🤍 Ергенът 🤍 - Сезон #1 - Тема #6

  • 76 876
  • 2 158
  •   1
Отговори
# 2 145
  • Мнения: 3 496
Мая Илиева как би му паснала. Хем доста богата, хем много красива

# 2 146
  • Мнения: 899
Мая Илиева как би му паснала. Хем доста богата, хем много красива
Малиии тая на мен ми е страшна във всеки един смисъл 😂
Леля ви Ванчи също.
Абсурд,за Виктор е прекалено важно жената до него да е хубава и успешна,никога не би се хванал с агресивен хипопотам като ВанчЕто.За всички БМВ-та на света. 😂
Виж за някоя по-сгодна весела вдовичка може

# 2 147
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 16 005
Добра идея...Виктор синоптик по бтв
Супердобра идея е направо! Оня път като прекъснаха предаването с новини ми хрумна, че водещите там са точно като кандидатките в Ергена, ако и той иде на екран ще са пълен комплект! 🤣

# 2 148
  • Мнения: 4 133
Някой може ли да ме просветли какво представляват  тези ритуали за пари на Капитонова? Например визуализираш едни 20 милиона, палиш миришеща свещ, прекръстваш се три пъти, правиш две кълба напред и едно назад, скачаш в леглото и се завиваш през глава и на сутринта се събуждаш от опияняващата миризма  на пари, навеждаш се, поглеждаш под леглото  и "О. изненада!" там има едни изкусителни 20 милиона  в пачки по 500 евра! Heart Eyes

Нещо такова ли е? Thinking Joy

# 2 149
  • Мнения: 9 025
Госпожа Шарлопова си мисля, че е точно по вкуса на Виктор. 😁 Богата, красива, весела вдовица.

# 2 150
  • Мнения: 2 526
Ако погледна чисто физически, плюсовете на Виктор, които го правят привлекателен, са:
Има прекрасно тяло, наиситна. Освен релеф, е и съразмерен, не е с Фики крака и не е грозно нацепен. Ръстът му се оспорваше тук май, но смятам, че е приличен и чудесен за съчетаване с повечето жени. Нито прекалено висок, нито нисък. Представителен. Има много хубав глас.
В лице, поне според мен, не е  чак красавец. Не му и трябва, това убива някак мъжествеността при мъжете. Лицето обаче му не ми допада толкова, чертите са му груби, но не по най- привллекателния начин, прилича ми малко на морж. Но по- горните плюсове лесно компенсират този факт и му печелят повече положение. С нетолкова хубаво тяло и глас, нямаше да е привлекателен спроед мен.

# 2 151
  • Мнения: 3 496
Подредихме го пак Витята. Очаквам до 3 дни в жълтите сайтове да излязат статии как всъщност е любовник на някоя от гореизброените дами 😂😂😂

# 2 152
  • София
  • Мнения: 1 447
Момичета, аз не разбрах сега - кандидат синоптикът бил ли е на представянето на книгата на Елвира? Не го мернах в сторитата и се кахъря:)

# 2 153
  • Мнения: 4 403
Съвсем не го познавам и съдя само от предаването, но според мен Виктор не търси такава жена - спонсорка.
Може би съдя по познат  - женкар, плейбой, скъпи неща, ама от заложни къщи,  видимо лъскави коли... Сега е женен за съвсем обикновено момиче, смени лъскавата кола със семейно комби и бебешка количка. Но пак той е видимо по-красивият от двойката.
Мисля, че и Виктор е такъв.

# 2 154
# 2 155
  • София
  • Мнения: 62 595
Това не го очаквах от Ния- Косара 😅
Скрит текст:

Както каза Шантал навремето - хипопотами в анцузи. Може ли толкова лоша снимка!

# 2 156
  • Мнения: 3 547
Не знам, не знам. Не мисля, че би вързал на Червенкова. За него е много важно жената да е красива. Не мисля, че би си легнал с гореспоменатата.

Оооо, би ,би и още как. Два пъти да го качи в чисто новата S класа, която кара, да го зеведе на няколко луксозни почивки и да му поеме разходите, и гледай как рязко се е влюбил. А пък, ако му смени това старо БМВ с новичко от магазина и край - остава нейн завинаги. На него младички красавици не му трябват, защото не могат да го издържат. Предишната му приятелка може да е била ТОП, но е била по-голяма от него и най-вероятно по-заможна.
В момента той е във вихъра си с това предаване - ще се продаде доста добре. Не знам защо но някак го сравнявам с нашите БГ синоптички. Красиви, усмихнати и чакащи някой богат чичко да ги вземе под крилото си.

Търсейки да видя каква е въпросната кола на Виктор, която коментирате /така и не я видях , може би трябва да видя видеото от първа серия на предаването/ , попаднах на някаква статийка със скандални твърдения за младежа, както и намеци за действителни контакти с богата лелка, а също и коментари за бившата му, че всъщност не е нито толкова заможна /за целия и бизнес и медийни изяви бил плащал бившия и, женен любовник, плащал до момента, в който се увлякла по нашия безсребърник/,  а също не била никак силна и зряла, защото когато хванала Викторчо в изневяра имало сценки с опити за суицид /

# 2 157
  • Мнения: 2 935
Виктор има визията, но не и възможностите на типа мъже, които повечето участнички търсят. Той наистина няма какво да им предложи, ако не успее да стане публична личност - рекламка тук, рекламка там, някое шоО и тва е. Като Део, който беше много вървежен преди 20 години, но в момента е застаряващ чичак, правещ се на тийн, водещ тегленето на тотото. Та и Викторчо ако не се реализира, като шоумен не може да си позволи тия, дето ги е поканил. Той затова и ги е поканил. Да си вдигат рейтинга и публичността един на друг. Инфлуенсър. Това за мен не е мъж, когото изобщо бих обмислила за сериозна връзка, брак, деца и т.н, но да речем, че аз съм жена, която си изкарва издръжката сама (и отгоре) и реално  или трябва да е много богат (какъвто той не е), или да ме надскочи с друго, ама той такова няма. Така че, плюейки участничките (с право), да не забравяме, че и това което им се предлага е - ами просто един ерген, да си го вземеш и да си го дондуркаш и да се фукаш с мускулите му. Но някои търсят и това, приказката за влака и пътниците важи в пълна сила.

# 2 158
  • Мнения: X
Това не го очаквах от Ния- Косара 😅
Скрит текст:
Както каза Шантал навремето - хипопотами в анцузи. Може ли толкова лоша снимка!
На мен и на телевизора ми направи впечатление, че има едри крака за структурата си момата. Спорт, спорт трябвааа... Иначе всички мързелани ставаме торби в един момент. А спортувалите и на години да станат, тялото си личи. Аз съм мързел и само добрия ген и това, че съм височка, не ме е направило хептен безформена. Сестра ми е завършила спортно училище и въпреки, че е по-голяма от мен с 6 години, е стройна, и с изправени рамене и до днес.

Общи условия

Активация на акаунт