Всички ли правихте ремонт преди да дойде бебето?

  • 6 550
  • 90
  •   1
Отговори
# 15
  • Стара Загора
  • Мнения: 330
да,правихме основен ремонт и ново обзавеждане.всичко ново-апартамента си е наш smile3521
вие като се на квартира- трябва да направите основно почистване +леко освежаване Mr. Green

# 16
  • Мнения: 891
Правихме, да, но живеем в собствено жилище. Щом при вас случая не е такъв, само с основно почистване пак ще свърши работа.  Peace

# 17
  • Мнения: 2 677
Направихме ОГРОМЕН ремонт!  ooooh!
Но при нас беше наложително не само заради бебето - ремонтът беше плануван преди да забременея. Разбира се, след като научихме за бебето, много от първоначалните ни идеи се промениха и в работата си се съобразявахме с това как ще му е най-добре на бебчо.

# 18
  • Мнения: 46 518
Достатъчно е основно почистване.
Но ние правихме ремонт, защото тъкмо бяхме купили апартамента и трябваше да се изрине всичко  Crazy вече бях в 9-тия месец и умирах от страх да не тръгна да раждам  Laughing

# 19
  • София
  • Мнения: 2 958
Във вашия случай почистването е достатъчно.Иначе и ние правихме ремонт.

# 20
  • Мнения: 1 930
Правихме ремонт- чакахме бебето с такова нетърпение, че побърках мъж ми за " бебешка стая"

# 21
  • Мнения: 2 220
Не сме правили!  Peace

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 927
Ние не сме правили ремонт, защото се нанесохме в нов апартамент 1 г. преди да се роди бебето.
Освен чистенето аз минах с парочистачката цялата спалня, включително дограмата.  Crazy
Във вашия случай е по-важно да се почисти добре, да се провери дали няма някъде мухъл по стените. Също така е добре да се махнат тежките килими и завеси, които задържат прах.
Леко раждане ти пожелавам и много положителни емоции  Peace

# 23
  • София
  • Мнения: 1 535
Докато правехме ремонта, направихме и бебето  Crazy.
После само чистихме и правихме разместване, за да вместим креватчето.

# 24
  • в къщи
  • Мнения: 467
Правихме, да, но живеем в собствено жилище. Щом при вас случая не е такъв, само с основно почистване пак ще свърши работа.  Peace
Ммхм,щом ще се местите,по-добре само освежаване,боядисване и чистене да направите. Peace

# 25
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 532
Апартамента е наш,но никакъв ремонт не сме правили,прости изчистих.

# 26
  • Мнения: 3 880
Не сме правили ремонт, нямаше нужда.....

# 27
  • Мнения: 4 451
И ние сме на квартира и само сложихме тапети в стаята, където ще е бебо, поразместихме мебелите и почистихме основно. А вие щом скоро ще се изнасяте, по-добре само почисти добре. Simple Smile

# 28
  • Мнения: 1 517
Ние правим ремонти с бебета на ръце  #Crazy Нямам думи да опиша какви чувства бушуваха в мен
1. когато Павел беше на 8 м. и цяяяла седмица беше разкопано в къщи и
2. когато Дени нямаше 2 мес. прекарвахме парното
 Shocked  Shocked  Shocked  Shocked  Shocked   Shocked

# 29
  • Мнения: 6 164
Не сме правили ремонт, нямаше нужда.....

Peace

Общи условия

Активация на акаунт