Островна приказка (Ada Masalı) - Алп Навруз и Айча Туран - проекти и колеги - ТЕМА 6

  • 45 934
  • 731
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 511
Очаквайте изненади

Дори жълтите предавания са на една вълна с нас 😁

Последна редакция: пт, 25 мар 2022, 17:41 от demo80

# 46
  • Мнения: 10 799
Привет и от мен! Hug
Знаете ли момичета , колко специален направиха деня ми тези двама сладури...Heart Eyes
Още сутринта като ги видях и направо полетях... Joy
Тези прекрасни усмивчици ...как греят само ...като две слънчица...Nature Sunny Nature Sunny
Дай боже , да са винаги така.

# 47
  • Мнения: 1 511
Думите са излишни...👀💑

Последна редакция: пт, 25 мар 2022, 22:40 от demo80

# 48
  • Мнения: 10 799
Наистина думите са излишни ,Демо... Heart Eyes
И прави са онези две журналистки...Колко красива е любовта им! Heart
Те и миналия път много им се радваха...
Ето и цялото интервю ,от англ. група във фейса.

Първо излизане заедно на Алп & Айка, уловени от Папарази. Усмивките им показват колко са щастливи заедно 😍

Превод:

РЕПОРТЕР: Как си?
АЛП: Ние сме добре, а вие как сте?
РЕПОРТЕР: За първи път ви виждаме заедно. Да, да ви кажем честито.
ALP: Благодаря ти.
РЕПОРТЕР: Чудя се, можете ли да седнете в колата и да свалите прозореца, защото не можем да снимаме по този начин. Само ще си поговорим за малко.
АЛП: Прозорецът не се отваря 🤣
РЕПОРТЕР: Как върви връзката ви? Пожелаваме ти щастие.
АЛП: Красиво и върви много добре, благодаря
РЕПОРТЕР: Всичко върви добре?
АЛП: Всичко е наред.
РЕПОРТЕР: През последните 3 месеца много се говори за вас в Испания, заради вашето шоу. Много говорят за шоуто, а теб те избраха за най-добър актьор, какво ще кажеш за това?
ALP: Бях избран за най-добър актьор, както и за нашето шоу, получихме красиви отговори и разбира се това ни прави щастливи.
РЕПОРТЕР: Мис Айка, какво трябва да останете?
AYCA: Всичко е страхотно.
РЕПОРТЕР: Щастието се показва в очите ви, буквално.
AYCA: Вие също!
РЕПОРТЕР: Много си подхождате.
АЛП: Вие двамата също 🤣🤣
РЕПОРТЕР: Излязоха новина, че може би гледате летен проект.
ALP: Не, изглежда това дойде от теб.
РЕПОРТЕР: Казахме да ви попитаме дали е вярно или не. Предполагаме, че рекламите продължават?
АЛП: Продължава, а аз имам стрелба през април, скоро ще бъде в ефир.
РЕПОРТЕР: Ще имате ли проект заедно? Може би още една серия, защото сте толкова обичана двойка.
АЛП: Четем различни проекти, има ли проект с дигитална платформа ще сме заедно.
РЕПОРТЕР: Поздравления още веднъж!


# 49
  • Мнения: 1 098
Думите са излишни...👀💑




И целият останал свят им е излишен... Simple Smile

Айде да не спат сценаристите, да им измислят качествен проект и да я използват тая сила, както трябва. А може би и самите те си искат да си покажат, че можеха много повече от това, което ги оставиха да направят в Приказката.
Ако трябва ще помагаме, работи им се на хората! 🙃
🖤🤍🖤🤍

Много са ми яки в черно-бели снимки, не знам защо така им се получава

# 50
  • Мнения: 945
Ай, какво да кажа, радвам им се! ❤️💫
Пу, пу, все така да са! 🥰🥰

# 51
  • Мнения: 10 799
Добро утро! Hug

Попаднах на една статийка в телевизионгазетеси...за нашите сладури...Пише ,че Алпчи ...има вероятност...лятото да играе в драма...Thinking за Айчица...нищо ..за сега ..само в реклами...Thinking



Думите на Алп Навруз „можем да играем отново заедно“ с Айча Айшин Туран разтърсиха дневния ред!
преди 18 часа
категории Социални медии
Думите на Алп Навруз „можем да играем отново заедно“ с Айча Айшин Туран разтърсиха дневния ред!

TVgazetesi.com/Detay – Айча Айшин Туран и Алп Навруз, главните актьори от сериала Ada Tale, който излезе на екран като летен сериал, са най-популярната двойка в последно време. Каквато и да е двойката, която е влюбена в реалния живот и която всички много обичат, е събитие. Изявлението на Алп Навруз, че може да поеме отново роля с Айча Айшин Туран в новите си проекти, разруши дневния ред в социалните медии.

Джун и Айча Айшин Туран от Пойраз и Алп Навруз покориха сърцата на всички през цялото лято. Джун и Пойраз се превърнаха в една от най-популярните сериални двойки през летните месеци. Островната приказка приключи, но двойката юни и Пойраз все още не са забравени. Малко след края на сериала Айча Айшин Туран и Алп Навруз, които изиграха героите, се оказаха любовници в реалния живот.

