Какво ще подарите на съпруга си за Коледа?

  • 16 468
  • 232
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 1 951
Хубава ракета за тенис на маса и други принадлежности от тази област  Grinning

# 151
  • Мнения: 91
Нищо интересно- парфюм или пуловер.
Едното за Коледа, другото за рд през януари.

# 152
  • Мнения: 9 095
Роуз, аз незнам какво да е, ние като се разхождаме сме все заедно и той, като си хареса нещо и со го взема, пък ще си има нов офис от догодина и си има една моя любима снимка, та само това се сещам  bouquet

# 153
  • Мнения: 983
Роуз, аз незнам какво да е, ние като се разхождаме сме все заедно и той, като си хареса нещо и со го взема, пък ще си има нов офис от догодина и си има една моя любима снимка, та само това се сещам  bouquet
страхотно Peace

# 154
  • Мнения: 3 271
Масажор с масажен крем . Редовно ме кара да го размачкам , а аз необичам и се надявам  подаръка да ме замести в това отношение .

Би ли споделила на какво си се спряла, че ми се въртят подобни мисли в главата  Praynig

Nassy Z, и моят мъж е тогава, баща му пък има РД на 01.01, та пазаруването на подаръци по това време на годината е голямо предизвикателство  ooooh!

# 155
  • някъде
  • Мнения: 4 956
Ами моят мъж иска някоя от N-серията на  Нокия не помня коя точно Blush, но с моето майчинство дали имам възможност да му я подаря Crazy
Сега сериозно- мисля някакъв парфюм и пяна за бръснене, пък може и пуловер, не знам все още Whistling

# 156
  • Мнения: 9 095
а някой да знае интересни и оригинални рамки за снимки във Варна Peace

# 157
  • Мнения: 502
Все още обмислям,но внимателно ще чета вашите отговори.

# 158
  • София
  • Мнения: 721
Страхотни идеи, момичета Peace

Аз тази година за разнообразие мисля да му подаря бебе Blush

# 159
  • Мнения: 9 095
pontes, ами ние като не сме мислили по- рано, успех Peace

# 160
  • Мнения: 1 589
    Аз вече купих единия подарък-спортен екип(анцунг).Това иска човекът и ще го получи на Коледа.За Н.Г. мисля да му подаря маратонки ,същата марка.,но още не съм ги купила..Тази година няма да има големи изненади,поне от моя страна.Предпочитам по-рационални подаръци.

# 161
  • Мнения: 7 640
Аз мисля да му подаря един парфюм от AVON, който отдавна си е харесал.А вие момичета?

искрено ме впечатли, че един мъж може да си хареса парюм и то от Ейвън Simple Smile

# 162
  • Мнения: 9 095
моя също обича да мирише парфюмчета, само че на Орифлейм и много ги харесва Peace

# 163
  • Мнения: 6 164
Като си го знам мъжлето, на количка с дистанционно най-ще се изкефи! Mr. Green

# 164
  • Мнения: 3 886
Като си го знам мъжлето, на количка с дистанционно най-ще се изкефи! Mr. Green



еееее що така Mr. Green Heart Eyes Crazy

Общи условия

Активация на акаунт