Флуорни таблетки

  • 2 339
  • 40
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 216
Аз започнах да взимам флуорни таблетки по две на ден от шести месец по препоръка на стоматолога и на гинеколога ми Peace. От месец насам пия само по една на ден.

# 16
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
Аз вземам по 4 на ден и също някъде от 6 месец,заради зъбите,вземи си и ти
ако искаш,евтини са. Peace

# 17
  • Мнения: 25
Ами в момента взимам 3 пъти на ден по 2 таблетки, по време на хранене.

# 18
  • Мнения: 9 095
някъде из форума Мая05 беше питала за флуора, понеже се беше заела да прави филм, та го гледах само накрая, обаче след видяното и чутото съм твърдо против допълнителния прием на флуор, ще поровя и ще ви пратя темата Peace

# 19
  • Мнения: 5 026
Не, не съм взимала.

# 20
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Да аз съм пила, но трябва да се внимава, ако се пие и мин. вода.

# 21
  • Мнения: 4 621
Взимах флуор от 16  до 27 седмица мисля newsm78

# 22
  • Мнения: 678
Аз пиех по една таблетка всеки ден от 5-ия месец.Сега след като беба направи месец и давам по 4 капки сутрин.
Мисля че всичко в умерени количества е допустимо.

# 23
  • Мнения: 407
Взимах след 4 месец,но слад като се поразтърсих и прочетох какво представлява флуора и как действа на организма спрях да ги пия,а и на бебо не смятам да давам.

# 24
  • Мнения: 1 272
не съм

# 25
  • Мнения: 229
имам полвин опаковка зимафлор за възрастни ако някой иска.

# 26
  • Мнения: 9 095
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=134570.0, ето тука мамите дадоха доста инфо Peace

# 27
  • Мнения: 43
Изключително много благодаря на всички за отзивчивостта!  HugУспехи!!!

# 28
  • Мнения: 9 095
консултирай се пак с лекар, защото колкото и да не е организмът има нужда от него но в определени дози  Peace

# 29
малкия е на 2г и 7м по колко капки трябва да му давам зумафлуор?Досега му давах 4капки но искам да чуя вашто мнение по вапроса.Много държа да му ги давам.Вие,майки също ги давайте ако искате децата ви да имат здрави зъбки. Wink Wink Wink

Общи условия

Активация на акаунт