Айча Айшин Туран и Алп Навруз бяха заловени от журналистите и отговориха на въпросите им. Един от въпросите беше дали двойката отново ще участва в съвместен проект. Алп Навруз отговори на този въпрос: „Ако се появи дигитален проект, защо не, можем отново да играем заедно“.

Този отговор на Алп Навруз създаде голямо събитие в социалните медии. Докато интервюто беше споделено от всички, Ayça Ayşin Turan и Alp Navruz бяха на дневен ред в Twitter. Възможността двойката да играе отново заедно развълнува феновете им от цял ​​свят.

Според скорошен доклад се твърдеше, че Алп Навруз с нетърпение очаква проект и се готви да се върне на снимачната площадка. Според информация от задкулисието Навруз ще участва в драма, която ще започне да се излъчва на екрана през септември. Говори се, че все още не е постигнато споразумение с продуцентската компания, но ако приеме, ще бъде на екран през новия сезон.

Няма новини за нов сериал от Ayça Ayşin Turan. Вместо това красивата актриса в наши дни предпочита да се снима в реклами. Ayça Ayşin Turan наскоро подписа споразумение с козметичната марка L'Oreal.


https://televizyongazetesi.com/alp-navruzun-ayca-aysin-turanla-y … i-salladi/1318490

И  нашите са писали за предложението към Алп от американската компания...за това лято...



Между другото сигурно знаете/аз скоро научих /,че пълното име на хубавеца ни е ...Сеит Алп Навруз...Open MouthJoy...и Сеит не е лошо....Joy

http://www.-spam251-/2021/08/blog-post_42.html

Приятен и усмихнат ден,момичета! Kissing Heart



И нещо от фейса...пише ,че е качено днес...в инста...

Последна редакция: сб, 26 мар 2022, 20:12 от Svet_sz

# 52
  • Мнения: 1 098
Минавам неделно да ви пренеса на острова за малко 🏝️









Светче, запомнила съм аз за Алпче, че е с първо име Сейит още като им обсъждахме значенията на имената в началото на темата. Алекс беше уточнила, че означава водач или будител и много ми хареса и като звучене, и като значение. Не знам защо е решил да не си го използва. Иначе чувам, че го наричат и Алпер понякога. Но Алпиньо си ми е най-любимо 😁💙



За първи път заедно
Двойката Айча Айшин Туран и Алп Навруз, чиито приятелства се превърнаха в любов в сериала "Островна приказка", бяха уловени от камера, докато напускаха място в Етилер
Алп Навруз и Айча Айшин Туран, които изиграха влюбена двойка в продукцията, в която участваха, започнаха да имат любов и в реалния живот. Двойката, която от известно време живее далеч от очите си, се появи през нощта. Дуото имаше романтична вечеря заедно на място в Етилер предишната вечер. Двойката, която се видя приятна на изхода, заяви, че отново може да действа заедно. Навруз каза: "В момента изучаваме проекти заедно. Ще работим заедно в дигитална работа или нещо подобно." Докато Туран привлече вниманието със срамежливото си отношение, Навруз каза: „Връзката ни върви много добре, ние сме щастливи“ и дуото отиде до домовете си, като се качи в превозните си средства


Хубава неделя, момичета! Да ви е слънчево на душите! ☀️

# 53
  • Мнения: 945
💙💚Стори от днес!💙💚

🥰

# 54
  • Мнения: 1 511
🆕️ Неделно 💚💙


# 55
  • Мнения: 1 098
Ще ги потретя, ама са толкова красиви, че не вярвам да имате нещо против 💙💚


Автомобилните снимки и селфитата май им станаха запазена марка Wink Освен това изглежда, че са доста неразделни напоследък милите ни гаджета. Simple Smile

# 56
  • Мнения: 1 511
Пролет е....Ако имате нужда някой да ви пресее цветята, моля обърнете се към Алпиньо.

# 57
  • Мнения: 10 799
Пролет е....Ако имате нужда някой да ви пресее цветята, моля обърнете се към Алпиньо.

Аз имам нужда от помощник,ама...предпочитам да ме гушне ...така както е гушнал това котенце... Heart EyesJoyJoyJoy



И още нещо...четох у фейсо ,че Алп с 12 нови проекта, за да се поздравим за правилния изборThinking



Последна редакция: вт, 29 мар 2022, 18:40 от Svet_sz

# 58
  • Мнения: 1 098
Мави е на зелена вълна във фейса Simple Smile


Демо, прати го тоз градинар и през нас, ще му намерим работа


Много светски раздели напоследък, пращам пак малко защита против уроки на нашите хора 💙


А тука може да си играем на открийте разликите в картинките 🙃


Хубава вечер Ви желая, мили момичета!

# 59
  • Мнения: 1 511

Светле, ако си в чуденка какво искат да кажат с това, обяснението е следното.
След "Фениксът", който приключва през януари миналата година на Алп му правят предложения за 12 главни роли, но той избира вие знаете коя. Правилната !!! 🙂

Общи условия

Активация на акаунт