Не мога да разбера дали момиче ме харесва!

  • 2 275
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 503
А, ти какъв интерес имаш към нея? От там и значението на нейното отношение .

# 16
  • Мнения: 889
В природо-математическа гимназия се учат тези предмети и в 11 клас.
Е по мое време така беше. Какво е станало с образованието, вече не ги ли учат? Confounded
По темата - някакъв мазохизъм ли се долавя в лирическия герой?
Не, вече е 11 клас е втори набор по новата програма. Учат 4 профилиращи, 2 на национално ниво от 8 клас, и 2 от 11. Отделно български, математика, физическо и гражданско. Профилите са логически свързани, за да не се налага този който иска д а учи математика да учи история, или този с биология = география. Това училище е бял еднорог, но може да е от полза на някой с разностранни интереси.Grinning
А за девойката- ми да я попита.

# 17
  • Мнения: 11 573
И в езиковата едно време учехме всички изброени предмети. Сега как е...
Гражданско какво е?

# 18
  • Мнения: 889
И в езиковата едно време учехме всички изброени предмети. Сега как е...
Гражданско какво е?
Езиковите двата чужди езика са задължителни профили. После има нюанси. До четири профилираща посочената комбинация няма как да стане.Grinning Да не говорим че някои предлагат само  три.
Но темата е друга, така че ако се интересувш има теми за образование и наборни на 11 и 12 клас.

# 19
  • София
  • Мнения: 13 586
Гражданско образование има като предмет, но комбинация от химия, география и история в 11 клас няма!

Тръгнах да пиша по темата относно инфантилното поведение, защото стилът на писане и размислите не съответстват на посочената възраст, но горните разсъждения ме отказаха.
И съм сигурна, че съм по темата.

# 20
  • Мнения: 18 369
Боже... Persevere Е, да, що да се напъват да учат много. Хубаво са ги намалили предметите, та да не се натоварват.

Повече време за фейсбук и т. н.

# 21
  • Мнения: 889
Боже... Persevere Е, да, що да се напъват да учат много. Хубаво са ги намалили предметите, та да не се натоварват.

Повече време за фейсбук и т. н.
Пак не е по темата, но въобще не е така. Свалиха им почти целия материал в 9 и 10 клас. А профилите в 11 и 12 са достатъчно сложни. Особенно нехуманитарните дисциплини, има неща които които учихме в университета.
Аз не бих искала да уча по тяхната програма.

# 22
  • Мнения: 18 369
Тя темата е много значима. Няма да се отклоняваме повече.

Девойката понякога поглежда автора. Аз мисля, че работата е опечена.

# 23
  • София
  • Мнения: 13 586
Изобщо не са ги разтоварили. Точно обратното. Примерно, на профила с химия и биология са махнали история и география, но профилът включва: биология и здравно образование, химия и опазване на околната среда, биофизикохимия, химия на неорганичните вещества, теоретични основи на химията (обикновено на чужд език за езиковите паралелки), генно моделиране, многоклетъчна организация на биологичните системи, клетката като елементарна биологична система. Това е в 11 клас. Водят се отделни модули.

Конкретно по темата. От личен опит и от опита, който имам от моите деца. Това с погледите означава нещо в 5-6 клас. В 11 девойката, ако го харесва, направо му казва.
Пък тия злобните и отраканите са най- отворени.

# 24
  • Мнения: 2 007
Очевидно е, че я харесваш. Съмнявам се тя да мисли по този начин за теб, но ако искаш нещо да стане трябва ти да направиш първата стъпка.

# 25
  • Мнения: 6 790
Всичко в живота се нарежда много по-добре ако хората са открити и комуникират помежду си. Ако се чудиш има ли нещо към теб, защото и ти имаш симпатии, попитай я. Обаче ако просто искаш да си вдигнеш самочувствието или да злоупотребиш с чувствата й, нищо не прави. Момичетата (жените) и чувствата им трябва да се уважават, дори да не се споделят. Няма срамно да изпитваш влечение към някой и да му го споделиш. Дори да не отвърне, опитал си.

# 26
  • Мнения: 12 887
От описанието не виждам момичето да е проявило злоба и злина. Гледала била някак си. Може просто да е срамежлива и затова да ти е изглеждала високомерна.
Ако ти я харесваш, направи някаква стъпка в посока сближаване. Разкажи виц, започнете да си говорите. Коригирай това със социалните мрежи, за да разбере, че се интересуваш от нея.

# 27
  • Мнения: 2 576
помогнете с това, защото ако ме харесва мисля да се пробвам.
А ако не те харесва няма да се пробваш, тъй ли - играеш само на сигурно? Ако не рискуваш, няма да спечелиш.
Мъжът се пробва когато той си хареса някоя жена, а не да чака тя първо да го харесала. Какво се пазиш, да не се изложиш пред класа ли? Или да не ти разбие сърцето?
Ако искаш нещо, трябва да запретнеш ръкави и да опиташ да го грабнеш, а не да се чудиш по форумите...
Успех!

# 28
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 16 507
Авторе, пробвай се, няма значение какви са ти настоящите впечатления, истината може да е съвсем различна, като в "Гордост и предразсъдъци", и там така уж зли, надменни, а пък каква епична любов се оказа, другото просто било недоразумение. Давай, не се май! Two Hearts

# 29
  • Мнения: 18 369
Човек едва ли придобива репутацията на зъл, защото е надменен (за това ще кажат "надут", което е друго), по-скоро защото например тормози по-свитичките деца в училище чрез физическа агресия и подигравки.
Успех, авторе! Грабвай я!

Общи условия

Активация на акаунт