АВГУСТ 🤱🏼2022 🌸 (ТЕМА 7)☀

  • 23 787
  • 759
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 420
Аз докато ви изчета и забравих на кой какво щях да пиша Simple Smile...
Иначе в петък съм по ЗК да се записвам уж на ЖК.... в 19 г.с.... дано не изкървя пак, че точно тогава си изчислявам, че има възможност като се водя по предните два изкървявания...

Тези които са от Варна интересувахте ли се какви училища има за бременни...? Ще ми се да отида на някое.
Миналата година или май беше по-миналата имаше в Гранд МОЛ.

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 791
Може да ме актуализирате в началото - чакам момиченце, и вече окончателено зададен термин: 28/07. Пък да видим бебчето кога ще ме изненада 🙂
Много хубави, големи коремчета, в сравнение с вашите, моя изглежда още малък. Вече съм 20г.с и съм + 3,5 кг
Ще видя и аз да се щракна, да се изпъча с моето ☺
Да ви питам.. правите ли кегел упражнения, или ако някоя мама е правила, има ли ефект?
Любопитно ми е струва ли си да се отдели време за това.

# 17
  • Мнения: 2 420
По повод анкетата аз съм с близнаци едното детенце не се знае дали ще е момче или момиче...ако са момиче и момче няма да мога да гласувам.

# 18
  • Мнения: 771
Ще редактирам анкетата.

Аз съм от Варна и търся не училище, а нещо като йога за бременни.

# 19
  • Мнения: 5
Привет, и аз мога да се добавя към записите за момче с термин 23.08.
Вчера бях на ЖК и доктора видя нещо притискащо бебчето, като каза или е миома или контракция , но по скоро миома 😞 Изписа ми диаспорал и след две седмици пак да видим. Принципно ме успокои, че не би трябвало да пречи никак, но и каза да не чета в интернет 😁 Та противно на съвета му, някоя мама в такава ситуация? Като че ли повече ме тормози, че не потвърди какво е, а бебчо се беше поугънал горкия...

# 20
  • Велико Търново
  • Мнения: 865
Darci аз едва ли ще ти бъда от полза, защото моята миома е по стената, понеже ми правиха хистероскопия и махнаха частта която беше вътре в кухината на матката. Иначе моята за сега спря да расте, но докторите предполагат, че болките идват от нея, но не е сигурно. Започнах магнерот да пия, нош па си пия от самото начало когато се наложи. Пожелавам ти всичко да е наред и гледай да не го мислиш много ( знам че звучи клиширано..)

# 21
  • Мнения: 1 377
Страхотни коремчета, момичета. Днес не ми е ден, но и аз ще пусна снимка скоро, а в понеделник вече се надявам да се запиша на първа страничка и с пол на бебето.

# 22
  • София
  • Мнения: 5 617
Супер коремчета. Ще се снимам и аз после да се изтипосам 🤣

Аз май закъснях със запазването на часа. Утре ще звъня. Аз трябва последните дни на март-първите на април да отида на втората ФМ и ако не могат да ме вместят някъде, ще търся друг доктор за час 😒

# 23
  • Мнения: 3 321
Преди училището беше в Гранд Мол, но заради пандемията май и те минаха онлайн. Една майка се жалваше. Аз не съм ходила. Преди имаше йога за бременни в Палах център, но това беше преди 10-12г и май и в дом Младост имаше или някъде около него.
Май не ви помогнах особенно.

# 24
  • Мнения: 606
В София знаете ли дали има училище за бременни или родители в присъствена форма. Преди ходех в Лабиринта, но там вече няма, а беше мн интересно и много от нещата ми бяха полезни.
Он лайн не  е за мен.

Имате страхотни коремчета, благородно завиждам на тези от вас, които още нямат. 😁 Днес излизах с приятелка и установявих, че вече мн ми тежи, а има още толкова много.
Утре трябва да ходя за болничен до Щерев, а в този студ никак не ми се ходи...

# 25
  • Мнения: 215
Cosmic беше споделила относно килограмите. Аз съм в 18 седмица и също съм +8кг. В началото на бремеността се наложи операция и бях на легло повече от месец и единствено ядех. Сега ми казаха задължително разходки поне по 1 час на ден, за да не кача много повече, защото в последния триместър се качват много килца. Също така ми каза, че трябва да избягвам пържено и каквито и да е тестени изделия.
Да, аз от 2 години работя от вкъщи и особено сега зимата, движението ми е много малко. Това със сигурност ще поправя само да се затопли.
Иначе откъм ядене съм много старателна. Хляб само Бонус, тестени последно по Коледа ядох Sad пържено не ям...
Ще държим фронта! Още 4 месеца, не остана, а аз още нищо не съм започнала да подготвям

# 26
  • Мнения: 701
Аз избързах да гласувам. С 2 момиченца съм, но гласувах само за момиче, когато нямаше други опции Wink Сега май не мога да направя корекция?
Ще редактирам анкетата.

Аз съм от Варна и търся не училище, а нещо като йога за бременни.

# 27
  • Мнения: 180
Благодаря за новата тема, много е цветна 💞 Идеята за статистика е хубава, да видим кой пол ще надделее през август 😋Аз бях писала преди какво очаквам, девойка на хоризонта 😋
Каролева, къде ги събра тези кг не знам, но изглеждаш перфектно 👌👏
Разглеждам колички, но все още не съм се спряла. Преди имах от полските Адбор Зара, сега ми се иска нещо по различно.
Момичета, има ли сред вас такива, които пътуват доста и често? Отразява ли ви се пътя? На следващия преглед ще споделя с АГ, че доста обикалям (като км), да видя гледната точка, дали е противопоказно...

Аз шофирам доста, по час и половина на ден и доста ме изморява това друсане през дупки и неравности. На завои се случва да имам неприятно опъване. Още 6 седмици остават преди да спра да работя и нямам търпение.

# 28
  • Мнения: 2 484
Маноела, не скатавам, бре 😂 Ей го и моят корем. Но е сутрешният. Малката е мазала по огледалото, простете петната 😂

https://i.postimg.cc/k4GdCNxt/IMG-20220309-170539.jpg

# 29
  • Мнения: 328
Маноела, не скатавам, бре 😂 Ей го и моят корем. Но е сутрешният. Малката е мазала по огледалото, простете петната 😂

https://i.postimg.cc/k4GdCNxt/IMG-20220309-170539.jpg
😳😳😳 биеш всички определено…с каката така голям ли ти вървеше корема? И си супер слаба, колко кг си?(прости ако си казвала) пупупу (дано занапред не вървиш с такова темпо, че ще ти е доста трудничко🤭)

Общи условия

Активация на акаунт