Аблация на сърцето - 11

  • 36 611
  • 752
  •   2
Отговори
# 120
  • Мнения: 35
Там е работата че зачестиха,дори днес бях в болницата да ме вкарат в ритъм с 240 пулс.Инъче не пия нищо и се чудя дали да не помоля кардиолога да изпише нещо,поне докато дойде октомври.Лятото зачестяват пристъпите при мен

# 121
  • София
  • Мнения: 1 185
Теди лятото от жегата зачестяват пристъпите, поне при мен. Гледам в жегата да не излизам или ако е с колата и на климатик.
Дали да чакаш или не, съвет не може никой да ти даде. Ако е средно положение чакаш, ако е много зле попитай да дадат нещо да пиеш поне.

# 122
  • Мнения: 35
Благодаря ви.А относно аблацията,може ли да ми кажете мнението си. Дали ще спрат пристъпите и ще си реша проблема,изпитвам страх да не се случи нещо след това.

# 123
  • София
  • Мнения: 1 185
Благодаря ви.А относно аблацията,може ли да ми кажете мнението си. Дали ще спрат пристъпите и ще си реша проблема,изпитвам страх да не се случи нещо след това.
Би трябвало всичко да мине, нали това е целта да се оправи човек. Не трябва да те е страх, всичко ще е наред ще видиш.

# 124
  • Мнения: 54 955
Теди, аз нямам пристъпи след аблацията.
А преди и с антиаритмици имах. Не, че ги пиех, де. То с тях и без тях, все тая.

# 125
  • Мнения: 35
Благодаря, това което написахте ме радва, Didolinaaa ти нямаш ли направена аблация,спомена че имаш още пристъпи.

# 126
  • София
  • Мнения: 1 185
Благодаря, това което написахте ме радва, Didolinaaa ти нямаш ли направена аблация,спомена че имаш още пристъпи.
Имам даже две аблации, ама аз съм различнен случай. Така че по мен недей да се водиш. 😁😁😁

# 127
  • Мнения: 7
Теди и аз съм същият случай, като теб. Моята аблация е насрочена за 01.09. Посетих много кардиолози и всички казаха да не чакам, че това е лечението. И мен ме е страх, но вече нямам търпение да идва. Сега в жегите сърцето ми доста прескача и всеки път ме е страх пак да не вдигна пулс 220 и да се озова в слешното. Страх ме е даже на море да отида. Междувременно моята кардиоложка ми изписа бетаблокер, докато дойде време за аблацията. Не знам колко ще помогне…

# 128
  • Мнения: 54 955
На мен лятото ми е много добре. В студено време имам проблеми - прескачания. И пристъпите ми зачестиха есента, та бързо се реших на аблация и през ноември ми я направиха.

# 129
  • Мнения: 35
Поли и ти ли си с надкамерна тахикардия и от колко време я имаш.Моята е от повече от 10 години и преди беше поносимо за 5 10 минути и много рядко. С течение на времето стигна до час час и половина ако не отида в спешното .До сега не съм се решавала защото се търпеше и доктора казваше да изчакам,но вече и мен ме е страх защото не спира от само себе си както преди а има още много време до октомври,а дори тогава е само прегледа.Докато стигна до аблация сигурно ще стане зима.Радвам се че ти е толкова скоро и се надявам всичко да е наред
Теди и аз съм същият случай, като теб. Моята аблация е насрочена за 01.09. Посетих много кардиолози и всички казаха да не чакам, че това е лечението. И мен ме е страх, но вече нямам търпение да идва. Сега в жегите сърцето ми доста прескача и всеки път ме е страх пак да не вдигна пулс 220 и да се озова в слешното. Страх ме е даже на море да отида. Междувременно моята кардиоложка ми изписа бетаблокер, докато дойде време за аблацията. Не знам колко ще помогне…

# 130
  • Мнения: 54 955
Аз повече от 10 години карах с кратки пристъпи, хем не са били съвсем редки.
Хвърлях по едно око на темата и се чудех как хората с 2 пристъпа годишно отиват на аблация?! Изобщо нямах такива планове. Обаче като ми станаха по над час и всяка седмица осъмвах в спешното, много бързо взех решение. И не съжалявам.

# 131
  • Мнения: 7
Аз съм така само от година с 3 пристъпа до сега.  Не мога да си представя да живея с това години наред. Планувам и 2ра бременност в бъдеще и ме посъветваха преди това да реша проблема, защото такива пристъпи по време на бременност не са препоръчителни. А и все пак има лечение и като че ли го предпочитам пред това цял живот да пия лекарства, които не се знае как ще ми повлияят. Миналата година, когато направих първия пристъп реших да изчакам с аблацията с надеждата, че повече няма да се случи. Уви, сега пролетта, като стана по-топло всичко започна отново.

# 132
  • Мнения: 54 955
Моите бяха безброй преди аблацията. Но все кратки, до 5 минути.
Имах само един дълъг, поне 20 минути, защото се прибрах от работа вкъщи и чак тогава спря. Той ми беше още преди да родя. По време на бременността не съм имала. После пак се почнаха.

# 133
  • Мнения: 7
Моите траят около 20-30 минути. Последният може би беше и по-дълго, защото си полежах повечко в спешното преди да се нормализира.

# 134
  • Мнения: 35
Поли,ти при кой доктор ще правиш аблацията и много ли чака за свобода дата?

Общи условия

Активация на акаунт