нямам думи

  • 2 371
  • 53
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 657
Ох,при мен се слу4и нещо подобно..и то при завеждащ отделението,защото според него ми е рано да родя 17дни преди термина,нищо,4е ми паднала тапата.та ми удариха някакви инжекции и след това не ме питайте какво ходене по мъките беше Twisted Evil #Cussing outОт 25-ти,та на 27 родих #Cussing out

# 16
  • Мнения: 1 808
Е добре де, а няма ли разкритие в такива случаи?

# 17
  • Мнения: 6 461
Направо съм възмутена от това което прочетох Crossing Arms
Пожелавам ти леко раждане. Peace

# 18
  • Мнения: 2 657
Е добре де, а няма ли разкритие в такива случаи?

мен ли питаш?

Ами стоях си на 2см-2 дни Twisted Evilс контракции при две бременни жени #Cussing out #Cussing out

# 19
  • Мнения: 1 808
Е добре де, а няма ли разкритие в такива случаи?

мен ли питаш?

Ами стоях си на 2см-2 дни Twisted Evilс контракции при две бременни жени #Cussing out #Cussing out

Ами питах по принцип.

А при теб е било много малко разкритието  Confused

# 20
  • Мнения: 131
Как може да бъдат такива.За пари ще уморят двама.Нямам думи просто. Дано всичко да е наред с теб и детенцето

# 21
  • Мнения: 58
мисля, че не си лекар, а коментираш много надъхано нещау които не разбираш.
Като майка на недоносени деца, мога да ти кажа, че ВСЕКИ ден в утробата е от значение.

Какви контракции си имала и какво изглаждане е много неясно. Щом се поддават на контрол с лекарствау никакво раждане не е започнало.
Разбира се,че не съм лекар,защото ако бях нямяше да позволя и една инжекция.А това,че започва раждане ми го казаха лекарите-даже го нарекоха преждевременно!

# 22
  • 2 етажа над тавана
  • Мнения: 1 844
Направо нямам думи #Cussing out

Желая ти леко раждане и да си гушкаш едно здраво бебче!

# 23
  • Мнения: 7 640

Разбира се,че не съм лекар,защото ако бях нямяше да позволя и една инжекция.А това,че започва раждане ми го казаха лекарите-даже го нарекоха преждевременно!

коя седмица си била?

# 24
  • София
  • Мнения: 630
Мили мами,искам да споделя какво ми се случи и да чуя вашето мнение...

Извинявай, но не мога да повярвам в такава преднамерена немарливост и излагане на риск на бременността ти (при все, че нямам  високо мнение за здравеопазването у нас) . Приемам, че с комерсиална цел е възможно да се направят някакви документни "далавери" т.е да опише даден случай като клинична пътека, но да се правят интервенции, вредни за майката и детето - не.
Естествено, щом съответният екип не  е спечелил твоето доверие, смени ги. Само, че аз бих разпитвала подробно какво е наложило прилагането на тези медикаменти и ще си взема епикризата (длъжни са да ти дадат такава при изписването).
Желая ти леко раждане  Peace.

# 25
  • Варна
  • Мнения: 1 133
Смятам, че нещо не си разбрала добре. Започнало раждане не може да се спре с инжекции. Пък и е нормално докторите да направят всичко възможно да приближат раждането до термина. Въпреки, че си влязла вече в деветия месец, има риск дробовете на бебчето да не са узрели още за живота навън.
Леко раждане!

# 26
  • Мнения: 8 917
Ако това е истина - нямам думи ooooh! ooooh! ooooh!

# 27
  • Мнения: 7 640
Смятам, че нещо не си разбрала добре. Започнало раждане не може да се спре с инжекции. Пък и е нормално докторите да направят всичко възможно да приближат раждането до термина. Въпреки, че си влязла вече в деветия месец, има риск дробовете на бебчето да не са узрели още за живота навън.
Леко раждане!

казах и аз, ама не го възприеха newsm78

# 28
  • София
  • Мнения: 5 605
ХХхммм....  newsm78
аз родих на третия ден от деветия месец - 27 дни преди термин, бебето беше 2.750кг, 47см. момиче, да ми е жива и здрава!
за пръв път чувам за тази пътека, и на мен не са ми задържали раждането
 #Cussing out
как е възможно такова нещо, чудя се
И аз така, родих в първата седмица от 9 месец, 50 см., 3150 кг. да е жива и здрава, но за никаква пътека не съм чувала!
Дано всичко е наред! Стискам палци Praynig

# 29
  • Мнения: 2 039
Тц-тц-тц..... #2gunfire

Общи условия

Активация на акаунт