Турски филми и сериали - обща тема за общи приказки (10)

  • 89 359
  • 759
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 3 474
Привет!
Феми, хиляди благодарности за прекрасната новина. Прочетох статията с голям интерес и много се зарадвах, че отново ще гледаме Чаатай Улусой и малкият- голям артист Емир Али Дорул. Браво! Великолепни бяха в "Хартиен живот". Гледах сериала с  голямо желание, но и  с тъга в сърцето.

                 
                                                                                       


След приключване на снимките на ХЖ, бях прочела при рускините, че Емир Али е споделял за прекрасните отношения, които е имал с Чаатай аби. Малкият артист така е обикнал Чаатай, че го сънувал често и мечтаел отново да снимат заедно. Явно мечтата му се е сбъднала. Аз също ги чакам с нетърпение.
Прекрасният Емир Али съм го гледала и в "Дактор Чудо"
Незабравим е и там. Пожелавам на него и на Чачи много успехи в "Плашилото".

# 61
  • Мнения: 7 903
Хайде на следващия сериал! ❤️



Клюкаааа... 😂

Последна редакция: чт, 24 мар 2022, 21:23 от pepel_ot_rozi

# 62
  • Мнения: 1 109
Привет,
имам питане за Всичко за брака, малко съм изостанала със епизодите. Защо трябваше да убиват "къдравелкото", актьора други ангажименти ли има или така е било по сценарий?

# 63
  • Мнения: 1 862
Привет,
имам питане за Всичко за брака, малко съм изостанала със епизодите. Защо трябваше да убиват "къдравелкото", актьора други ангажименти ли има или така е било по сценарий?

Така е било по сценарий. Актьорът ще участва в игрален филм.

# 64
  • Мнения: 27 740
Heart Eyes
Чок гюзелим Бурак Дениз  за марката Булгари .
Тиражире се че е подписал за дисни плюс .
Сега снима филм с Диляна Чичек за Нетфликс .

# 65
  • Мнения: 7 903
Феми, Чачко Улусой има ли друг сериал по Нетфликс освен Защитникът?
Че моята снаха ужасно се зарибила по него и иска нещо друго, но на тази платформа.

И къде е Ончето😍 напоследък?
Да разкаже какво гледа...

# 66
  • Мнения: 27 740
Пепелче Flowers Hibiscus твоята снаха има вкус. Да я поздравиш от мен.
Тя от НФ ли се е запознала с него като актьор ? 
Чачи има само Защитникът и филма ХЖ по Нетфликс.
Пръв снима за тях като стъпваха на турският пазар. В момента снима Плашилото за тях и докрая на годината или догодина ще го гледаме.Heart Eyes

# 67
  • Мнения: 28 156
Филмът на Нетфликс "Tи продължавай да живееш" с Аслъ Енвер и Каан Урганджъоолу, превод на български език и субтитри: групата "Любими сериали с превод  Flowers Hibiscus
Който няма акаунт - разширява екрана.

https://ok.ru/video/3296948980420

За имащите достъп до Вк.

https://vk.com/club113691288

Пепелче, търси Онче при Боран или в историческите.

Последна редакция: сб, 26 мар 2022, 21:50 от LU4IQ

# 68
  • Мнения: 5 723
Здравейте! Blush Хоп, ей ме на Grinning
Лу, да- познаваш ме Hug, точно при Борко и историческите. Grinning Но и за тях нямах време до вчера, бях направо 24/ 7 заета. Grinning
Пепелче Hug
Днес успях да наваксам с негледаната серия на Легендата, с Азиз изоставам, а Братчетата засега съм ги зарязала.  "Мечти и животи", въпреки че и на мен ми мина ентусиазма гледам, когато имам време. Там лесното е , че сериите са кратки. Grinning И даже да дремнеш малко, няма  нищо, пак си в час. Blush
Изобщо- изоставам много, и в другите, нетурските също съм направо двойкаджийка. Grinning
Сега и като ВК не ми се зарежда, и с информацията изоставам. Туитър преводача не винаги ми дава яснота. Но, както си писах с  приятелки тук- това да ни е зора- ВК, бели кахъри са нашите.

