Как решихте да имате дете?

  • 2 834
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Първото дойде нечакано(непланувано), но желано. За второто ми отне около 2-3 години да убедя мъжа си, че няма за кога да чакаме.
Не чакай удобен момент, действай!  bouquet

# 16
  • Мнения: 491
При нас беше голямо планиране. Ама като решихме, веднага стана.

# 17
  • София
  • Мнения: 2 271
То желанието си идва естествено след любовта и създаването на семейство.

# 18
  • Мнения: 11 818
Още преди да срещна бъдещия си съпруг вече чувствах, че съм готова, че силно искам дете! А след като се запознахме едва след няколко месеца си разменихме реплики от сорта - "аз знам, че искам ти да бъдеш майката/бащата на моите деца".. и така след няма и една година вече бях бременна.. Мечтаем си за три деца.. дано ни се случи! Simple Smile
Има ли силна любов, спокойствие и взаимно желание - все някога нещата ще се получат!

# 19
  • Мнения: 3 447
Ами как... Никога не съм искала дете и не съм усещала биологичен часовник да ми цъка  Simple Smile Мъжът ми е този, който ме навиваше от момента, в който заживяхме заедно, аз пък се правех на ощипана  Blush
И така, един ден излязох да пуша в дворчето пред офиса ми и се зазяпах в децата от съседната детска градина. И както ги зяпах, изведнъж усетих... някаква празнота в корема, почувствах се като Али Макбийл и си казах "Ох, добре, айде" Simple Smile

# 20
  • Мнения: 338
Ами никога не сме се замисляли,просто го направихме. newsm30

# 21
  • Мнения: 337
Как ли  newsm78 просто си дойде момента  Laughing поне аз така си мисля, че не само ние решаваме кога да имаме дете, а и детето решава кога да дойде при нас  Grinning

# 22
  • Мнения: 384
не съм решавала-то просто се появи baby_neutral
И се радвам,че така  стана, 'щото...кой знае иначе кога щях да се наканя (вече бях почнала да раждам,ама разправях на доктора,че не съм готова психически hahaha Joy

# 23
  • Мнения: 179
Ами как...лятото взехме решение да се оженим следващата година пролетта , да ама октомври вече бях бременна не планувано,пък и имах защита на дипломна работа....и януари вече бях госпожа в 5 месец.И сега човечето е вече на 5г.

# 24
  • София
  • Мнения: 1 244
И аз съм писала. На втората среща с мъжа ми заговорихме за деца, на петата ми предложи брак. Оженихме се и започнахме да го правим. Просто така. Ден преди да "тръгнем" бях много далеч от подобни мисли - сватби, деца, семейство - не знам как всичко се обърна на 180.
И нас малко ни е страх, но желанието е по-силно  Laughing Не знам, дали е биологичен часовник  newsm78 Но не ми е и минавало през ума да си мисля готова ли съм или не.
Иначе става като в приказката за патката... мислила, мислила...  Mr. Green

# 25
Не знам как стана, нито точно кога. Това не е най-важното. Сега съм горда майка обичам и съм обичана, а от това по-хубаво няма. Но те съветвам да не мислиш чак толкова много, защото ще започнат да ти идват разни въпроси Thinking дали си готов или не си гогов за родител. Има ли нещо, което човек със сигурност и на 100% да има отговор. Просто се реши и се наслади на момента - тогава се пръкват най-щастливите деца. Успех. Hug

# 26
  • Пловдив
  • Мнения: 1 048
След 7 години съвместен живот, което включваше завършване на гимназия, дипломиране, вземане на шофьорска книжка, един доста голям ремонт, сватба и хиляди невероятни мигове прекарани заедно решихме, че сме готови да си имаме прекрасно бебе! Т.е. някак си без да искам всичко си дойде по реда си - не ми се нравеше мисълта да съм студентка с бебе вкъщи и да се чудя от къде да я подхвана.
То като се позамисля, май е време да поработим и за второто вече  newsm78 че ще чукна 30-те след две години... пък искам да съм млада и хубава мама  Mr. Green

# 27
  • Мнения: 1 352
Винаги съм искала да имам дете! Когато срещнах и мъжът, когото търсех хич не се замислих. Нищо на света не може да се сравни с усмивката на детето ми Heart Eyes. Това е най-хубавото нещо, за което си заслужава да живееш. Сега съм щастлива и вярвам, че Господ ме обича!

# 28
Чак на мен ми се приисква да си имам едно малко дяволче в къщата ... но ми е прекалено рано ... все още не се чувствам никак ама никак готов за такова нещо.

# 29
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Не сме го планували!Забременях с Постинор,дори като разбрахме се шокирахме малко.Сега съм много щастлива,но за друго бих се подготвила малко.

Общи условия

Активация на акаунт