Истина или лъжа...

  • 5 164
  • 116
  •   1
Отговори
# 15
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
В моята къща приемам съвети за техника или добри хрумки, но не и за готови неща. А на природата, тази жена без вкус, месите ли й се? Там комбинациите са безкрайни и говорят за това, че лоши комбинации има само в схванатите ни дървени глави.
Ако някой ме покани в новата му къща, ръся само суперлативи, радост му е на човека, аз ли ще съм тази, дето ще му изкриви настроението  ooooh! ooooh!

# 16
  • Мнения: 6 461
При положение ,че ми иска мнението -Да бих си го казала ,но това ще е моето мнение...
Но ако не ми е поискала мнението не бих си позволила да се бъркам там ,където нямам работа...

# 17
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Вероятно имаш предвид мнението си по тази тема..... не се разбира, че сте приятелки с момичето пуснало темата:))
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=140557.60



....и на мен не ми харесва комбинацита, но какво от това.......едно боядисване оправя нещата......може би не са си избрали дивана, за да пасва на стената....просто им е харесал.....да им е честит   

# 18
  • Мнения: 9 990
Защо пък трябва да й казваш? Къщата си е нейна, тя ще живее в нея, важното е на нея да й допадат тези цветове и тя да се чувства добре там. Твоят вкус няма значение в случая  Simple Smile

Това и фактите, че всеки има различен вкус, усещане за цвят и му харесват различни неща, не ги порави грозни-в твоите очи-да, но в нейните-не.Тя ще се чувства приятно в дома си така и без твоята намеса.

# 19
  • Мнения: 397
Щом тя си е харесала тази комбинация - ще си премълча, все пак всеки има различен вкус!?
Ако пък ми поиска мнението ще й призная, че тази комбинация в случая на мен не ми допада, а би ми харесало нещо друго....
но все пак това си е моето мнение, което не е задължително да съвпада с нейното!!!

# 20
  • Мнения: 2 047
   При обзавеждането няма истина или лъжа! Само въпрос на вкус.
  Всички хора са с различни цветови усещания, защо смяташ, че твоят вкус е по-"правилният"?

# 21
  • Мнения: 750
  При обзавеждането няма истина или лъжа! Само въпрос на вкус.
  Всички хора са с различни цветови усещания, защо смяташ, че твоят вкус е по-"правилният"?

Или аз не сам формулирала правилно въпроса или някой не го рзбира!нямам претенции 4е мовт вкус е правилният!Питам трябва ли да изразя мнение или да премъл4а! Thinking

# 22
  • Мнения: 188
Аз лично бих и казала.
Предпочитам да си кажа, а не после- "Защо не ми каза?"

# 23
  • Димитровград
  • Мнения: 1 742
Ако ме попита,ще си кажа мнението.Защо да си кривя душата?

# 24
  • София
  • Мнения: 797
 Конкретно по въпроса с примера, който си дала, аз бих казала истината, няма смисъл да се лъже в случая.За нещо по-жизненоважно бих излъгала, тоест когато се налага така наречената благородна лъжа.

# 25
  • София
  • Мнения: 3 160
Е спокойно, де, ако наистина става въпрос за тази мацка, вече няма нужда да си казваш мнението, тя 100% ще го прочете.

И само аз ли нямам вкус, та смятам че съвсем не е кошмарен въпросния хол?

# 26
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
А каква е комбинацията все пак? newsm78


Ей т'ва е комбинацията и мнение за стените никой не е искал, просто момичето сподели радостта си от новите придобивки в дома си:

Доста време хола ни беше празен поради финансови причини и днес си имаме вече първите придобивки - холова гарнитура и масичка. Много ми е радостно, след месец ще пристигнат и другите неща, които сме поръчали.

# 27
  • Мнения: 7 474
А видях я аз тази тема и комбинацията, ама не обърнах внемание Thinking Ми тя комбинацията е факт, какво тогава има да се говори newsm78 Доколкото си спомням дамата се похвали с новите си мебели и колко е щастлива Hug
Щом и харесва да е е жива и здрава Hug
Мерси doniboni за разъяснението   bouquet

# 28
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
А видях я аз тази тема и комбинацията, ама не обърнах внемание Thinking Ми тя комбинацията е факт, какво тогава има да се говори newsm78 Доколкото си спомням дамата се похвали с новите си мебели и колко е щастлива Hug
Щом и харесва да е е жива и здрава Hug
Мерси doniboni за разъяснението   bouquet

Моля  Simple Smile

Темата е пусната, защото стана малък скандал в темата на Сенди, обаче доста постинги се поразчистиха, включително и моите  Mr. Green затова няма как да добиете представа/тези които не са следили темата/ за какво иде реч    Mr. Green

# 29
  • Мнения: 1 210
Ако нещо ми харесва си го казвам гласно. Ако не - просто не коментирам (замълчавам тактично), освен ако изрично не ме попитат.

Общи условия

Активация на акаунт