Хубаво място за сватба около София с водоем

  • 1 689
  • 9
  •   1
Отговори
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 17
Здравейте и от мен,
Нова съм в групата, както си личи от глупавия никнейм, който по неясни причини не мога да променя Grinning
Обмисляме края на август за нашата сватба, но понеже се позабавихме, ще се наложи да се съобразим с мястото, на което се спрем. Мечтаем за сватба на открито, но много държим да присъства естествен или изкуствен водоем (дори на по-голям фонтан или басейн сме съгласни, хихи). Както ние, така и всички гости (70 бр. с нас) сме от София и ни се иска да е нещо наблизо, за да не разкарваме много възрастните хора. Можете ли да споделите някои красиви местенца, които да пасват на търсенето ни?

Последна редакция: нд, 20 мар 2022, 07:38 от bubanka

# 1
  • Мнения: 1 652
За Хотел Света Екатерина Рибарица се сещам. Дават хубава цена за парти, нощувка в закуска.

# 2
  • Мнения: 9 655
Ресторант Лебед? Ама май е цифра там...

# 3
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 17
За Хотел Света Екатерина Рибарица се сещам. Дават хубава цена за парти, нощувка в закуска.
Изглежда много красиво, но е немалко път за бабите. Иска ми се да намерим нещо на половин-един час макс.

# 4
  • София
  • Мнения: 11 568
Пасарел лейк клуб вижте, но мисля, че уикендите ще са заети вече.

# 5
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 17
Пасарел лейк клуб вижте, но мисля, че уикендите ще са заети вече.
Да, те ни бяха първи избор но нямат никакви свободни уикенди. Frowning1

# 6
  • София
  • Мнения: 11 568
То реално всички ресторанти, които стават за сватба, ще са заети от месеци. Винаги можете да пробвате в обикновен ресторант, но си има риск да не се справят. Обслужване на 70 човека едновременно е трудна задача и е съмнително колко би се справил някой ресторнт извън града, който и свикнал с максимум 20 човека да му седнат по едно и също време. Може би да наемете някое място от тип с шатра и кетъринг или пък можете да се спрете на делничен ден.

Ресторант, който може и да е свободен, се сещам за Камелот на язовир Искър, но не бих го препоръчала.

# 7
  • Мнения: 4
Здравейте,
Вижтее това местенце:
https://www.instagram.com/p/CRolgzUKCeu/?utm_medium=copy_link

Миналата година бяхме точно на тази сватба (от снимката) и беше много приятно. Мястото е ново и тепърва се разработва. Много ни хареса,, просторно и спокойно с невероятно звездно небе от лапички. Тази година си запазиме дата за годишнината на фирмата ни.


Здравейте и от мен,
Нова съм в групата, както си личи от глупавия никнейм, който по неясни причини не мога да променя Grinning
Обмисляме края на август за нашата сватба, но понеже се позабавихме, ще се наложи да се съобразим с мястото, на което се спрем. Мечтаем за сватба на открито, но много държим да присъства естествен или изкуствен водоем (дори на по-голям фонтан или басейн сме съгласни, хихи). Както ние, така и всички гости (70 бр. с нас) сме от София и ни се иска да е нещо наблизо, за да не разкарваме много възрастните хора. Можете ли да споделите някои красиви местенца, които да пасват на търсенето ни?

# 8
  • Мнения: 526
Братушково. Има заевдение, водни ски даже и много красиво еко селце с невероятни къщички

# 9
  • София
  • Мнения: 36
Здравейте и от мен,
Нова съм в групата, както си личи от глупавия никнейм, който по неясни причини не мога да променя Grinning
Обмисляме края на август за нашата сватба, но понеже се позабавихме, ще се наложи да се съобразим с мястото, на което се спрем. Мечтаем за сватба на открито, но много държим да присъства естествен или изкуствен водоем (дори на по-голям фонтан или басейн сме съгласни, хихи). Както ние, така и всички гости (70 бр. с нас) сме от София и ни се иска да е нещо наблизо, за да не разкарваме много възрастните хора. Можете ли да споделите някои красиви местенца, които да пасват на търсенето ни?

Ресторант Лебед? Ама май е цифра там...

И аз веднага се сещам за ресторант Лебед - на брега на езерото Панчарево е: https://restaurantlebed.com/galeria/

Общи условия

Активация на акаунт