ТАТКОВЦИ “ Тема 3”

  • 30 087
  • 537
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • София
  • Мнения: 6 726

Чак ми стана интересно Grinning Как се пиеш в instagram?

П.С. Намерих ама не мисля, че изобщо е напълняло момичето.

# 17
  • Мнения: 1 812
Чучи я видях точно преди седмица на живо. Изглежда перфектно!

# 18
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Еее ама сте лоши, значи. Момичето се е регистрирало тук само и само да сподели "откритието" си, пък вие така да я опровергавате... Laughing Сега как да продължи да се прави на интересна, а? Joy

# 19
  • Мнения: 4 868
Великата 4ка, ще бъдат петорка

# 20
  • Мнения: 3 064
Актьора Иван Панайотов споделил че сериала ще се завърне на есен. 🤬🤬🤬. Типично за бтв.

# 21
  • София
  • Мнения: 6 726
Охоо, до есента пак трябва да ги гледам. Аз забравих вече какво е ставало в предишния сезон.

# 22
  • Мнения: 9 108
Imp
Актьора Иван Панайотов споделил че сериала ще се завърне на есен. 🤬🤬🤬. Типично за бтв.
дано да е тази есен поне Imp

# 23
  • Мнения: 9 051
Гледах Радо в "В сърцето на машината".Играе затворник-ромче и е много сладък,със златни зъби  Grinning Негова беше ролята да  разведрява тежката ситуация във филма.Много ми хареса.

# 24
  • Мнения: 18
Ако "мен не ме мислете" е 14 епизода това означава евентуално да пуснат съни бийч към средата на април , но тук само хипотеза. 😆. За татковци предполагам същото, не знам колко епизода има стани богат. 😆.

Мне, "Мен не ме мислете" е повече епизоди. Преди снимахме 23 или 26 не съм вигна сега със сигурност са на 35-ти +, така че ще има да си чакаме, за жалост

# 25
  • Мнения: 4 868
Е уикипедия пише 14, а рекламата за съни бийч я пускат усилено, значи наистина ще го пуснат април, явно другите епизоди ще останат живот и здраве за 2023

# 26
  • Мнения: 1 797
Някой да знае кой е актьорът в ролята на Филип Къртицата?

# 27
  • Галифрей
  • Мнения: 4 127
Някой да знае кой е актьорът в ролята на Филип Къртицата?
Боян Младенов 😘

# 28
  • Галифрей
  • Мнения: 4 127
За феновете на Алекс и Еми.


# 29
  • Мнения: 13 188
Какви фенове, то ги изпозабравихме. 4 месеца не могат да се натуткат и да ги пуснат. Само заради това вечно недовършване на нашите сериали ще спра да ги гледам, загубени емоции без край.

Общи условия

Активация на акаунт