Объркана съм, моля за съвет

  • 5 850
  • 63
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 662
Човекът е казал, че иска връзка с цел дете по принцип или че конкретно иска дете от теб? Ако е вторият случай - честно казано грам вяра им нямам на такива. Дори да е искрен и да си вярва, говори ми за лекомислие или в други случаи, които съм виждала - обсесивност. Още не сте се опознали добре, няма идея може ли да се търпите, пък да скача в дълбокото... От друга страна може би точно заради възрастта ти и това, че имаш свои деца, иска от рано да разбере дали си твърдо против да раждаш повече.

Иначе на този етап от взаимоотношенията ви ми изглежда приемливо да си пише с други, особено ако иска нещо сериозно, а ти му подаваш противоречиви сигнали. Спокойно е могъл да спести, че излиза с теб и щом не го е направил, ми се вижда по-скоро добър знак.

Според мен както си приключила дългогодишна връзка и позагубила тренинг, май си струва да проучиш малко повече пазара и да не бързаш да се връзваш веднага. За да можеш да си свериш часовника. Но ти си знаеш дали това отговаря на темперамента ти, пък и ако все пак мъжът е джакпот, няма за какво.

# 31
  • Мнения: 1 007
Човекът е казал, че иска връзка с цел дете по принцип или че конкретно иска дете от теб?

Това е много съществен въпрос.
И като цяло - не, не е това голямата любов като по филмите. Искало ти се е да каже, че е сериозно обвързан. Ами не, не е. Има един куп други критерии, които ще ти помогнат да вземеш решение - сам ли живее, какво работи, по каква причина все още е необвързан. Имиджът му в социалните мрежи е резултат от тези и оттам трябва да тръгнеш, за да решиш дали става.

# 32
  • Варна
  • Мнения: 36 868
Да не говорим, че авторката е с две деца. Те няма да спрат да съществуват. Този хубавец хубаво е тръгнал с рогата напред да иска общо дете ама за тях как си представя нещата, авторке? Или за него те са си само твои и не съществуват? Ясно, че на теб ти пърхат пеперудите и си лапнала до уши, но един основен и много сериозен критерий за оценка на мъж е да видиш как приема децата ти.

# 33
  • Great Britain
  • Мнения: 2 213
Да не говорим, че авторката е с две деца. Те няма да спрат да съществуват. Този хубавец хубаво е тръгнал с рогата напред да иска общо дете ама за тях как си представя нещата, авторке? Или за него те са си само твои и не съществуват? Ясно, че на теб ти пърхат пеперудите и си лапнала до уши, но един основен и много сериозен критерий за оценка на мъж е да видиш как приема децата ти.
Не всеки мъж приема чужди деца.

# 34
  • Мнения: 9 973
Не разбрах какъв съвет иска авторката. Може ли да ме светне някой?

# 35
  • Мнения: 15 313
Май дали да продължава с него, щом не му е ексклузивна.
Аз по-скоро не бих. Усещането, че трябва да преборя някаква съвсем осезаема конкуренция, ми е неприятно.

# 36
  • Мнения: 380
Има много примери, при които мъжете приемат много близо детето/децата на партньорката си. Все пак те са част от нея. Ако истински я обичаш, то тя и детето/децата са неразделим о0раз

# 37
  • Мнения: 9 973
Имах близка позната, която преди 2-3 години започна тоя филм със сайтовете за запознанства. Не знам защо, но ми обясняваше, че следи тези, с които си пише, засича време, проверява версии и прочие. След 7-8 месеца беше в такава дупка, че после й отне година да се възстанови психически.
Тия игри не са за всеки, особено за вклюбчиви и емоционални.

# 38
  • Great Britain
  • Мнения: 2 213
Има много примери, при които мъжете приемат много близо детето/децата на партньорката си. Все пак те са част от нея. Ако истински я обичаш, то тя и детето/децата са неразделим о0раз
Да, част от нея са,но не и от него.

# 39
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 728
То добре, ама след като има връзка, уж сериозна, защо още кисне в сайта за свалки? Какво още търси там? И това не е ли некоректно поведение спрямо псртньорката? Аз такова нещо не бих го приела на серизно.

# 40
  • Мнения: 9 973
Защото може, защото иска, защото едва ли го възприема като нещо сериозно, защото може  да иска да е сериозно, а да не го вижда в нея… Виждат се от месец все пак, какви партньори, какви пет лева?

# 41
  • София
  • Мнения: 12 806
След такава дълга диета явно си като дете в сладкарница. Поотрезви се малко и нещата ще се наредят. С две деца и без това много трябва да внимаваш, да мине време и връзката да стане сериозна наистина, за да им го представиш или изобщо да мислиш за семейство с твоите две деца и нов човек. Готино е да се почувстваш млада отново и като тинейджърка да летиш по някого, но осъзнай, че това е временно. И на този човек ще му замиришат чорапите като мине еуфорията. Овладей се и си карай кефа без да измисляш имена на бъдещите ви деца.

# 42
  • Варна
  • Мнения: 36 868
Има много примери, при които мъжете приемат много близо детето/децата на партньорката си. Все пак те са част от нея. Ако истински я обичаш, то тя и детето/децата са неразделим о0раз

Има. Ама те имат някакви отношения от твърде кратко време.

То добре, ама след като има връзка, уж сериозна, защо още кисне в сайта за свалки? Какво още търси там? И това не е ли некоректно поведение спрямо псртньорката? Аз такова нещо не бих го приела на серизно.

Щото за него не е сериозно. Поне засега. Божа работа дали ще стане някога.

# 43
  • Мнения: 6
според мен авторката го е потърсила Simple Smile
И той се е досетил, коя е.

Не съм му писала първа, точно това ме шокира, че ми писа той. Не мисля, че се е досетил (постарах се да съм различна), но явно пише на всяка новорегистрирана. Съвет исках от Вас, да прочета мненията ви относно така развилата се ситуация, дали въобще да продължа с този мъж. Определено хормоните ми са се разбушували, но все още мога да кажа, че мисля с мозъка си. На въпроса за детето, да каза, ми от теб искам дете. Това също ме шокира не малко. И аз си зададох въпрос, защо от мен, като има жени по-млади и без деца. Но не съм го питала, защо не избира такива жени без деца.

# 44
  • Мнения: 9 973
Остава да ни кажеш кой е сайта, да се регистрираме и да хвърлим въдицата. Ако шаранче ти клъвне, тогава ще ги мислиш.
*Има нещо… нелогично в тая история поне за мен.

Общи условия

Активация на акаунт