Име за близнаци

  • 6 123
  • 43
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 8 775
За момченцето заложете на дълго име:

Каролина и Константин
Каролина и Климент
Каролина и Красимир

Каролина и Роберто
Каролина и Радимир
Каролина и Леонардо
Каролина и Растислав
Каролина и Фердинанд
Каролина и Радован

# 31
  • Мнения: X
Да Каролина и Валентин е супер. Харесва ми повече от Каролина и Виктор. Нямат ми хармония тези две имена. Моите фаворити за сега остават 3:
Каролина и Валентин-Кари и Вальо/Вал/Валка.
Каролина и Алексей-Кари и Алек/с е супер сладко!
Каролина и Теодор-Кари и Тео/Теди.

Уникално звучат. Ако фамилията е с К би трябвало да звучи хубаво с К, но според мен няма голямо значение с фамилията стига имената да са хубави:)

# 32
  • Мнения: 77
Моите деца се казват Каролина и Теодор, за това и предложих тези имена на първо място. Нашите подбуди бяха подобни,когато ги избирахме - да звучат добре в България,но да са интернационални. Щом Каролина ви е допаднало и сте го избрали за момиченцето- това е силно, присъствено,мелодично име. Според мен за момченцето трябва също едно такова характерно име.Константин подхожда доста, както някой го беше предложил. На галено може да са Кари и Тино.Александър също. Като последно предложение от мен - Антонио и Мартин. Леко раждане!

# 33
  • Мнения: 6
Здравейте! Прочетох предложенията ви и някои от тях много ми допаднаха. Ще пиша като се родът близначетата:)😘

# 34
  • Мнения: 1 992
Здравейте! Прочетох предложенията ви и някои от тях много ми допаднаха. Ще пиша като се родът близначетата:)😘
Избрахте ли някои от имената?

# 35
  • Мнения: X
Здравейте! Прочетох предложенията ви и някои от тях много ми допаднаха. Ще пиша като се родът близначетата:)😘
Избрахте ли някои от имената?

Предполагам авторката иска да остави елемента на изненада;)

# 36
  • SF
  • Мнения: 21 093
Каролина
ДЕнис за момченцето.

# 37
  • Мнения: 6
Минавам само да кажа, че днес (9.03.22) се родиха Александър и Каролина. Това остана перфектната комбинация. Като ги видях , решението веднага беше взето.

Последна редакция: ср, 09 мар 2022, 18:26 от mila_lopster8

# 38
  • Мнения: 511
Чудесни имена!
Да са живи и здрави малките "рибки", да растат умни и послушни!

# 39
  • София
  • Мнения: 1 977
Минавам само да кажа, че днес (9.03.22) се родиха Александър и Каролина. Това остана перфектната комбинация. Като ги видях , решението веднага беше взето.
Да са ви живи и здрави дечицата.
Много се радвам, че сте се спрели на Александър, наистина е првкрасно съчетанието с Каролина, само с добро да им се споменават имената!!!

# 40
  • Мнения: 1 348
Честито! Чудесен избор, да са ви живи и здрави!

# 41
  • Мнения: X
Честито!!! Да са живи и здрави малките слънчица, да пълнят сърцата ти с любов и радост с всеки поглед!❤❤❤

# 42
  • Мнения: leet
Честито и от мен!

# 43
  • Great Britain
  • Мнения: 2 208
Честито.Добра симбиоза от двете имена.

Общи условия

Активация на акаунт