Търся електронна книга - 37

  • 72 831
  • 734
  •   2
Отговори
# 330
  • Мнения: 131
Здравейте, търся книгите на Алек Попов - "Сестри Палавееви" 1-ва и 2-ра книга, както и "Черната кутия". Може ли, ака ги имате, да ги споделите тук в темата?
Черната кутия - Алек Попов
https://dox.abv.bg/download?id=29c3c440fd# - Линк за сваляне

# 331
  • Stara Zagora
  • Мнения: 42
Здравейте,търся книги на Елена Звездная  Академия на проклятията, Катриона и други. Благодаря.
tedi881988@abv.bg

# 332
  • София
  • Мнения: 325
Здравейте,търся книги на Елена Звездная  Академия на проклятията, Катриона и други. Благодаря.
tedi881988@abv.bg


Имате поща.

# 333
  • Мнения: 34
Моля ако някой има всички книги от поредицата Кръвта на Зевс да ми ги изпрати. Благодаря от сърце ! Nuri.djelilova@abv.bg

# 334
  • Мнения: 331
Моля ако някой има всички книги от поредицата Кръвта на Зевс да ми ги изпрати. Благодаря от сърце ! Nuri.djelilova@abv.bg

Имате поща Simple Smile

# 335
  • Мнения: 12
Търся "Мрачен рицар" на Девни Пери, но в pdf  формат. Имам я в  epub, и когато я конвертирам целия текст се размива.
Благодаря ви

elisavetaa7@gmail.com

# 336
  • София
  • Мнения: 6 728
"Мрачен рицар" на Девни Пери (pdf формат) https://dox.abv.bg/download?id=a30593a00d# - Линк за сваляне

# 337
  • Мнения: 12
Здравейте,търся "Свалката" на Ел Кенеди!Ще съм много благодарна ако някой я има и ми я изпрати!   marielapeneva93@gmail.com


Имате поща!
Ако може и на мен!
 snejanks09@gmail.com
И на мен моля! veraxristova75@gmail.com
Здравейте, моля да я изпратите и на мен на shtily@abv.bg
Благодаря
Здравейте! Може ли да я изпратите и на мен 😊 avi_kaulitz111@abv.bg

# 338
  • Мнения: 12
Здравйте, търся книгите
Нийл Шустърман - ,, Дъгата на Косата,, книга 3 -,, Звън,,
 Бека Фицпатрик - Серия „Ш-ш-шт“ книга 3,, Тишина,, и книга 4,, Финал,,
Благодаря! 😊  avi_kaulitz111@abv.bg

# 339
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
Здравйте, търся книгите
и книга 4,, Финал,,
Имате поща.
"Звън" я няма досега онлайн free.

# 340
  • Мнения: 18 876
Сериозно ли имате Финал на български ,до сега само на руски я срещам, много интересна поредица ,но  я забравих ,трябва отначало, ако се намери Финала. Другите мисля че имам ,но   е трудно търсенето. Изчезнаха ми много книги и не съм сигурна.

# 341
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
Сериозно ли имате Финал на български...
"Финал" на  Стефани Гарбър, сега се загледах, че 4-тата на Бека Фицпатрик също е "Финал", моя грешка, недогледах ( няма я на български).

# 342
  • Мнения: 21
Здравейте,търся "Свалката" на Ел Кенеди!Ще съм много благодарна ако някой я има и ми я изпрати!   marielapeneva93@gmail.com


Имате поща!
Ако може и на мен!
 snejanks09@gmail.com
И на мен моля! veraxristova75@gmail.com
Здравейте, моля да я изпратите и на мен на shtily@abv.bg
Благодаря
Здравейте! Може ли да я изпратите и на мен 😊 avi_kaulitz111@abv.bg

С молба да ми я изпратите и на мен на punam06@abv.bg. Благодаря предварително.

# 343
  • Мнения: 373
Здравейте, търся книгите на Алек Попов - "Сестри Палавееви" 1-ва и 2-ра книга, както и "Черната кутия". Може ли, ака ги имате, да ги споделите тук в темата?
Черната кутия - Алек Попов
https://dox.abv.bg/download?id=29c3c440fd# - Линк за сваляне
Благодаря!

# 344
  • Мнения: 7
Здравейте може ли да изпратите и на мен книгата Свалката благодаря предварително
deni.kalinova91@gmail.com
И аз се нареждам за Свалката. svetla_hristova95@abv.bg много благодаря предварително!
[/quote]
 Здравейте. И аз се нареждам за 3 тата част от поредицата. Ronchenceto@gmail.com Благодаря предварително! ☺

Общи условия

Активация на акаунт