Къде в Русе - 13

  • 52 065
  • 894
  •   1
Отговори
# 810
  • Мнения: 2
Здравейте, знаете ли къде в Русе правят ремонт на чадъри? Преди известно време пуснах запитване в друга група, но без отговор, надявам се някой от вас да знае. Предварително Ви благодаря! 🙂

# 811
  • Мнения: 4 218
Май няма къде. Последният майстор на чадъри седеше пред фирмения магазин на хлебозавода на ул. Панайот Хитов.
Преди повече от 10 год.

# 812
  • Мнения: 35 200
Теди, колко пъти ще ходиш ?

# 813
  • Русе
  • Мнения: 578
Здравейте, знаете ли къде в Русе правят ремонт на чадъри? Преди известно време пуснах запитване в друга група, но без отговор, надявам се някой от вас да знае. Предварително Ви благодаря! 🙂

Мога да споделя опита си от София. След като бяха закрити ателиетата за различни услуги, в София имаше едно момче, което поправяше чадъри на улицата, докато не се появиха евтините китайски чадъри за 1 - 2 лева. Това беше през миналия век. Smirk Едва ли ще намерите такава услуга.

# 814
  • Мнения: 927
Теди, колко пъти ще ходиш ?
Ами мисля 8-10 процедури, ако не съм доволна ще пробвам при Светла Добрева, но много се надявам да съм доволна и от тукашните резултати. Първо ми е близо до вкъщи (пешеходно) второ ми е и по-евтино.

# 815
  • русе
  • Мнения: 1 317

от кой сайт  поръчвате тези кърпи?
Светли празници

# 816
  • Мнения: 21
На  мои приятели детето скоро навършва пълнолетие.Чудят се на дискотека ли да празнува или  в заведение.Проблемът е че не всички гости ще са навършили 18 г и трябва придружител.Та питам може ли да е един  придружител за всички.Имали ли сте такъв случай?

# 817
  • Мнения: 4 841
Придружител трябва да е родител или настойник. В това заведение до колко часа се очаква да са децата? Мисля имаше ограничение за часовия диапазон дори с придружител.

# 818
  • Русе
  • Мнения: 7 804
В новата диско Банк не са допуснали баща и 17-годишна дъщеря. В Шоу Руум нямало проблеми.

# 819
  • Мнения: 35 200
Като гледам какво е в тази Банк, по- добре че не са ги пуснали Wink

# 820
  • Русе
  • Мнения: 5 361
В Showroom влизат всички доколкото съм чувала.

# 821
  • Мнения: 21
Да, хубаво че споменахте,  че придружител трябва да е родител или настойник,а не просто произволно пълнолетни лице.Явно ще трябва да се мисли за друг вариант за парти

# 822
  • русе
  • Мнения: 1 317
Къде има шивачка около цигуларчето на центъра, искам да ми смени цип на дънки?

# 823
  • Русе
  • Мнения: 5 361
По шивашката тема - колко струва стесняване на дънки?

# 824
  • Мнения: 780
По шивашката тема - колко струва стесняване на дънки?

Преди година, година и половина ми вземаха по 6 лв за подкъсяване на крачоли на дънки. Нямам представа колко би излязло стесняване - едно ще е ако се налага само да се приберат отзад в кръста, съвсем друго ще е, ако се свиват отстрани по дължина или от вътрешната страна на крачолите. Има вариант купуването на други дънки да е по-евтино.

Общи условия

Активация на акаунт