Някой гледа ли този новия за учителката, забравих как се казва. Не този с Мирай Данер, нея няма да я объркам.Blush  Не знам на актрисата в главната роля името.Grinning Главният герой участваше в "Двете лица на Истанбул"-  този, дето го зарязаха. Голямо обяснение, голям жокер Smile Имаше май любов в името на сериала. Темата е за млада учителка, която подкрепя ученичките да учат. Поне така бе анонсиран. Та, ако някой се сети от безумните ми обяснения нещо, дайте мнение.Blush

# 69
  • Мнения: 883
Онче - аз изгледах 2 серии от него - Adı Sevgı. Превода от руски е "Имя любовь". Актьорът освен във Фатих играе и в "Мафия не може править миром" или както го превеждат в ТВсага - Без бандити света не може.
Мен не ме впечатли, но нали знаеш -  вкусове има различни. Ще го наблюдавам с резюмета и клипчета.
Вече представят с клипчета сериала " Ваша честь" (Судья) от 28 март по  аТВ

# 70
  • Мнения: 7 903
Онче, 😍 😍 😍

Веднага ще ти пиша за учителката. 😂
Гледах, даже и двете серии, но пак насилие и от това дето ми е най-гадно (то кое ли е малко гадно, де) - насилствена женитба на младо момиче и то за психопат.
Нещо обаче не ми стига, за да кажа, че ми харесва филмът.
Ама дали не грешиш за актьора, че е оня изоставеният от Неслихан, щото този сякаш по-хубав ми се струва. 😂
Но не споря, че много не го гледах Фатих Харбието.
Аз още гледам Кардешлеримите, ама вече ме избива на нервен смях.
Не мога да повярвам, че няма ден без проблеми за тези деца и започвам да се възхищавам на тези сценаристи - мазохисти. 😂

Феми, 😍 благодаря за Чачко и Нетфликс.
Веднага ще предам инфото на девойката, да му се радва. 😀
Моят син пък харесал Хазар Ергючлю и не може да повярва, че това е турски сериал.
Вече ме разбира. 😂

Последна редакция: сб, 26 мар 2022, 22:40 от pepel_ot_rozi

# 71
  • Мнения: 27 740
Пепелче Heart Eyes
За платформа снима за блу тв Йешилчама. Там с превод без превод.
Хазал Ерчоглю е добра актриса. Гледала съм я в проекти. Сега има театрална постановка както повечето й колеги.
Сериала на Сонгюл Йоден как върви с цифрите ? Като чета коментарите тежък си е.
Харесвам Соня като жена и актриса.

Последна редакция: нд, 27 мар 2022, 10:28 от femmi2

# 72
  • Мнения: 5 723
Благодаря ви, девойки, за инфото за сериала за учителката. Hug
Пепелче, уффф, такова ли има! Fearful  Може да се въздържа тогава от гледането.
Не съм сигурна за актьора, на него ми заприлича. Grinning
Нещо друго ново? То и на Мирай ще е за учителка, може това да е новия тренд. Blush
На Хилял Сарал сериала май за лятото го оставиха или за новия сезон.

# 73
  • Мнения: 1 862
Актрисата се казва Гизем Гюнеш. Участвала е в Северна звезда и Птици без криле.

# 74
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
Темата за жестокостта към жените и насилствените ранни бракове явно е много болна за комшиите ни, щом присъства в почти всеки сериал вече. Снощи гледах последната серия на Всичко за брака и много се разстроих за момичето, подложено на този ужас. И най-страшно ми се видя това, че част от жените го приемат за нормално. Традиции,видите ли!
Всичко за брака си остава сред фаворитите ми, макар да има някои доста нагласени ситуации.

Влюбеният еркек също ми харесва, но там сега сме във фаза с кофти преживявания.Disappointed Relieved
Ясемин Ален си е намерила ролята, великолепна игра, страшно ѝ пасва злобата и отмъстителността. Така перфидно ги плете интригите, че ако има Оскар за това, ще се сбият с Ендер за него.
Но пък е толкова хубава жена, удоволствие  е да я гледаш.
Толга Гюлеч играе мръсник, тя - мръсница, та може това да ги е сближило и затова са се влюбили (шака, шака:smile:).

Алперен и Бюшра си подхождат - нежни и фини черти имат и двамата, но някак не ме запалва тяхната любов, макар че ми е приятно да ги гледам.

Игра на съдбата ми все още ми е интересен, въпреки някои гримаси на Акън- гневните му изблици са вече много отегчителни.
Много ми харесва образът на Асийе - търпелива,  внимателна, сдържана, човечна и много нежна към децата.

Последна редакция: нд, 27 мар 2022, 19:05 от Светълчо

Общи условия

Активация на акаунт