Хъркане и спане с отворена уста при детенце???

  • 8 463
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Букурещ
  • Мнения: 7 836
Не, компютърна диагностика не сме. Къде се прави?
Ринитът бил на алергична основа, но не могат да установят причината.

Ринитът бил на алергична основа - най-лесната диагностика Laughing нямам думи просто и 2 год.  - проблемът си съществува и не могат да кажат какво , що? - ау, побеснявам просто Close (не на теб), и като е на алергична основа изписват целия ярсенал от анхистамини - Зиртек, Кларитин, Ериус с месеци и др, ама ти казваш, че положението не е кой знае колко розово - значи много съм съпричастна, защото сме в идентично положение, ама както писах ми писна на мен за 1 година и сега ще водя битката до край....инатът ми е ужасен просто.

Така за диагностиката ще ти пиша Лично съобщение, полезно инфо, което Тинкърбел ми изпрати, за което и благодаря, и щях да водя утре Ади да правим точно това, звънях вчера, но ще може да се направи другата седмица. сега ще ти пиша Лично съобщение и горещо те съветвам и това да направите, няма да навреди, поне малко от малко, ако не е 100 % точно, то поне ще те насочи, струвало 15 лв и това попитах вчера.

# 16
  • Мнения: 242
Благодаря. Ще отидем и там.
Аз не че съм се предала, ама някак си просто се уморих....
А към капките още Виброцил, Макситрол, олинт, коларгол..

Много е готина тази жабка.

# 17
  • Букурещ
  • Мнения: 7 836
Благодаря. Ще отидем и там.
Аз не че съм се предала, ама някак си просто се уморих....
А към капките още Виброцил, Макситрол, олинт, коларгол..

Много е готина тази жабка.

И аз се уморих безкрайно много, но е хубаво когато разбираш, че не си сам, и ако може по някакъв  начин да си помогнем взаимно.
Ооо, арсеналът от капки също до болка познат. Точно в този ред. И нищо.....накрая.

Мерси за жабата, тя ми е подарък от Бу Grinning

# 18
  • Мнения: 3 271
Много прилича на уголемена трета сливица. Точно защото проблемите са като спи.
Консултирайте се с добър УНГ лекар и успех!

# 19
  • Мнения: 3 116
Ние бяхме така един месец Sad

Нищо не помогна, ходихме на лекар, нищо не откри !

Накрая се оказа че е от избиването на 2 кътника, избиха и случая приключи !

Но като гледам вашата възраст, явно при вас не е това проблема Sad

Да оздравявате  Heart Eyes

# 20
Liorena Моля те пиши за тази компютърна диагностика! PraynigПри нас положението е същото ,но не съм чувала за такава диагностика ThinkingКъде се прави .......всичко което сметнеш,че е важно  bouquet
Не  е нужно на лични .Много хора сме вдигнали ръце вече . БЛАГОДАРЯ

# 21
  • Мнения: 1 069
Синът ми е на 9 и половина, не хърка,но скърца със зъби и постоянно стои с отворена уста. Ортодонт ни каза, че има опасност захапката и целия лицев скелет да бъде деформиран, затова побързахме да установим причината. И ето вече 1месец е без трета сливица, все още го хващам с отворена, но смятам, че скоро ще свикне да диша през носа.

Общи условия

Активация на акаунт