Нашите цветя - обща тема 14

  • 24 432
  • 744
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 5 356
От моите костилки фурми нито една не тръгна. Нито в пръст, нито във вода, нито във влажна салфетка. Ако ще, фръц! Не обичам  фурми, така че няма да пробвам вече.
Да ти пратя някоя ако оцелеят? 😃
Уредих се вече, но благодаря Grinning

# 736
  • Мнения: 3 531
Благодаря за съпричастността, момичета!
Светли празници!

# 737
  • Мнения: 4 201
При мен всички семена на билки,зеленчуци, цветя поникнаха.Всичко каквото сложих до сега поникна.Единствено ментата не ми стана и чери доматитките, ще сложа нова мента, а за черита се чудя.Е и с калдъръмчета видях малко зор,но поне 10 коренчета оцеляха та и тях ги пиша успешни.И теменужките няма да ми станат,но там дъжда ги уби.
Не съм наясно какво точно е рътене,но аз семената на почти всички зеленчуци,тагетеса, тененужките,лавандула ги киснах в бледо розов разтвор от калиев перманганат за ден някъде,някои после и в черен чай за 2 часа.После прецеждам, леко подслушвам семките и в почвата,за 4-5 дена всичко се показваше.

# 738
  • Мнения: 1 823
Малко фикуси да видим,събудени вече за растеж

# 739
  • Мнения: 2 228
За домати май е малко рано, и аз имах засадени черита от началото на март, повече от месец никой не се показваше. Мислех, че са някакви калпави, чак когато купих нов пакет семенца, поникнаха Grinning Сега растат, но още не стават за разсаждане.

# 740
  • Мадрид / София
  • Мнения: 5 972
Малко фикуси да видим,събудени вече за растеж


Една идея: можеш да го оформиш като дръвче.

# 741
  • Стара Загора
  • Мнения: 933
Ох,момичета какви каскади само 🥺
Magni,дано бързо да минава 😔

# 742
  • Мнения: 1 312


Сутринта това кактусче беше цъфнало. А са тръгнали още пъпки😍

# 743
  • Мнения: 502
Ооох, Магни, адски неприятно. Бързичко да ти минава Heart
Миналата година и аз се жертвах в един потоп да спасявам цветята, но моето си беше куриозно. ММ дълго време ме майтапи после

# 744
  • Мнения: 14 770
Хайде заповядайте в новата тема:
https://www.bg-mamma.com/?topic=1437675.new#new

Общи условия

Активация на акаунт