Стилът ни според възрастта - лайфстайл тема за пораснали момичета - 40+, Март 2022 (Тема 19)

  • 91 995
  • 782
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 8 076
Иначе и аз от три години си съжителствам с Boucheron Quatre...понякога лятото сменям с нещо различно , ама по-скоро си карам така целогодишно...
И аз май си карам целогодишно. Всички мои парфюми са цветни и цветно-плодови, та нямам пролетна промяна... Simple Smile
И аз с Boucheron Quatre, който разнообразявам, не всеки ден с него да не ми омръзне, че ми е любим Hands V

# 16
  • София
  • Мнения: 11 987
Парфюмите не са ми страст. След Ковид-а отпреди година и половина нямам почти никакво обоняние и съвсем не ми пука.

Отскочих за няколко дни до Истанбул и едва успях да наваксам да ви изчета. Явно много коментари в предишната тема са изтрити. Доста несвързан "диалог" прочетох.

Чакам с нетърпение да се стопли, за да си нося новите обувки.
Скрит текст:
Подозирам, че ще са много удобни. А след 26км пеша в събота имам нужда само от удобни обувки.

# 17
  • София
  • Мнения: 6 798
Пролетен парфюм нямам. То пък една пролет в София, студ, студ, студ, седмица пролет и 30 граудса жега. Имам парфюмна мания, но понякога и в най-големия студ нося нещо лятно и обратното. Адикта на Диор, примерно, лятото се развива по друг начин и понякога го нося.
От показаните типажи съм драматичен и спортен, тия романтичните с розички и къдрички ме побъркват.

# 18
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 280




Ползвам само тези двата.

# 19
  • Мнения: 7 898
Никаква мания за парфюм нямам. Имам няколко и си ги сменям според това, кой парфюм първо ще набарам. Обикновено са на Шанел.

Змия, щом искаш удобни обувки Ессо е много добър избор.

# 20
  • Мнения: 2 836
Благодаря за темата. Flowers Hibiscus

На пролет още не ми е замирисало за съжаление. Тази седмица си нося с кеф новите ботуши и дългото палто, а аксесоарите са ми шапка и шал.
Относно ароматите.
Аз съм парфюман и не се срамувам от това. Wink Тук има и други момичета с моята мания, та ще ме разберат.Hug За сега все още съм на тежката артилерия. На пролетните и летни свежаци още не им е дошло времето. Дори да ги нося сега, студът ги препарира и не успяват да покажат потенциала и красотата си.
Спирам до тук, че на тая тема дисертация мога да защитя. Grinning
Днес съм с Еликсира на Чудесата:
Скрит текст:
С нетърпение очаквам първите топли слънчеви лъчи и ромола на капчуците. За тогава съм планирала първият в списъка ми аромат на пролет:
Скрит текст:
А иначе, списъкът с останалите е доста дълъг. Smiling Imp
Снимките са мои на личните ми парфюми.

Змия, обувките ти са прекрасни! Heart Eyes Само като ги гледам и ми се иска да ти ги отмъкна! И като форма и като цвят са много, много мои! Да си ни ги носиш със здраве!

Последна редакция: пн, 07 мар 2022, 12:30 от Sysly

# 21
  • Мнения: 1 621
И аз като  Veronikaaa наблягам напоследък на Доброто момиче на Каролина Херера   , имам две разновидности.
Но смятам ,че този сезон много ми отива новият цветен аромат на Диор . Иначе използвам постоянно леки цветни аромати на Нина Ричи , Бос , Джими ЧУ  , Армани  и много си харесвам Черното Дейзи  .
Вчера докато си правих пролетно почистване- пренареждане на гардероба установих, че съм отвсякъде в крак с модата Joy имам панталони в цялата актуална гама за сезона Satisfied
Скрит текст:
Скрит текст:
Купих си само тези две ризи  за да съм съвсем в крак с модата. Smile
Скрит текст:
Тъй като обичам спортно елегантният стил, за да избягам от строгия, скучен, ежедневен бизнес стил при пуловерите, ризите, тениските и дори при обувките и маратонките съм много в тон, направо " Colors of Benetton" Joy

# 22
  • Мнения: 5 001
Но смятам ,че този сезон много ми отива новият цветен аромат на Диор .
И аз него съм подготвила за пролетта, останалите са от преди


От днес минавам на диета, килата за 2 години си станаха 5 отгоре, или трябва сега да ги сваля, или като станат 10 изобщо нямада ги сваля.

# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 106
Здравейте, прекрасни дами! Чета ви постоянно, но още не съм добила смелост да ви се покажа. Пиша по повод на една дама която питаше за гривна с корда и камъчета. Взех си и искам да я покажа, ако още се интересува от нея.

# 24
  • Бостън
  • Мнения: 13 492
Благодаря за темата, Light Beam!

Парфюмите ми бяха страст и много се радвам, че вече не са, че все още има съществени остатъци от индустриалните количества страст, които бях придобила. Радва ме, че не ми се купува ново!

Все още съм със традиционни мои зимни парфюми - Narciso Poudree и Chanel Allure Parfum. За пролетта, която ще дойде в края на Април вадя Allure EDP & EDT, Бърбъритата (Brit Sheer е чуден пролетен на моята кожа, Her Blossom също), D&G вариациите на Light Blue, Agent Provocateur Maitresse... имах някога един Трусарди - Skin, ако не се лъжа, него също много го харесвах късна пролет/лято. И една друга зависимост съм забелязала при мен - колкото по-топло, толкова по-голяма вероятност има да посегна към унисекс или чисто мъжки аромати. Bvlgari for Homme & CK One Heart

Последна редакция: пн, 07 мар 2022, 18:57 от Agent Provocateur

# 25
  • София
  • Мнения: 38 482
Елена Галант е в Молдова, да знаете.

# 26
  • Бостън
  • Мнения: 13 492
Елена Галант е в Молдова, да знаете.
Снощи я мислех и и погледнах стрийма! Мерси, че каза.

# 27
  • Мнения: 2 567
И аз като четях парфюмната тема се сдобих с количества, то години ще ми трябват да ги изпръскам.
Добре, че навреме спрях Wink И съм фен на много малките количества - дори 20 мл ми стигат. Омръзва ми бързо всичко и искам да пробвам нови неща постоянно.
Откровено харесвам ориенталски и наситени аромати, за лятото цветни, но пак зависи.

# 28
  • Мнения: 2 836
Елена Галант е в Молдова, да знаете.
Снощи я мислех и и погледнах стрийма! Мерси, че каза.
Онзи ден ревах заедно с нея. Беше качила видео в инстаграм озаглавено "моята история" и после "помощ!". Второто не можах да отворя, но последно каза, че не възнамерява да ходи никъде и ще си останат у дома в Одеса.
Другата ми ютюбърка Альона Воронцова и нея я мисля, но нямам никакви профили в мрежите и не мога да разбера какво става.

# 29
  • Мнения: 4 514
Благодаря за новата тема, Лайт! 🌹Ти се нагърби със задачата всеки месец да я подновяваш...❤️

Напоследък съм в пълна дупка стилово, нося едни и същи удобни дрехи, обувам само ботите, защото ходя много пеш, нищо не си купувам и нищо не ме привлича да си купя, защото ми е сдухано. Така че гол запис от мен.

За парфюмите - купен на сляпо от летище Le parfum essentiel на Elie Saab... Не че не ми харесва, но не е моят... Плюс това е изненадващо нетраен, според мен. Редувам го с Crystal noir на Версаче, който ми допада много повече. За по-късната пролет имам и друг парфюм, купен от летище на сляпо - L'impératrice на Дончо и Гергана. И той нещо....не ми е уау, така да кажа.

Общи условия

Активация на акаунт