Керем Бюрсин преди и след "Почукай на вратата ми" (тема 115)

  • 41 128
  • 741
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 945
Момичета, пролетта идва, даже вече дойде! Днес я усетихме и по топлото и усмихнато слънце! 🌷 🌷 Да си говорим за неща, които ни обединяват. 🙏 Аз например, когато усетя, че това, което съм писала не се приема предпочитам да спра да пиша, не защото бягам и не мога да защитя мнението си, а защото не искам да се превръщаме в поле с мини, готови всеки момент да гръмнат. Успокойте топката, ако трябва постойте на балкона: там не е лошо(от опит го казвам 🤗) и после с трезви мисли, когато решите се върнете. За всички тук е място за споделяне на нещо, което ни е докоснало душите и сърцата. Да ги оставим чисти! 🌸
Връщам се за редакция: Бърборанка сподели за наградата на Мая. Точно вчера си мислех за двете малки актриси в нашия сериал и "Вятърничав". Едно русо сладурче, което много ме беше докоснало, ами аз мисля, че тя направо не отстъпва на големите актьори. Мая е много сладка и също се справи, но онова чуденце беше огън.

Последна редакция: чт, 24 мар 2022, 18:37 от Ели-mama

# 691
  • София
  • Мнения: 5 740
Ели, съгласна съм с теб, но аз не смятам, че моето място е на балкона и не чувствам, че имам нужда от почивка от темата. Не аз идвам тук с груби, провокативни коментари. Не аз обиждам и поставям етикети. Не аз се заяждам. Но както и да е. Правя си изводите и умея да игнорирам, когато се налага. Simple Smile

# 692
  • Мнения: 4 838
Линде, благодаря за снимката на интервюто, тук обаче не се чете, намерих го в профила на Лукас, ще го преведа по-късно, ако има нещо интересно.

Страхотна снимка на Мая, много ми заприлича на Ханде. По принцип не мисля, че приликата им е толкова голяма, но на тази снимка..уау.

Ели Hug

# 693
  • София
  • Мнения: 13 726
Керем е поздравил това малко сладкишче Мая, а тя от своя страна му е благодарила. Липсват ми много. Прекрасни баща и дъщеря бяха в СЧК.

К: Ти си страхотна! Поздравления, липсваш ми толкова много.
М: Благодаря ти много. Ще се видим скоро.


# 694
  • Мнения: 4 683
Стори на Керем


# 695
  • Мнения: 1 249
Правя си изводите и умея да игнорирам, когато се налага. Simple Smile



                    Изключително ценно умение... Обаче, аз все още, въпреки годините, не съм го усвоила...

ПОСВЕТЕНО НА ВСИЧКИ КОИТО МРАЗЯТ ИНАКОМИСЛЕЩИТЕ

                 Като гледам, темата съществува, защото всички сме инакомислещи... Иначе щеше да бъде безинтересно и скучно, ако преповтаряме едни и същи фрази, изрази и идеи... Всеки има право на собствена гледна точка, стига да спазва коректния тон на поведение... Не е нужно да се мразят инакомислещите.. Напротив! Те внасят цвят и различен нюанс, друг тип аромат.. Това, че някой е "кръстосал словесна шпага" с другиго, не значи, че го мрази... Просто има друга гледна точка и защитава собствената си позиция в словесния двубой... И както знаете, в спорта, а защо не и в живота, първото правило в играта е уважението към опонента... Така че, моля, уважавайте се... Пък нека всеки мисли различно и има свой собствен ъгъл на възприятие.. Хубава вечер на всички!

# 696
  • Мнения: 10 522
След сторито на Ханде от днес с жабчето и бележката ми намирисва на - Сдобрихме се - Сдобрихме се - Сгодихме се ... Stuck Out Tongue Winking Eye Revolving Hearts

Gift Heart

# 697
# 698
  • София
  • Мнения: 2 646
mi_si: След сторито на Ханде от днес с жабчето и бележката ми намирисва на - Сдобрихме се - Сдобрихме се - Сгодихме се Stuck Out Tongue Winking Eye Revolving Hearts


Ами някои в мрежата вече празнуват, Balloon според тях бележката,  "случайно" оставена от Ханде е подсказка...Stuck Out Tongue Winking Eye

Страхотна снимка на Мая, много ми заприлича на Ханде. По принцип не мисля, че приликата им е толкова голяма, но на тази снимка..уау.

