Любители на кучета - 127

  • 29 484
  • 724
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 8 588
Ужас, Чарли е изневерил на Глория, а сме едва в първи сезон на сериала! Галски, свийте му малко сармите на тоз Дон Жуан, бре Stuck Out Tongue

# 31
  • София/Перник
  • Мнения: 989
Ужас, Чарли е изневерил на Глория, а сме едва в първи сезон на сериала! Галски, свийте му малко сармите на тоз Дон Жуан, бре Stuck Out Tongue
ToniShu, за огромно съжаление Глория стана буквално на конци 😔. Успя да я разпори и да извади вътрешността й, след което разкъса бавно и методично въжетата вътре. Беше оставен цял месец на сух режим, ама пак се смилихме над него 🤣. Сега да видим таз колко ще издържи на ласките му 🤭

# 32
  • Мнения: 2 663
Нали има един лаф-"Любовта убива".. 😅

# 33
  • София
  • Мнения: 8 588
Страст ли бе да го опишеш... Сбогом, Глория и здравей нова любов (не я знам има ли си име) Grinning  Младежка му работа на Чарлюшата Simple Smile

# 34
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Да се намаргаритиш в завивките 😂


Благодаря за новата тема!

# 35
  • София
  • Мнения: 14 005
Покъртителни са снимките на украинци, които се опитват да се спасят,  но и да спасят домашните си животни.

# 36
  • София/Перник
  • Мнения: 989
Страст ли бе да го опишеш... Сбогом, Глория и здравей нова любов (не я знам има ли си име) Grinning  Младежка му работа на Чарлюшата Simple Smile
😂😂😂🤗 много си права! Още няма име, но вече ревниво я пази и носи за заигравка. Пробва се да я "оправя" и се изморява.
Като го мързи да ходи навън, поне у дома обиколки и клецкане да "тренира". Абе мързеливо куче е, досущ като стопаните си ☺☺☺☺.

# 37
  • София
  • Мнения: 8 588
Благодарим за новата тема! Корицата е страшна този път - няма други такива учудени физиономии Heart
За вас я събудих (първо се огледа за котки и после пи водичка) и вече пак е под одеалото. И слушаме Red Hot, пък вънка нек' си вАли - ние сме екстра Simple Smile

Последна редакция: нд, 06 мар 2022, 11:49 от ToniShu

# 38
  • Мнения: 1 679
Първата еднодневна екскурзия на Мейпъл, след това толкова беше изморена, че спа през цялото време я колата, а и после вкъщи не можеш да я мръднеш Grinning Много хубави емоции и се събраха



Любими са и меките играчки - плюшки и въженца, голяма игра пада с тях. Пробвахме и гумени топки и кокали ама изобщо не им обръща внимание.
Ние я нагласихме в тая позиция ама са голяма любов Joy

# 39
  • Варна
  • Мнения: 10 687
Моля мацките с бебета и кучета да кажат имало ли е промяна в поведението на животинчето по време на бременността. Подозирам, че поведението на Бизу е от това, явно усеща различната миризма и бушуващите хормони . За разлика от него Каду е без промяна.

# 40
  • Мнения: 977
Моля мацките с бебета и кучета да кажат имало ли е промяна в поведението на животинчето по време на бременността. Подозирам, че поведението на Бизу е от това, явно усеща различната миризма и бушуващите хормони . За разлика от него Каду е без промяна.
Арес няма някаква видима промяна,но цялата ми бременност я изкара спейки или ближейки корема ми. Навън като излизахме,само някой да минеше по-близо до мен и веднага вдигаше гривата и приръмжаваше. Имало е случаи,в които дори на сестра ми не даваше да ми пипне корема,буташе ръката й и лягаше веднага до мен Joy . Той 9 месеца спа върху нея,сега тя цял живот Heart

# 41
  • Мнения: 346
Такива сладури са всички кучовци! Да са ви живи и здрави дълги години! 🐶🥰
 Аз да се оплача и да поискам съвет - днес ми излезе положителен тест за ковид, утре сигурно ще бъда качена в системата и ще ми се обадят от РЗИ. Съответно ММ и детето ще бъдат карантинирани. Предполагам, че част от вас са имали подобна ситуация, как процедирахте с кучето? Дали ще ни разрешат да го извеждаме, да искаме ли разрешение изобщо, или на своя глава сутрин рано и вечерта да го извеждаме.... Той сега е свикнал да излиза по четири пъти, още няма шест месеца...Нямаме вариант да го гледа или извежда някой друг.
 

# 42
  • София
  • Мнения: 3 468
Ще го извеждате,разбира се.Не на пространни разходки,а колкото да си свърши работата.И не ти,а твоите хора, които са само контактни.Като ти се обадят от РЗИ кажи за кучето.Бързо оздравяване желая и леко да минава.

# 43
  • sofia
  • Мнения: 3 706
Моля мацките с бебета и кучета да кажат имало ли е промяна в поведението на животинчето по време на бременността. Подозирам, че поведението на Бизу е от това, явно усеща различната миризма и бушуващите хормони . За разлика от него Каду е без промяна.
Мартин, дакела стана по-послушен, когато бях бременна. Научи се да се качва пейката в коридора,  за да не се налага да се навеждам, за да му слагам нагръдника за разходка. Също се научи до спи отделно от нас, на един фотьойл в спалнята. Определено не е имало някакви поведенчески проблеми...Но, всяко куче е различно и всяко преживява различно промените...

# 44
  • тук-там
  • Мнения: 5 774
Поздрав от нашата снежна реалност:

Общи условия

Активация на акаунт