Всички ли правихте ремонт преди да дойде бебето?

  • 6 566
  • 90
  •   1
Отговори
# 45
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Не, но се нанесохме в жилището година преди да се роди. И всъщност детската стая още не е готова, малката спи в спалнята при нас

# 46
  • Мнения: 4 187
Ремонт не , но освежаване да ! Не само на стаята, а на целият апартамент .

# 47
  • Мнения: 3 098
Да,правихме ремонт,но беше заЩото влезнахме в ново жилиЩе и го направихме по наш вкус.
Преди раждането се направи едно яко по4истване,ниЩо не беше подминато.
Но сега,след две годинини и половина пак правихме ремонт,тъй като децата съсипват вси4ко.

# 48
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
Правихме козметичен ремонт Wink....плюс нови щори.

# 49
  • Мнения: 14 133
и аз мисля, че основно чистене е достатъчно в такъв случай.
Да, след като има вариант да се местите скоро. Ние правихме изцяло нова детска с нови мебели и прочие, но сме в наше жилище.

# 50
  • в бяла къща с голямо дворче... след софийското околомръсно
  • Мнения: 908
Можеш един латекс поне да сложиш на стените, няма да ти струва повече от 50лв., нищо, че скоро ще се изнасяте, а за основното почистване поне в стаята на детето е задължително Peace!

# 51
  • Мнения: 929
Ние направихме цялостен ремонт дори и в банята и тоалетната

# 52
  • Мнения: 845
Една седмица преди да забременея правихме голям ремонт. В 6-тия месец сменихме дограмите, сложихме си слънчев колектор и нова детска стая.

# 53
  • София
  • Мнения: 4 867
нищо необичайно не сме правили. у дома си беше чисто и преди да се роди бебето.

# 54
  • Плевен
  • Мнения: 973
По един латекс във всички стаи и основно почистване на целия апартамент!

# 55
  • Мнения: 503
основен ремонт,но ако бяхме на квартира-едвали  Wink

# 56
  • Мнения: 2 407
Ние да!

# 57
  • Мнения: 91
основен ремонт правихме година преди това. Тогава само остъклихме терасата към детската и поразместихме мебелите.

# 58
  • Мнения: 4 380
Живеехме в общежитие когато родих. Горе-долу бях поизчистила. Планираше се да вземем креватче и количка под наем, но до момента на раждането не бях го направила. Докато съм била в родилното, мъжа ми беше направил страхотна подредба, взел креватче, лъснал го, купил му ново дюшече. Беше белосал тавана също така, тапетите бяха нови и без това- на няколко месеца, прозорците също прясно боядисани. Абе... не мога да ви опиша как ахнах когато се прибрахме с бебчо- беше страхотна изненада. Grinning Нито дума не ми беше споменал. Grinning Някои мъже купуват бебешки "чеиз"- аз такъв си бях насъбирала по време на бременността сама, но мъжа ми пак успя да ми направи голям подарък. Grinning

Разбира се, в собствено жилище, обзавеждането на бебешката стая си изисква специално ремонт, но...на квартира не виждам смисъл, още повече ако няма да сте за дълго там. Освен ако жилището не е достатъчно хигиенично за бебчо.

# 59
  • Мнения: 2 159
ами ние нямаме стая за беба, живеем в гарсионера
не сме правили ремонт Confused

Общи условия

Активация на акаунт