Какво ще подарите на съпруга си за Коледа?

  • 16 490
  • 232
  •   1
Отговори
# 165
  • София
  • Мнения: 4 494
Иска ми се да е нещо за ски-екипа,  Sad но още не съм го измислила.
Все се надявам като пообиколя магазините да видя нещо и да го позная, че това е моя подарък  Crazy
Ако някоя си има в къщи - скиор, нека даде идеи - от къде и какво може да се купи /не на космически цени/

# 166
  • някъде
  • Мнения: 4 961
Страхотни идеи, момичета Peace
Аз тази година за разнообразие мисля да му подаря бебе Blush
Страхотен подарък! Peace baby_neutral Леко раждане Hug

Аз мисля да му подаря един парфюм от AVON, който отдавна си е харесал.А вие момичета?
искрено ме впечатли, че един мъж може да си хареса парюм и то от Ейвън Simple Smile
И що така? Mr. Green

# 167
  • Трявна
  • Мнения: 174
Подаръците винаги са били проблем при нас,не се впечатлява много много.Една майка преди време беше пуснала този сайт,направила подарък на мъжа си от там и той останал много доволен.Та май нещо такова ще е и нашия подарък:http://www.gift.bg/index.php
Страхотна информация  Peace
Ще прочета с интерес smile3529

# 168
  • Мнения: 4 053
ще закарам колата му да и сменят лагера Mr. Green

# 169
  • Мнения: 98
Аз започнах да купувам  подаръците още преди една седмица, защото тук имаше страхотни разпродажби около Деня на Благодарността, та аз харесах страхотен халат за баня на Наутика, но за съжаление не успях да издържа до Коледа и вече му го показах #Crazy #CrazyИскам да му харесам някакъв хубав пуловер, и шал с ръкавици, но този път ще гледам да издържа до Коледа с подаряването че иначе ще се разоря.

# 170
  • Мнения: 9 095
оф, аз мисля да напазарувам по- рано, че по Коледа хем ще е много студено, хем ще има много хора по магазините, ама толкова се чудя, ако някой знае хубав сувенирен магазин във Варна, да помага Peace

# 171
  • Мнения: 7 640
Аз мисля да му подаря един парфюм от AVON, който отдавна си е харесал.А вие момичета?
искрено ме впечатли, че един мъж може да си хареса парюм и то от Ейвън Simple Smile
И що така? Mr. Green

щото не много мъже се заглеждат по парфюмиу още повече от каталог Grinning

# 172
  • някъде
  • Мнения: 4 961
Е всеки мъж е различен, пък и мисля че повече жените им ги избират а не самите те! Моят мъж също не би си избрал по каталог Peaceа и с неговите претенции ooooh!

# 173
  • Мнения: 9 095
aз на моя му дадох един да помирише и му казах че ми харесва и той ги грабна и си избра друг Peace

# 174
  • Мнения: 60
възглавница,тъй като все се оплаква от сегашната Joy

# 175
  • Мнения: 26
За жалост не работя,не взимам майчинство.Всички пари ги изкарва той и ми се струва малко тъпичко да му кажа:дай пари да ти купя подарък.Но аз обичам сама да правя подаръци(без да са нужни пари).Така хем на мен ми е интересно,хем на него много му харесва.

# 176
  • Мнения: 9 095
би ли споделила някоя идея за подарък Praynig Praynig,много ще ми е приятно, защото и аз не работя и добре е държим парите вкъщи, ама аз като купих сега му казах че съм му купила, само че не и какво Crazy

# 177
оле момичета даите едно рамо ... малко ще ми е трудно да купя някакъв подарък на моя .. 1. Маняк на индианска култура. ПРОБЛЕМ: има всевъзможните "глупости", които могат да съществуват   2. Маняк на тема компютри ПРОБЛЕМ: Нямам финанси за лаптоп на APPLE 3. Запален фотограф .. ПРОБЛЕМ: Добър апарат - много пари, които за жалост в момента са ми "кът"
харееса ми идеята за пъзел с снимка  Confused някой знае ли каде из Бургас мога да я поръчам  newsm78 


newsm17  Ви помогнете ми да не се  sport027

# 178
  • Мнения: 5 362
Това,което искам е много скъпо и сигурно ще бъде пак нещо традиционно Mr. Green

# 179
  • Мнения: 983
Аз мисля да му подаря един парфюм от AVON, който отдавна си е харесал.А вие момичета?
искрено ме впечатли, че един мъж може да си хареса парюм и то от Ейвън Simple Smile
И що така? Mr. Green

щото не много мъже се заглеждат по парфюмиу още повече от каталог Grinning
Аз съм дистрибуторка на Ейвън и затова се е загледал, иначе не вярвам ако някой му предложи да започне да разглежда каталог Mr. Green
Просто имам мострите на почти всички парфюми и така е по-лесно да си избере, иначе е много капризен.

Общи условия

Активация на акаунт