ето случи се и на мен....

  • 5 724
  • 101
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 759
    Това не бива да се случва на никого!  Hug

# 31
  • Мнения: 155
Браво, че си успяла да вземеш решение така бързо и смело! Щом веднъж го е направил, със сигурност ще повтори! И не си струва да правиш жертви за човек, който дори не те уважава, камо ли да те обича, защото ако го правеше никога нямаше да ти причини такова страдание! Гледай напред и направи живота по-хубав за теб и бебчо!

# 32
  • Мнения: 2 000
И според мен си взела правилното решение. Колкото и да ти е трудно сама с малко дете, пак ще се чувстваш по-добре отколкото с мъж, който да ти посяга. А след време може да започне да посяга и на детето. Ох, алкохола не прощава на никого - и от най-кроткия мъж може да направи звяр.

# 33
  • София
  • Мнения: 797
 Мила, взела си правилното решение, няма какво да правиш при този мъж. Един път посегне ли, няма спиране. Колкото и да го обичаш, само ще страдаш. Незнам, ако той осъзнава проблемите си и иска да се лекува, да се пребори с алкохолизма, всичко зависи от него.

# 34
  • Мнения: 3 611
Правилно постъпваш  Hug
Не се оставяй, който и да било да се отнася по тоzи начин с теб.
Прегръщам те силно и спокойно, всичко ще се оправи, важното е да вярваш в себе си. И в никакъв случай не се предавай и самосъжалявай... виждам, че не си се оставила на такива чувства да те zавладеят Hug Не го прави и zанапред.

При мен съвсем наскоро имаше нещо подобно, (в смисъл същото, но в по_ лек вариант), полиция, покаzания, медицинско, свърzах се с женски органиzации, даже имах термин zа в съда...
Говорихме с него, иzвинява се, усещам, че наистина съжалява zа случилото се... но нещо в мен се обърна. Виждам, че човекът се нуждае от помощ, че никак не му е леко... но това не zначи да иzсипва агресията си върху мен...  Naughty
Сега не zнам как да постъпя...  Хем ми се иска да простя, хем не мога  Confused

# 35
  • Мнения: 6 390
Не мога да повярвам като чета такива неща  Confused
По добре късно от колкото никога - бягай и не се обръщай на зад, не вярвам да се промени  Confused
щом от началото на връзката още е започнало За Пръв Път - когато си най-влюбен, и трепериш за човека до теб... просто не ми се мисли какво ще е след 5.-10г.  Tired
Мисля че си имала късмет, но да вярваш че и следващия път ще имаш ...  Rolling Eyes за мен е безумие
Не си боксова круша, не си заслужаваш такова отношение - никога и от никого  Hug
Не прави компромиси в това отношение, заради теб, и заради детето ти  Peace

# 36
  • Мнения: 2 498
Извинявай, но не те разбирам...та той те е размазвал от бой и твърдиш, че го обичаш.....ако бях на твое място разводът е най-малкото нещо, което ще направя....това не е човек, а изрод #Cussing out......потресена съм....милата, как си живяла с тоз човек #2gunfire???...той определено се нуждае от лечение.....

# 37
  • Мнения: 453
И аз те подкрепям напълно, макар и да не се познаваме лично!!!
Ти си много силен човек и много жени в подобно положение би било добре да вземат пример от теб!!!
Браво на решението ти!
Чудесно е, че семейството ти е зад теб, защото има такива дето си затварят очите, защото "какво ще кажат хората"!щ
Успех с бракоразводното дело и да се отървеш по- бързо!

# 38
  • Мнения: 8 917
Взела си  правилното решение - за теб и за бебчето ти. Успех Hug

# 39
  • София
  • Мнения: 6 370
и аз като всички останали мисля, че си постъпила разумно и правилно.
също като РЕНИ смятам, че не трябва да си правиш илюзии за връщане след време при него.
даже нещо повече си мисля - ами ако утре той пак се насвятка, превърти и тръгне с една бухалка да те търси да ти отмъщава, че си го напуснала? щом без никаква причина едва не те е убил, какво ли ще е после? чела съм по вестниците достатъчно такива случаи. имам и лични впечатления от един подобен трагичен случай.

не бих искала да те плаша, достатъчно си стресирана, но моят съвет към теб е да опиташ да се скриеш от него - да не знае къде живееш, телефони и т.н. или поне не оставай сама.

# 40
  • Мнения: 1 065
подкрепям те в решението ти, наистина си смела. дано не се разколебаеш и всичко приключи по- бързо.  spoko

# 41
  • Мнения: 314
съчувствам ти за това,което те е сполетяло и шапка ти свалям за решението,което си взела.не се обръщай назад,давай смело напред без да се колебаеш,сега ти и детето сте най-важни.изпращам ти моята подкрепа и се надявам всичко да се нареди при теб! Hug

# 42
  • Мнения: 2 039
Боже,нещастник,изрод  #2gunfire #2gunfire #2gunfire!Много се разстроих  Cry!Бягай далеч,това е страшно!!! Прегръщам те много силно  spoko

# 43
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
 хубаво е, че си го напуснала, но да се връщаш при него евентуално?
как го обичаш все още? Tiredта той едва не те е убил! далеч от него, колкото се може по-далеч.
успех ви желая с детенцето ти  bouquet

# 44
  • Мнения: 955
това никога не се променя.той го носи в себе си.и да се лекува ,пак може да очакваш звяра в него да се събуди.не рискувай да се връщаш.върви напред.успех

Общи условия

Активация на акаунт