кел по главичката на бебка

  • 1 907
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 096
Пяна за новородени на "МУСТЕЛА"! Peace
Peace

# 16
  • Мнения: 247
С кремчето на Клоран реших този проблем за 2-3 дена Grinning Успех!

# 17
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Stelaker на Mustela е специално кремче за крусти по скалпа и лицето, за две вечери мазане се оправи. Не спирам да го хваля това кремче, защото е наистина невероятно.

# 18
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
Маже се с бебешко олио след баня, когато кожата на главата е много омекнала. Мажеш с олио, оставяш да стои 4-5 мин и тогава с гребенче /да не е с остри зъбци/ решеш.
По същият начин за 3 дена изчезна

# 19
  • Мнения: 3 334
"Мустела" има продукт специално за корички.

и аз го препоръчвам! Peace

# 20
  • Мнения: 132
30 мин. преди баня мажех с олио на Бюбхен а след баня решех със силиконовото гребенче на Чико махнахме кориките за 3-4 дена.

# 21
Аз искам да ви питам от кога я правите тази процедура на главичката на бебо(в кой месец )?Аз ще раждам този месец и моля кажете трябва ли веднага щом ни изпишат да действаме по този въпрос?Благодаря за отговорите предварително!

# 22
  • Мнения: 574
Мажеш със зехтин половин час ппреди баня,коричките омекват и се отстраняват с гребенче,след това се къпете!Дано ти помогне  bouquet

# 23
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Аз искам да ви питам от кога я правите тази процедура на главичката на бебо(в кой месец )?Аз ще раждам този месец и моля кажете трябва ли веднага щом ни изпишат да действаме по този въпрос?Благодаря за отговорите предварително!

При нас крустичките се появиха в края на 2-ри месец и се оправиха за две вечери с крема Стелакер на Мустела.

# 24
  • Мнения: 1 029
И аз я мажа с крема Стелакер на Мустела вече повече от месец, но въпреки че намаляха, все още си ги има.  Thinking

# 25
  • Мнения: 1 146
А това на Мустела как се използва. След баня ли се намазва главата и се разресва? Не остава ли мазна косата след това?

# 26
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
А това на Мустела как се използва. След баня ли се намазва главата и се разресва? Не остава ли мазна косата след това?

Аз мажа вечер след баня, самият крем е без аромат и учудващо не е мазен, попива бързо. Имахме крустички и по бузите, но сега няма и помен от тях. Сега от време на време мажа профилактично.

# 27
  • Мнения: 1 146
Моята Яна е вече на почти 7 месеца, в началото нямаше такива корички (така им викам аз). Но от известно време започнаха да се появяват, аз не им обръщах много внимание, но май е време да ги махна, защото сами не искат да паднат. Ще опитам Мустелата.
Марулка,   bouquet

# 28
  • Мнения: 638
На бебе Дидо му се появиха края на 1 -я месец
Много помогна 6ампуана на Клоран/за мле4ни кори4ки/ и крем,съ6то на Клоран за мле4ни кори4ки и бели пъп4ици.
Ве4ер къпем бебко с 6ампуана и след това подсу6авам главицата и я мажа с крем4ето.
Има6е по цялата глава,а ре6енето не помага.
МНого съм доволна.

# 29
  • Букурещ
  • Мнения: 1 236
От самото начало започнах да му мия главата с шампоана на Мустела против крусти и не са му се повявали такива въобще. Но при вече налични- пробвай със Стелакер.

Общи условия

Активация на акаунт