АВГУСТ 🤱🏼2022 🌸 (ТЕМА 7)☀

  • 24 995
  • 759
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 2 859
Ние избрахме името Пламена. Просто сънувах,че ще забременея с петдневен ембрион и ще се роди момиче. В съня ми бебето беше увито в една пелана ама като едно време бяло с розово и на самата пластмасова кошарка с бележката пишеше Патриция,но акушерката каза няма да е Патриция,а Пламена🤔Малко лудо може да звучи🤣От там решихме да е Пламена за момиче и Пламен за момче. Не са супер съвременни имена,но на двамата с моя мъж мн ни харесаха. Майка ми е Павлина и баща му е Петър. На мен идеята да е кръстено на някой бебето мн ми харесва,традиция която винаги ми е харесвала. Е да при нас няма да е буквално на някой,но първата буквичка е важна все пак🤣🤣

# 691
  • Мнения: 696
4 имена имам, май и фаворит имам Simple Smile

# 692
  • Мнения: 1 473
Ние избрахме името Пламена. Просто сънувах,че ще забременея с петдневен ембрион и ще се роди момиче. В съня ми бебето беше увито в една пелана ама като едно време бяло с розово и на самата пластмасова кошарка с бележката пишеше Патриция,но акушерката каза няма да е Патриция,а Пламена🤔Малко лудо може да звучи🤣От там решихме да е Пламена за момиче и Пламен за момче. Не са супер съвременни имена,но на двамата с моя мъж мн ни харесаха. Майка ми е Павлина и баща му е Петър. На мен идеята да е кръстено на някой бебето мн ми харесва,традиция която винаги ми е харесвала. Е да при нас няма да е буквално на някой,но първата буквичка е важна все пак🤣🤣

И аз да съм и аз ще я кръстя така... Какъв сън Open Mouth и името си е много хубаво. Heartpulse
И аз снощи бях на скан Grinning ама не ми казаха име, бързахме да празнуваме нова година...

# 693
  • Мнения: 701
И аз много харесвам Рая, но племенницата ми е Рая, така че отпада. Около мен има доста бебета, деца. Ние общо взето сме последни и доста имена вече са заети Wink
От 5 месеца си имаме и Яна в родата, на мен името много ми харесва. Имам и бивша колежка Яна. Страхотно се справя с живота. Омъжи се за страхотен мъж, работи във високо платена компания на висока позиция. Мисля, че всичко си е до човек, а не толкова име.
Добре дошла Радди , ставеме три бъдещи съпруги в групата 😀Аз съм на мнение , че ако кучето ще се връща после по- добре изобщо да не излиза от дома и да свикват с бебенцето още от начало,но вие с мъжа ти ще си решите как е най - добре за вас .Аз също ще излизам отпуска началото на май Simple Smile
Ние май сме измислили имена и за двата пола според зависи какво ще се окаже в крайна сметка.Янка познавам - щура е много и не и върви съвсем в живота , но не е чак в някакви беди.Познавам и Яна - тя също беше щура катп дете , сега излежда щастлива - не мога да кажа със сиг, защото не поддържаме мн връзка вече.
За име с М предлагам Михаела.
За близначките Нора и Рая ми идва на акъла.
Има ли някоя от вас  ,която по - задълбочено е правила проучване за матраци.Какъв да е - с пяна и кокос ? С пяна и полиуретан ? Мярнах и за някаква пяна Eliofoam или нещо такова...много св чудя какъв да е.

# 694
  • Мнения: 2 859
Ние избрахме името Пламена. Просто сънувах,че ще забременея с петдневен ембрион и ще се роди момиче. В съня ми бебето беше увито в една пелана ама като едно време бяло с розово и на самата пластмасова кошарка с бележката пишеше Патриция,но акушерката каза няма да е Патриция,а Пламена🤔Малко лудо може да звучи🤣От там решихме да е Пламена за момиче и Пламен за момче. Не са супер съвременни имена,но на двамата с моя мъж мн ни харесаха. Майка ми е Павлина и баща му е Петър. На мен идеята да е кръстено на някой бебето мн ми харесва,традиция която винаги ми е харесвала. Е да при нас няма да е буквално на някой,но първата буквичка е важна все пак🤣🤣

