Добър гастроентеролог - ВАРНА? А отзиви за д-р Георгиева (Терапия)?

  • 151 586
  • 86
  •   1
Отговори
# 30
Някой знаели малкото име на д-р Георгиева

# 31
  • Мнения: 250
Да се включа и аз в темата, от д-р Георгиева и аз бях много доволна. Въпреки, че е детски лекар аз ходих при нея - заради жлъчка и ГЕР. След адекватно лечение се пооправих и ако за в бъдеще ми се наложи пак при нея ще отида.

# 32
  • Мнения: 376
Здравейте!
Педиатърката ни насочва към д-р Милена Георгиева - детски гастроентеролог за консултация. Предполагам това е същата д-р Георгиева, за която пишете?

# 33
  • Мнения: 2 641
Да, същата е. Добра е , но много заета и трябва да си много настоятелна като и звъниш.

# 34
  • Мнения: 376
Да, същата е. Добра е , но много заета и трябва да си много настоятелна като и звъниш.

Благодаря Nivea   bouquet

# 35
  • Мнения: 26
Предстои ни хоспитализиране в Терапия от д-р Георгиева за изследвания. Някой може ли да даде точно и скорошно инфо за обстановка, манипулации, храна и т.н., някакви препоръки ще споделите ли, за които трябва да обърна внимание. От Бургас сме.

# 36
  • Мнения: 2
ЗДРАВЕЙТЕ ДОВОЛНА СЪМ ОТ Д-Р ГЕОРГИЕВА  ДИАГНОЗАТА  НА ДЪЩЕРЯ МИ Е СИНДРОМ НА ДРАЗНИМО ЧЕРВО.ИСКАМ ДА ПОМОЛЯ НЯКОЙ СЪС СЪЩАТА ДИАГНОЗА ДА МИ ПИШЕ  CTELL_PL@ABV.BG

# 37
  • Мнения: 898
ЗДРАВЕЙТЕ ДОВОЛНА СЪМ ОТ Д-Р ГЕОРГИЕВА  ДИАГНОЗАТА  НА ДЪЩЕРЯ МИ Е СИНДРОМ НА ДРАЗНИМО ЧЕРВО.ИСКАМ ДА ПОМОЛЯ НЯКОЙ СЪС СЪЩАТА ДИАГНОЗА ДА МИ ПИШЕ  CTELL_PL@ABV.BG

Не се палете много по тази диагноза. Това че гастроентеролог ви е поставил тази диагноза/ако може изобщо да се нарече диагноза/, не е някакво много голямо постижение от негова страна.

Много голяма е вероятността гастроентеролога да не може да открие истинската причина за проблема, и да гледа как да се измъкне от положението.

# 38
  • Мнения: 2
Цитат
ami tazi diagnoza ni postaviha sled kup izsledvania...kazaha,4e ima ostar pankreatit..hodihme v sofia..okaza se 4e niama...veche neznam kakvo da mislia.dosta sam pritesnena.tazi godina dva pati biahme v bolnica s povra6tane i raztroistvo.iavno tam i e slaboto mesto,i se nadiavam da go izrasti.chesto ima bolki okolo papa..predi,i sled izhojdane.

ами тази диагноза ни поставиха след куп изследвания...казаха,че има остър панкреатит..ходихме в софия..оказа се че няма...вече незнам какво да мисля.доста сам притеснена.тази година два пъти бяхме в болница с повръщане и разтройство.явно там и е слабото место,и се надявам да го израсти.често има болки около папа..преди,и след изхождане


---------------
Пиши на кирилица!

Последна редакция: чт, 05 мар 2009, 21:35 от Доня Туфиня

# 39
  • Мнения: 1 425
Повдигам темата, за да попитам за координати на д-р Георгиева. Искам да си запиша час за терапиията за сина ми.

# 40
  • Мнения: 1 046
на първата страница от темата има координати в центъра, в който работи

# 41
  • not found
  • Мнения: 581
Актуални ли са телефоните още на д-р Георгиева ?

# 42
  • Мнения: 1 425
Актуални ли са телефоните още на д-р Георгиева ?
Записах час за сина ми за терапията на тел. 978781. Часа е за 11 август. Доста й е натоварен графика.

# 43
Аз съм изключително доволна от д-р Юлия Кулова

# 44
  • Варна
  • Мнения: 2 576
Аз съм от недоволните от д-р Георгиева. Заведох сина си при нея - лечението не помогна. Когато я потърсих по телефона, защото сина ми беше със силни болки( въпреки пиенето на л-вата почти месец) изписа лекарство, което е противопоказно в неговия случай.
Д-р Русева го лекува в момента, много съм доволна. Когато и да я потърся се е отзовавала и винаги обяснява колкото и странен въпрос да задам.

Общи условия

Активация на акаунт