БРАТЯ - СЕЗОН 4

  • 30 758
  • 741
  •   1
Отговори
# 735
  • Галифрей
  • Мнения: 4 332
Коя актриса бихте избрали за ролята на Неда?
Първо, някоя малко по-възрастна, за да не изглежда като момиченце, което си играе на полицайка. Второ, с по-енергично излъчване, а не като на умряла скумрия. Трето, да не е голям дългуч, че Владко ни е нисичък Simple Smile
Яна Маринова, може би, аз много я харесвам, точно защото е енергична и нахъсана.
Яна и аз си мислех за нея. За съжеление у нас  актрисите  са малко и незнам дали забелязвате как ги менкат в всяка продукция.
Предлагам Весела Бабинова, хем тя е симпатична,красива, талатлива и ниска. Няма да изглеждат  с Владо като младо девойче със шугър дади.

# 736
  • София
  • Мнения: 7 859
Аз си мислех за Радина Кърджилова, но има вероятност да не се получи химията между тях.

Яна Маринова играе леко изкуствено, иначе като визия и енергия би паснала.

За Весела Бабинова не се бях сетила, струва ми се много подходяща и като визия е тип Лора.

# 737
  • Мнения: 899
Неда беше много хубава в сцената след секЦа.
Пак ше има “иди ми,яла ми”,Денис ше я спасява,тя ше бяга,ше се връща и така докато сценаристите не ги довършат или пък Лора се върне,хахаха,няма,няма,шегувам се. Не ми се гледа едно и също.Искам също Симката да не се мярка изобщо,Черкезовата щерка по-бързо да хваща самолета за Чикаго,Мая и Вели да престанат с глупавите идеи да крадат от мафията,Радо по-бързо да приключва с Ивче и келеша Сандо,а Юлката да заличи тате. Знам,че много искам 😃
А,мерси съм за Яна Маринова,изобщо не ми отива на Владо.

# 738
  • Галифрей
  • Мнения: 4 332
Аз си мислех за Радина Кърджилова, но има вероятност да не се получи химията между тях.

Яна Маринова играе леко изкуствено, иначе като визия и енергия би паснала.

За Весела Бабинова не се бях сетила, струва ми се много подходяща и като визия е тип Лора.



Точно, защото той има такъв вкус. Ще имат иникална химия с Владо ❤


Заповядайте в новата темичка!! 😘🌸. https://www.bg-mamma.com/?topic=1442288.new#new

Последна редакция: чт, 05 май 2022, 18:13 от Диана Бишоп

# 739
  • Ню Йорк
  • Мнения: 5 079
Не й върви на Неда. Все я вкарват в сюжета непосредствено след изкуственото скапване на някакви епични любови. И в Откраднат живот така развалиха една любов, понеже актрисата нямаше време да играе в поредния сезон и бам - Неда. Не й се изкефихме и там, защото просто беше нелогично и съшито с бели конци. Сега пак същия филм. Кой нормален човек подписва документи за развод, без дори да се чуят по телефона??? Просто щото му прати писмо с някакви безумни доводи. Не само любов на 20 години, а ни убеждаваха 3 сезона, че е Любовта на живота му... Ами, сори, не им вярвам. Нищо против Неда, красавица е, да я бяха сложили да играе Лора от сезон 1 - всичко щеше да е 6, но сега и аз като много други не приемам героинята й в картинката. Творческо безсилие и насилствено запълване на липсата на актрисата в главна роля, на която сериалът вече не й е приоритет. Толкоз от мен. Simple Smile

Много точно казано!

# 740
  • Мнения: 899
Двоен епизод ви пуснаха хората и пак не щете да пишете в темата,засрамете се!😁

# 741
  • Галифрей
  • Мнения: 4 332
Двоен епизод ви пуснаха хората и пак не щете да пишете в темата,засрамете се!😁
Писано е , пуснах нова тема https://www.bg-mamma.com/?topic=1442288.new#new

Общи условия

Активация на акаунт