Керем Бюрсин преди и след "Почукай на вратата ми" (тема 115)

  • 41 129
  • 741
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 314

Честито на Мая!
БРО,❤!
Поли, благодаря!

# 706
  • Мнения: 945

В интервюто пак си е той! ❤️ И аз благодаря за превода! 🌹

# 707
  • София
  • Мнения: 5 740
Виждам, че модератор пак е трил и с право. Мислех си да докладвам въпросния коментар на Яси, но се отказах, защото исках да стои в темата - хем да не увиснат останалите мнения покрай него, хем защото той затвърди мнението ми относно излишната грубост. Явно обаче някой е преценил да го докладва. В тази връзка искам да ви помоля нещо - Диди сподели, че досега модератор никога не е трил мнения в тази тема. Случи се за първи път преди няколко седмици. После се повтори. Сега се потретва. Молбата ми е всяка за себе си да се замисли има ли нужда от подобен тип негативни емоции? Тук ли е мястото, където да го избиваме на агресия? Вярно, словесна, но все пак агресия. И занапред да се въздържаме от груб и нападателен тон. Да се опитаме да пазим темата от подобни словесни престрелки. Вярвам, че можем. Ако всяка отговаря сама за себе си. Ако се замисляме малко повече, преди да пишем. Ако се опитаме да бъдем по-толерантни. Ако се отнасяме с уважение една към друга и пишем с уважение към Керем, Ханде и останалите, които споменаваме в коментарите си. Просто да сме по-премерени, не провокатори. Различни мнения винаги ще има, но сами се убеждаваме, че всичко зависи от това как са написани те. Simple Smile

# 708
  • Мнения: 12 009
- С удоволствие. Говорейки за отговорност, това е то. Ще зависи от кой, как и къде...
‐------------
Мда, от кой не знам, Космоса е в режим тишина, как, това го знам, но няма да споделям, къде, божа работа, но може навсякъде 😉🙃🙂
Много и различни мнения, интересно е само ако се чете. А аз съм само от четящите, след два месеца се върнах на работа и така...
Ханде е с нов цвят и прическа, а една жена го прави, ако се е разделила и сменила половина 🙄

# 709
  • София
  • Мнения: 5 740
А прави ли ви впечатление, че Ханде е изтрила сторито с шоколадовите яйца и жабока?? Не се наемам да гадая защо, но с удоволствие ще прочета вашите мнения относно това. Grinning

Славена, той и Керем промени визията наскоро - скъси косата и брадата. И за мъжете ли важи същото като при жените? За една приятелка питам. Trollface

# 710
  • София
  • Мнения: 2 646
Честито на Мая! Heart Eyes



Мики, Heart Eyes благодаря за превода на интервюто!

# 711
  • Мнения: 12 009
Бро, не знам за мъжете, но и колко е вярно и за жените също. Преди две седмици смених прическа, сложих и няколко червеникави оттенъка  в косата, но половина е все един и същ от цяла вечност. Освен, че тези дни се чух с бивше гадже 😂
Мисълта ми е, че и при Керем и Ханде не се знае, какво се знае 🤨

# 712
  • Мнения: 4 838
Керем първи си промени визията, значи първи е скъсал пъпната връв Joy , тя пък първа го махна от инста, после той й върна, тя си смени прическата. Joy то тук резултатът е равен. Joy

П.п всъщност не се знае дали цветът е сменен, защото снимката е с ефект. Wink

Последна редакция: чт, 24 мар 2022, 21:49 от mikipoli

# 713
  • Мнения: 12 009
Микиполи, в живота нищо не е случайно. Явно и при Керем и Ханде е така, стига да им хванеш логиката. Аз не можах ... или по скоро, край до доказване на противното... 🤐

# 714
  • Мнения: 2 130
Всички това - тя го изтри първа, той първи си смени визията, тя повтори… ми е като една серия от “Приятели”.
“Те знаят, че ние знаем, че те знаят, че ние знаем, но не знаят, че ние знаем, че знаят, че ние знаем..”.
И ей така ще сме, до безрая, докато някой каже, че … нищо не знаем, но вероятно и те не го знаят 😅

Сега ми е странно. До преди време не искал още деца, сега бил готов. Нещо не ми се вързват нещата, но карай.

Айде още 20 коментара и да я изтикаме тази тема 🙃

# 715
  • Мнения: 4 838
❤❤❤


Налбантова , отговорът на въпросите зависи от това как са зададени те. В случая го питат дали би искал да стане баща "някой ден". И той отговаря да, както е отговарял и преди на подобни въпроси. Това "някой ден" е доста дълъг пероид от време. При мъжете май до към 80години. Joy

# 716
  • София
  • Мнения: 5 740
И сега какво излиза - че по принцип иска деца, но не е сигурен, че ги иска от Ханде? Оф… трябва да си преговоря първото интервю, за да не се изказвам неподготвена. Да проверя какво точно са го попитали там и какво точно е отговорил. Защото помня, че тогава имаше дами в темата, които не бяха доволни от начина, по който беше отговорил. Приеха го за неуважение спрямо Ханде. Но аз не бях останала със същото впечатление. Ще преговоря, да не съм пропуснала нещо. Wink

# 717
  • София
  • Мнения: 13 726
Славена, при турските артисти съм забелязала, че такава смяна на прически и визия правят когато им предстои нов проект. Керем смени своята визия за втория сезон на СЧК. Да не давам сега примери и с други техни артисти.
Така че, напразно се напъвате с желанието да си е сменила гаджето.     
Ханде скоро трябва да започне нов проект с Дисней.

# 718
  • Мнения: 49
Момичета, аз да се похваля, че Керем ме следва в Тик Ток. Щеше да е супер, ако беше наистина той, но явно е
някакъв фалшив профил. Последвах го и реших да му пиша с питането - и ти ли си фен на Керем Бюрсин?
А той ми пише: Hello thanks for your likes and comment on my official page it`s great to know i have such devoted fan much love, I`m not a fan, you talking to me Kerem himself.  И аз му писах - има толкова много фалшиви профили на Керем, че трудно бих повярвала, че ти си Керем. Той : yes you right about that, do you have googlе chat so we make a video call there? and where are you chatting from?
Аз му писах, ако е Керем да ми отговори на съобщенията, които му изпратих в Инстаграм.
Той: I don`t chat on instagram it fully fan based now if you still got your doubt no problem, the whole intention of this account was for me to reach out to fans.

Давайте идеи как да го изобличим. Не ми се вярва да съм чак такава късметлийка Grin

# 719
  • София
  • Мнения: 2 646
Мая Heart Eyes


Кираз Heart Eyes

Последна редакция: чт, 24 мар 2022, 21:50 от Dilemi

Общи условия

Активация на акаунт