледала. Но сега след като знам името и проверих къде е играла  и загрях. В "Никой не знае" с Керем Джем, май пак беше бивша. Joy

Последна редакция: пн, 08 авг 2022, 22:20 от pipilota65

# 499
  • Мнения: 3 192
Здравейте ! Качвам трейлъра на новия филм на Къванч Татлъту " Денят на влюбените" , който ще се излъчи на 2 септември по Netflix.
https://www.youtube.com/watch?v=dRpvwUEyR9w

Ето това очаквам с нетърпение .

# 500
  • Мнения: 28 118
Първи тийзър на сериала на Fox TV "Kusursuz Kiracı - Идеалният наемател/квартирант". Участват Дилан Чичек Дениз, Умут Курт, Мелиса Дьонгел, Серкай Тютюнджю. Режисьор Юсуф Пирхасан.

# 501
  • Мнения: 27 622
Стела , телефона ме спъва за снимка. 

Красавицата Мелиска Памук, която си харесваме е стартирала снимки на новият си проект - филм.

Радвам се за нея. Готина мацка е!
Готина е и усмивката й грее. С нейният в реала ми харесват като чифте.
Във филма си партнира с Еркан Колчак Кюстендил (накратко Кюстендилов.)

# 502
  • Мнения: 159
Привет! Искам да попитам някой има ли информация за сериал "Adin: Zehra" ?

# 503
  • Мнения: 7 898
Пипилотка😍, тази актриса, за която питаш, последно игра в Сърдечна рана (Гьокхан Алтан) приятелка на злодейката, но всъщност добро момиче и отново нещастно влюбено.

# 504
  • Мнения: 27 622


Новата партньорка на Еркан . Еркан го харесах от Назови ме по име.

# 505
  • Мнения: 1 850
Към 17 сезон на Опасни улици се присъединяват Себахат Кумаш и Батухан Екши.
Себахат е участвала в Черна роза, Великолепният век, В сърцето ми е Дениз, Изумруденият феникс и Любов, логика и отмъщение.
Батухан е участвал в Кварталът на богатите, Една лятна история, В сърцето ми е Дениз, Не пускай ръката ми и Децата на сестрите.

# 506
  • Мнения: 1 544


Новата партньорка на Еркан . Еркан го харесах от Назови ме по име.

femmi2 и аз от там си го харесах Еркан.
Мацката сефте я виждам - хубавка изглежда. Дано им се получат ролите..👌🌺🪁
Ние си чакаме...😀🎶

Към 17 сезон на Опасни улици се присъединяват Себахат Кумаш и Батухан Екши.
Себахат е участвала в Черна роза, Великолепният век, В сърцето ми е Дениз, Изумруденият феникс и Любов, логика и отмъщение.
Батухан е участвал в Кварталът на богатите, Една лятна история, В сърцето ми е Дениз, Не пускай ръката ми и Децата на сестрите.


mimchyyy9, пълна си с информация - Адмирации..👌 Благодаря! 🌹

Последна редакция: вт, 09 авг 2022, 15:02 от Stella2021

# 507
  • Мнения: 27 622
И аз сефте я виждам мацката. Ако някой знае повече за нея да сподели.На ръст ще си паснат с Еркан.

# 508
  • Мнения: 1 850
Казва се Ямур Йозтюрк и е родена през 1999 година. Първото ѝ участие е през 2014 г. в “Прости ми”.
В периода 2019-2020 участва в делничния сериал по Star TV - “Влюбих се веднъж”.
През 2020-2021 участва в сериала по TRT1 - “Майки”.

# 509
  • Мнения: 881
Здравейте, драги зрителки!
Много сладки приказки сте подхванали и това ми харесва!
Жалко за мен, че  "Приказка за розата" има руски субки само до 3 епизод от показани 6 до днес.
Беше ми интересно да гледам по-нататък, но уви... А пък не ми се гледат само картинки , по някое време ми се придремва
Днес погледнах първата серия на "Животът, какъвто е" /преведох си го аз, не се подвеждайте,може да греша Rolling Eyes / Много познат ми се стори откъм сценарий, но не се сещам с кой подобен сериал го асоциирам.. Дали не съм гледала нещо подобно при азиатските дорами,че и там се търкалям вече повече от 10 години. Не е важно.
Май е паднала балтията на още от т.нар.летни сапунки - «Ты полюбишь» завършва в 15 серия за нисък рейтинг, посмях се добре с него, все пак и «Ах,где» приключва в 7-ма серия.Него изобщо не го започвах даже.
Гледах "Азис", обаче Мурат Й. отново ме разочарова.Ето защо
Скрит текст:
Кризис на съемках сериала "Азиз"
Продюсерская компания объявила о смене сценариста в новом сезоне, и новым сценаристом стала Эйлем Джанполат, но теперь сценариста снова сменили. Именно поэтому возникла проблема между Муратом Йылдырымом и продюсерской компанией.
Мурат Йылдырым улетел в Америку со своей беременной женой Имани Элбани и не сообщил продюсерской компании информацию о дате своего возвращения в Стамбул, так как сценарий нового сезона ему не понравился.
Заприлича ми странно за "изчезването" на Мерием У. за втория или третия сезон на Великолепният век, не помня точно. Не се постъпва така с колегите, драги ми популярен актьоре, за обидата на фенките ти да не говорим. Май повече се ядосвам на себе си, че пак ме омая с очите си и го гледах.

Аз си чакам  тази красавица Озге Оздер. Тя май роди миналата година , но се връща да работи, че при тази жестока инфлация там, парички трябват . Сериалът ще бъде с Неслихан и Кадир Догулу-  Gecenin Ucunda- В края на нощта, вероятно се превежда, ако не ме е подвел чичко Гугъл
 

Прохладна вечер, момичета!

Общи условия

Активация на акаунт