Малформация цепка на небцето

  • 102 815
  • 763
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 2 327
Ако детето изяжда достатъчно мляко - остави го това да си яде. Ще има време да го научиш да яде с лъжичка и след 5-6 месец, а тогава е нормално и да се почне захранване. Плодовите сокове и пюрета наситина ги дразнят децата, особено пък ако успее да си го изкара през носа.

# 196
  • Мнения: 1 523
... особено пък ако успее да си го изкара през носа.
Усещането не е приятно. Peace

# 197
  • Анкх-Морпорк
  • Мнения: 3 476
http://mama.btv.bg/forum/viewtopic.php?t=1382
Часът на мама - относно предаване за нашите проблеми.

# 198
[quote author=raver_ivi link=topic=142023.msg3214123#msg3214123 date=11713791
Моят син (в момента на 2год. и половина) го оперира доц. Георгиев. Безкрайно съм доволна от него! Никакви проблеми нямахме нито по време на операциите, нито със захранването след втората операция на небцето, пиеше си млякото със шишето с бирберона. Той вече е голям, отдавна не пие мляко и не позвам биберон, всичко мина успешно и съм много благодарна на доц. Георгиев! Сякаш всичко беше много далеч назад във времето.
Ние също се хранехме основно с пюрета. Самите месеци на детето го изискваха, но нямахме проблеми с биберона и млякото, биберон-залъгалка никога не е ползвал, сам не искаше. Дали е само късмет или и доцента си знаеше работата, незнам, но съм доволна от резултата, а и не само аз:)))
[/quote]

# 199
  • Мнения: 166
a kade se namira tozi docent

# 200
  • Анкх-Морпорк
  • Мнения: 3 476
В София, но не ти трябва.
По-самонадеян некадърник не съм виждала.
Въпросът е не само да се "зашие" небцето, а да може после детето да говори.
Той прави 2 операции на небцето вместо една, иска пари и тн.

# 201
  • Мнения: 166
da ne bi Anastasov da ne iska

# 202
  • Анкх-Морпорк
  • Мнения: 3 476
При Анастасов минава по здравна каса, има си пътека за операция на небцето.
Не ми е искал пари - нито за престой в болница, нито за операцията.
При Георгиев нещата минават през частната клиника.

# 203
  • Мнения: 166
аз ходих за пръв път при него,миналата седмица и още сега той ми намекна за пари но няма значениеее....Вие имали ли сте проблеми и с ушите,т.к. той ми обясни че 80% от децата имат

# 204
  • Анкх-Морпорк
  • Мнения: 3 476
A, тези неща за ушите се плащат, защото не са по касата, на моето дете не се наложи.
Не е задължително да се налагат.
Но ако го оперира Георгиев, няма да има УНГ хирург на операцията и никой няма да му провери ушите.

# 205
  • Мнения: 450
paulinap , нещо общо с доц.Георгиев да имаш  Wink

Доволните от него се броят на пръсти,до тук в темата беше само една мама  от колко сме- не сме се преброявали  Wink

За доцент Анастасов няма да ми стигнат думите да изразя колко сме му благодарни и за отношението и за операциите на сина ни. А за въпросния доцент - Георгиев  само пак ще припомня ,че като не можа да ми вземе пари ми пожела да ми "бастисат детето" . Не знам що за човек може да каже това,пък да не говорим за лекар ...

# 206
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
аз ходих за пръв път при него,миналата седмица и още сега той ми намекна за пари но няма значениеее....Вие имали ли сте проблеми и с ушите,т.к. той ми обясни че 80% от децата имат
Залагам си главата за Анастасов.Какви пари какви глупости?????? Shocked
Благодарение на доц.Анастасов синът ми днес е едно нормално дете.Операцията беше извършена безупречно.Даже не се наложи да ползваме и услугите на логопед.

С ръка на сърцето казвам,че не съм дала нито стотинка на Анастасов,нито пък ми е правил някакви намеци за пари.

Виж обаче за доц.Георгиев мога роман да напиша,какъв кожудер е.
Когато трябва да оперира дадено дете и няма кой да му даде парички за благодарност си намира извинения,за да не го направи.
Виж обаче,ако разбере,че това дете има платежоспособни родители от сто кладенеца вода ще ти донесе.
Така постъпи със нас.Тъй като синът ми е осиновен,отказва да го оперира,със смешно извинение.След като разбра,от медиите,че тече процедура по осиновяването на детето,доц.Георгиев ме засипа със писма по електронната поща,как ще оперира синът ми.Тоест вече ще има кой да му плати.Еееее не беше познал обаче. Naughty

# 207
  • Мнения: 2 327
Единственто, което се плаща при Анастасов са шънтовете в ушите и то ако се сложат такива, защото не се поемат от здравната каса. Нищо друго не се плаща, включително и престоя на майката като придружител.

# 208
  • Анкх-Морпорк
  • Мнения: 3 476
И да допълня - ако операцията се прави в София, никой няма да му гледа ушите, и ако се наложи нещо, ще трябва да се слагат шънтовете в ИСУЛ, с още една упойка.

# 209
  • Мнения: 2 084
Нито стотинка не съм платила за операцията. Щънтовете платихме. Преди три години ставаше въпрос за около 50 лв. И това е всичко. Няколко пъти след това сме били на прегледи. Тръгвали сме си от там с подарък от доц. Анастасов - още си пазим петлето от "доктора ми за устата".
Ако родителят желае може да членува в АЛА - асоциация за деца с лицеви аномалии, като плати еднократен за годината членски внос - беше около 20-тина лева. По време на операцията на детето случайно или не една сетра ме помоли да й помогна да навиваме едни памучета - имах какво да правя, вместо да се питам дали времето е спряло. Всички там са невероятни хора.

Общи условия

Активация на акаунт