Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

С какво ви дразнят мъжете /тема №11/

• 40 541
  • 761
  •   1
Отговори
# 750
... ако един мъж не пише или не се обажда, това не е защото го прави нарочно, а поради някакви мега идиотски причини: изгубил си телефона, изключил си нета без да иска, объркал нещо с картите....🤣
Верно, че не е нарочно, но тези причини може да се случат два пъти в годината. Ако един мъж "не пише или не се обажда" то вероято е защото бачка в момента - качен на някоя стълба, или да е в шумно помещение, или с други хора наоколо,  да е на митинг и телефона му е в "глух" режим. Може да говори с друг (все пак има още 8 милиарда души на тая планета), да спи или да е умрял. Естествено може да му се е случило най-лошото - да не иска да говори или пише с вас. Но тогава трябва наисина да е готов да мре. Тъпанар с тъпанар.

# 751
Хм, сериозно ли някой вярва, че човек е бял лист и маминка му пише върху него? А къде е характерът на клетникът невъзпитан от мама си? Или той такъв няма? Всъщност, защо му е характер? Първо ще го дресира Мама Му, а после - женицата му. Същата женица, която ще се оплаква, че мъжът ѝ е безинициативен и нерешителен. Да се чудиш и маеш защо ли.

BTW, писна ми от жени, които вменяват вина на други жени. Мамата на Златния била виновна за възпитанието му. А тоя Златен баща няма ли или бащите не възпитават? Аман от женици, за които само майката е отговорна за възпитанието на децата си, а дори не им идва на ум, че и бащата е родител.

# 752
  • София
За съжаление, по нашите ширини, поне доскоро, бащата е малко по-формална фигура във възпитанието, там основно мама действа. Още повече, че самият баща ако и той е научен разпилян, става модел. И също, има едни такива мами, които превръщат синчето в симбиотично ерзац партньор само че платоничен, на когото се оплакват от лошия им татко, който е изтикан някъде в периферията на семейството и се е заврял в работа; ако не сте ги виждали из парка, под ръчичка даже хванати, или дресирани всеки свободен уикенд да й ходят на гости, че все нещо има да й се ремонтира, а и да си починат от “лошата снаха”. Балкански комплекс му се вика. За щастие, не всички семейства са такива.

# 753
Ахахахах, да изгорим на клада всички...маминки на мъже и жениците оплакващи се от тия мъже. И да поздравим недодялано перфектните.

# 754
А, не. Достатъчно е да намерим една капка мозък в черепната кутия и да я вкараме в мисловен режим.

# 755
  • София
Да, така си мислих и аз преди, докато един ден реших, че не ми е работа да превъзпитавам мъж.

# 756
Понякога човек трябва и малко да отпусне психически. Именно от мисловни режими, иначе ще изпуши. Съвсем.

# 757
  • Варна
Ха, ха -синковеца си чистеше, пускаше пералня, че и прозорци е мил между 13-18. После отиде да следва и отдъхна с облекчение, че няма да му дуднат постоянно какво и кога да прави. С гаджето почиства, ама подозирам, че тя е двигател, че съм виждала как е когато е сам. Прилично, но дотам. И някоя пикла ще ми обяснява, че не съм го научила., Ми не, в един момент детето не е дете и си прави избора кое доколко му е важно. Две деца имам и по различен начин действат, а, все аз съм ги учила кое-как

Последна редакция: сб, 14 май 2022, 19:45 от plqsak

# 758
  • София
Вие да не би да се разпознавате, че се засегнахте… нещо за вас да е казано?

# 759
  • Варна
Не, споделям си опита, в отговор на обобщение. Изказването беше по подходящо за С какво ви дразнят свекървите. Впрочем, в какво да се разпозная?

# 760
  • София
Питам просто. За себе си с ръка на сърцето съм категорична, че обобщения не съм правила, ако прочетете по-внимателно всичко, което съм написала. За другите унищожителни призиви, не отговарям…

# 761

Общи условия

Активация на акаунт