Търся електронна книга - 37

  • 72 169
  • 734
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 493
Здравейте!Търся Стъкленият замък на Джанет Уолс Simple Smile
Дайте имейл, ще ви я пратя.

# 46
  • Мнения: 11
Здравейте! Търся книгата “Кажи ми три неща”
annie.cozarova3@gmail.com

# 47
  • Мнения: 189
Здравейте, търся поредицата "5-те случая" на Фройд.

# 48
  • Мнения: 131
Здравейте!Може ли някой да сподели активен линк за сваляне на ,,Да се чувстваш добре ‘’  на Дейвид Бърнс .

https://dox.abv.bg/download?id=deafef90b3# - Линк за сваляне

# 49
  • Мнения: 331
Здравейте, търся третата книга - "Заземен" от поредицата"Във въздуха" на Р. К. Лили jasil8503@gmail.com

Доколкото видях в Рулит се работи по нея. Като я пуснат, ще пусна линк Simple Smile

# 50
  • Мнения: 58
Здравейте!Може ли някой да сподели активен линк за сваляне на ,,Да се чувстваш добре ‘’  на Дейвид Бърнс .

https://dox.abv.bg/download?id=deafef90b3# - Линк за сваляне
Много , много благодаря!

# 51
  • Мнения: 87
Здравейте! Бях чела преди време, че се превежда 11-та книга от поредицата семейство Малъри на Джоана Линдзи. Някой има ли представа дали фен превода е завършен? Търсих, но не успях да намеря нищо по въпроса. Благодаря предварително.
Мисля че изобщо спряха преводите,но не съм сигурна.От много време не излизало нищо преведено,и в сайта им не се е появявало нищо ново.

# 52
  • Мнения: 17
Здравейте. Търся 2 и 3 част от поредицата Кръв и пепел на Дженифър Арментраут. Благодаря Simple Smile
gery.turmanova@abv.bg

# 53
  • Мнения: 2
Здравейте, дали е излязла в електронен формат книгата Корона от позлатени кости (Кръв и пепел 3 ) на ДЖЕНИФЪР Л. АРМЕНТРАУТ? Ако някой я има ще бъда благодарна да ми я изпрати stellito123@abv.bg

# 54
  • Мнения: 654
Здравейте, търся втора и трета част от Манюня на Нарине Абгарян.

Скрит текст:

# 55
  • добрич
  • Мнения: 10
Здравейте!

Търся книгата " Подарък през декември" Джени  Гладуел
Благодаря
dobrina.ivanova@gmail.com

# 56
  • София
  • Мнения: 143
Здравейте, търся Матрицата на Вал Валериан. В mailbooks я има качена, но явно не си влизат в профила, заявката ми стои там отдавна.

# 57
  • Мнения: 1
Здравейте, търся на български книгатата на Ника Набокова "В леглото с мъжа ти. Бележки на любовницата"  Благодаря!  yordanka.tosheva@gmail.com

# 58
  • Мнения: 23
Здравейте, дали някой има:
 "Дневникът на свекървта" на Мария Метлицкая
"Молитва към морето" на Халед Хосейни
Ще съм много благодарна, ако ми ги пратите на imladenova@abv.bg

# 59

Общи условия

Активация на акаунт