И аз да съм и аз ще я кръстя така... Какъв сън Open Mouth и името си е много хубаво. Heartpulse
И аз снощи бях на скан Grinning ама не ми казаха име, бързахме да празнуваме нова година...
Силно се надявам да се сбъдне този сън. Сънувах го миналата година след неуспешен първи трансфер. Бебето беше беличко и голямо🤷♀Ама ще видим дали ще се окаже истина

# 695
  • Мнения: 712
Имаме мъжко йорки почти на 3 години, много е непослушен, краде, гризе, търчи като магаренце, но няма да го даваме, то и кой ли ще го иска 🙄😁 За името държа да е изискано и запомнящо се, но не от "модерните". Дъщеря ми се казва Ангела, напълно съм пристрастна, на този етап за по-хубаво име не мога да се сетя 🤭 За бъдещата ми любов в класацията с имената води, а познайте... Любов.

# 696
  • Мнения: 2 859
Имаме мъжко йорки почти на 3 години, много е непослушен, краде, гризе, търчи като магаренце, но няма да го даваме, то и кой ли ще го иска 🙄😁 За името държа да е изискано и запомнящо се, но не от "модерните". Дъщеря ми се казва Ангела, напълно съм пристрастна, на този етап за по-хубаво име не мога да се сетя 🤭 За бъдещата ми любов в класацията с имената води, а познайте... Любов.
Ох,обожавам името Любов. Наистина е мн красиво. При двете ми неуспешни бременености винаги си казвах ако е момиче ще е Любов,но за съжаление не ми се получаваха нещата. Наистина е красиво и много нежно име❤

# 697
  • Асеновград
  • Мнения: 1 385
Ами аз съм Яна и много си харесвам името, не бих казала че живота ми е объркан или нещо такова. Не мисля че едно име може дотолкова да ориса детето че да му се случат лоши работи. И баба ми е Яна и е имала прекрасен живот. Blush

# 698
  • Мнения: 163
Аз съм харесала Нора, баба ми също се казва така. Но за второто име вече стана проблем, искам да си подхождат. Мислех си за Дара, Лора и някак все не ми звучат за моето бебе. Давайте идеи, ако нещо ви хрумне.

На мен ми харесва Дария и Нора

# 699
  • Мнения: 712
И аз много харесвам Яна и Яница ❤️ Аз и за името Мария съм чувала, че има кофти натовареност и тежка съдба, но е най-разпространеното име в България, надали пък половината женско население е с лоша карма и то заради името. За женски имена много харесвам също Алис (номер 2 в класацията ни), Анна, Божидара, Жана, Цвете и Мила. Фаворитът ми за момче е Андрей.

# 700
  • София
  • Мнения: 5 623
И аз не вярвам в съдба, карма на името или нещо такова. Всеки сам гради живота си Simple Smile

# 701
  • Мнения: 2 859
Аз за момичета харесвам много Любов,Симона,а за момче фаворит ми е Самуил😊

# 702
  • Мнения: 543
Исках да е Йохана, мъжът ми не иска. После смених на Йоана и това не му харесва. Предложих също Даная, не та не. За него тя си е Дебора и това е. Не, че не ми харесва. Каката е Габриела, малкото Дебора - звучат ми добре като комбинация.
Като цяло тук в Германия са разпространени имена като Лиа, София, Луана, Емили, Алена, Емилия, Ивон и т.н.

# 703
  • Варна
  • Мнения: 931
На мен ми харесва Александра, ама таткото отказа, защото щяла да бъде Сашка. Иначе на мен ми харесва на галено да е Али, Аля, Алекс и тн. Но явно отпада. Аз искам да е нещо по-традиционно (не тип Амая), но не и чак Мария. Мнооого харесвам и Анна, но аз и свекървата сме Анелия и мисля, че ще стане too much всички да са Анита. Горе-долу сме харесали взаимно и Магдалена и Габриела. А, и много държа да има нещо на галено, тоест умалително, както е Габи. Сега ме замислихте и за Калина. Много е полезно да си споделяме предложения, че така може и друг да си хареса.

Ние имаме и казус за бащиното име - той иска да е без -ова, а аз смятам, че е супер важно и традиционно. Laughing

# 704
  • Мнения: 2 859
Ами при мен сина ми е Георги а бебка искаме да е Пламена. По нищо не си подхождат,но аз не разбирам защо и трябва да си подхождат. За мен е важното името да ни харесва на мен с мъжа ми.Но всеки си преценя.Аз мнгого харесвам за момиче също  Прея означава молитва

Общи условия

Активация на акаунт