Съгласни ли сте ... ?

  • 1 829
  • 41
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 167
Да, съгласна съм.
Не знам къде се декларира, но ще проуча и ще декларирам.

Др. е въпроса, че гледах един филм където убиха една заради органи, защото бееш написано в личната й парта съгласие за донорство.
Ама аз много филми гледам по принцип, та... не знам дали е сериозен аргумент hahaha

# 16
Да. Мисълта, че можеш да помогнеш при това те и без това след това няма да ти трябват. Но всичко трябва да е регламентирано не заради това, че някой има пари вероятността на теб да не ти се окаже необходимата лекарска помощ и да ...   ooooh! О ужас. Но въпреки всичко Да.

# 17
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Да - да взимат каквото искат... (ако има още нещо годно, де).

П.П: Бу е твърде сексапилна откъм аватари тия дни  Laughing

# 18
  • Мнения: 14 490
аз съм против. направила съм си и отказ, още преди 5-6 години.

# 19
  • Мнения: 2 700
Опция 3, защото живея в БГ. Нивото на корупция е такова, че не съм сигурна дали ако не дай си боже някой ден моят живот виси на косъм, а в това време вече е завъртяна схема на кого да бъдат дадени органите ми, дали няма да ми теглят шалтера.
След няколко години вероятно ще си дам доброволно съгласието, но сега НЕ.

# 20
  • Мнения: 2 891
Не само съм съгласна, но съм предупредила близките си, че ако не го направят, ще ги преследвам до край  Mr. Green

# 21
  • Мнения: 2 491
Ами, ще си ги дам, и без това няма да ми вършат работа, пък може на други да помогнат.

Само че, под секрет, черния ми дроб може и да не им свърши работа, щото много обичам да си пиивам Embarassed(е, не съм алкохоличка, де, ама докато стане нужда да ми ги вземат, горкият много ще се е "износил" Grinning

# 22
  • Мнения: 4 806
да, съгласна съм. Обявила съм го на близките.

# 23
  • Мнения: 936
Да, с удоволствие(ако може така да се каже  Wink).




# 24
  • Варна
  • Мнения: 1 180
опция 3 засега, но съм склонна да ги дам

# 25
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Давам ги с готовност... Страхотно е до помогнеш по такъв начин, когато вече те няма Peace

# 26
  • Мнения: 27 524
Аз съм много съгласна, за какво са ми на мен, а ако така мога да спася някого, т. е. да се спаси някого. Но никъде не съм го заявила все още  Embarassed

# 27
  • Мнения: 990
Да съгласна съм, все още не съм го отбелязала в здравната си книжка, но съм "ЗА" донорството.

# 28
  • Мнения: 7 837
Да.
В шофьорската ми книжка вече пише, че съм донор...

# 29
  • Мнения: 205
Твърдо за съм ,предупредила съм всички близки-сериозно.

Общи условия

Активация на акаунт