Heart



Слънчице, Heart благодаря много за инфото за вчерашното стори на Керем, срещата с Yuvam Dünya.  Sunglasses
https://yuvamdunya.org/

Последна редакция: чт, 24 мар 2022, 20:02 от Dilemi

# 699
  • Мнения: 945
Ели, съгласна съм с теб, но аз не смятам, че моето място е на балкона и не чувствам, че имам нужда от почивка от темата.
💫
Мила Бърборанке, не те изпращам на балкона, най-малкото, защото винаги са ми интересни разсъжденията, информацията, пък и закачките, които правиш. 🙂 Опцията за балкона е по преценка на всяка една от нас, но в никакъв случай насила.

# 700
  • София
  • Мнения: 13 726
Керем е лайкнал неговата приятелка Рейчъл. Не разбрахме, той изпрати ли й цветя  или е минал с букета на Ханде.        

Вторият долу,  от ляво на дясно е красивият букет, който изпрати Ханде.



Много са ми интересни взаимоотношенията между роднините, приятелите и познатите на Ханде и Керем.
Двамата се трият, не се следват, но всички останали около тях не спират да се виждат и да си другаруват.
Гамзе се е срещнала с най-добрата приятелка на Керем - Ясемин. Ханде праща цветя на Рейчъл, а тя й отговаря, че много я обича. Леля Белма продължава да следва Керем. Мама Чийдем и татко Памир пък следват Ханде. Брей, много широко скроени хора. Двамата "уж" скарани, но на родата и приятелите това не им пречи. 


Последна редакция: чт, 24 мар 2022, 20:00 от БлагаВест

# 701
  • Мнения: 314
Привет, прекрасници!

Винаги съм казвала, че дойдох тук заради Керем и " Почукай на вратата ми", но останах заради вас. Както и, че тук се чувствам спокойна и свободна да изразявам мнения, усещания, странностите си даже. Ако съм допускала, че ще предизвикам поредната тягостна ситуация, можех да се огранича само с поздрав. Ама мразя да се крия като мишка. Пък и споделях болката си. С близки!
Усещанията са субективни и не винаги подлежат на логично обяснение. Често могат да ни подведат. При мен не са продиктувани от актьора Керем Бурсин и връзките му, а от поведението на човека Керем в предаването на 8-ми март.
Възприятията ни са различни, защото сме различни хора. Минали сме по различни пътища, добили сме знания с различна насоченост и сме получили различни житейски уроци и опит.
При въпросното предаване повечето от нас се радваха да видят Керем щастлив. Някой каза, че изобщо не му се вижда щастлив. Друг определи поведението му като нервно. Аз видях огромна болка в очите му и ме заболя. В същото време поведението му не беше на закачливо палаво дете, а на гузно палаво момче, което сякаш бяга от нещо. И тук представа и усещане болезнено се сблъскаха.
Много пъти се каза, че ние не познаваме Ханде и Керем в ежедневието им, далеч от светлините на прожекторите. А аз за пореден път си казах да не бързам да градя представа за хора, които не познавам. (Не, че не се разочароваме и от хора, които познаваме добре.)

Може би се раждаме с различни очи за този свят, но ние рядко виждаме еднакво дори и простите неща.
Дончо Цончев

Уважавам различията ни. Често ме усмихват, по-често ме обогатяват, но понякога ме натъжават.

Благодаря на всички, които отразяваха събитията в Малага! Фенската еуфория и широкото медийно отразяване на всичко около Керем за мен бяха очаквани. Зарадва ме искреното вълнение на Керем при срещата с Антонио Бандерас и това, че осъществи една от мечтите си. Но най се зарадвах на споделеното, че е на път да осъществи проекта си.

