Как да запазим младостта и свежестта на кожата си с йога за лице?

  • 7 070
  • 86
  •   1
Отговори
# 15
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 378
Честит празник!

За пръв път чувам за фейс йога. Много интересно звучи, ще ми е интересно да прочета повече и да видя, разбира се.

# 16
  • Мнения: 1 123
Практикувала съм активно йога, но за пръв път се срещам с фейс-йога. Би ми било интересно да науча повече. Иначе назад във времето съм правила упражнения за стягане и поддържане на тонуса на лицето и си спомням, че имаше видим и сравнително бърз резултат при постоянство.

# 17
  • Мнения: 5 142
Не съм практикувала фейс йога. Наскоро разбрах, че съществува и предизвика интереса ми.
Бих опитала с професионалисти.

# 18
  • Мнения: 961
Не съм практикувала, но тези дни разглеждах в едно приложение и ми беше интересно да видя дали има ефект и бих пробвала. Simple Smile

# 19
  • Мнения: 1 918
Чувала съм за фейс йога и съм попадала на клипчета с упражнения в интернет, но никога не съм практикувала. Би ми било интересно да видя дали има резултат. Simple Smile

# 20
  • до морето
  • Мнения: 2 294
Да,практикувала съм, научих точно от този форум, от темите за красота. Споделят,че е ефективно.

# 21
  • Мнения: 48 009
Аз също не съм пробвала йога за лице, но съм възхитена от възможностите на акупунктурата и акупресурата, със сигурност и йогата е ефикасна
Бих пробвала

# 22
  • Мнения: 1 043
Не съм практикувала никога!
За известни личности също не съм чувала.

# 23
  • Мнения: 117
Чувала съм за фейс йога, но не знам никакви подробности. Вече съм 40+ и напоследък обмислям какво би било добре за кожата на лицето ми. Която вече започва да проявява признаци на стареене Sad

# 24
  • Мнения: 4 210
Ох, никога не съм. Но знам, че има упражнения за лицевите мускули.
От един филм помня и "сутиена" за лице, за да не се отпускат кожата и мускулитe Simple Smile

# 25
  • Мнения: 4 602
Честит празник Flowers Sunflower
Чувала съм за фейс йога, но не съм практикувала. Ще ми е интересно да прочета и да видя повече за фейс йога от Вас.

# 26
  • Мнения: 142
Не съм практикувала все още, но все по-често попадам на интересни клипчета с упражнения в интернет.

# 27
  • Елхово
  • Мнения: 1 405
Не съм практикувала никога! А звучи така интересно!

# 28
  • В Космоса
  • Мнения: 9 881
Не бях чувала за фейс йога, но определено звучи интригуващо!

# 29
  • Мнения: 1 102
Не съм практикувала, но съм чувала от колежка за фейс йогата. Не се сещам за известни личности, практикуващи тази йога (със сигурност има, разбира се).

Общи условия

Активация на акаунт