Желая ви красива и спокойна вечер! Усмихвайте се повече!

# 702
  • Мнения: 4 838
Интервю
❤❤❤
Керем Бюрсин пристигна в Малага и се изкъпа в тълпи от фенове. Joy Дори автобуси пристигнаха от всички краища на Испания, стотици фенове , които искаха да поздравят и да се снимат със звездата от Love is in the air. Турският актьор, с повече от 10мил последователи изживява истински феномен. В Малага участва на откриването на 25тия кино фестивал, поздрави своя идол Антонио Бандерас в театъра Сохо и успя да се наслади на испанска гастрономия. Отседнал в ексклузивният 5 звезден хотел Санта Каталина, всеки ден спираше пред вратите му, за да посрещне с най-добрата си усмивка всички свои почитатели.
- Как беше да присъстваш на фестивала в Малага?
- Не очаквах този прием/посрещане, беше наистина феноменално, опит и чест за мен да бъда там.
- Би ли искал да работиш в Испания?
- С удоволствие. Не е само мое мнение, общоизвестно е , че испанското кино е на много високо ниво.
- Как изживя феномена Love is in the air?
- Беше страхотно преживяване. Беше забавно, образът на Серкан Болат ме съпътства приятно 2 години . Това е едно шоу в крайна сметка и целият процес ми създаде спомени, които ще ценя цял живот.
- С какво славата промени живота ти ?
- Бих искал да кажа , че с нищо , но  не е така. Не мога да правя много от нещата, които преди правех. Позитивното е , че ми отвори пътища да правя нещата, които са моя страст. Като да защитавам феминистки каузи, като работата за He for She или да се боря с глобалното затопляне.
- Как и кога започна да се интересуваш от актьорство, детска мечта ли ти беше?
- Винаги съм искал да бъда актьор, от малък съм влюбен в киното и телевизията. Но докато растеж други неща като спорта , ти привличат вниманието / стават хоби. Когато влязох в гимназията участвах в театрални постановки , и там разбрах , че това е моята страст и искам да му се посветя професионално.
- Беше ли палаво дете?
- Бях достатъчно палав. Перфектното количество пакости. Joy - казва смеейки се.
-  Добър или лош ученик? Кое беше твоята сила и кои предмети не можеше да понасяш?
- Имах много добра връзка с моите учители и това ми помогна да съм успешен в учението. Уважавах ги много. Бях много зле по химия, но доста добър по математика, обожавах я.
- Можеш ли да ни разкажеш за своите хобита?
- Харесвам всички видове спорт, катерене, бокс. Освен това обичам да използвам ръцете си , да конструирам неща. Четенето е друго мое хоби, чета доста често.
- Вярно ли е , че правиш макети от Лего?
- Обожавам лего. Имам мания да събирам тези, които имат най-много части. Веднъж построих ... (нещо си  Joy) от Star Wars , с 6000части. Моята мания е, че когато започна нещо трябва да го завърша. Седя с часове докато го завърша.
- В какъв етап от живота си се намираш в момента?
- Хубав момент, интересен, много позитивен.
- Искаш ли да бъдеш баща някой ден, да създадеш свое семейство ?
- С удоволствие. Говорейки за отговорност, това е то. Ще зависи от кой, как и къде...

Последна редакция: чт, 24 мар 2022, 20:51 от mikipoli

# 703
  • София
  • Мнения: 5 740
S…v, не искам да оставаш с погрешно впечатление, затова веднага ти пиша в отговор - ти не си провокирала абсолютно нищо. За мен винаги е удоволствие да чета твоите коментари. Дори да сме на различни мнения, дори да усещаме нещата различно. Защото твоите коментари винаги звучат уважително и увлекателно. Simple Smile

# 704
  • Мнения: 10 522
Мики, много ти благодаря за превода Hug

Gift Heart

Gift Heart

Общи условия

Активация на акаунт