Репродуктивни специалисти в България

  • 943
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 326
ЗДРАВЕЙТЕ вече 2 пъти ходех при доктор Минев в Селена , но нито ми пуска изследвания , нито обяснява добре . Все е забързан изписва ми Фемара и Дуфастон и една инжекция Чориомон 5000 в корема казва ако ти дойде пак звънни . Ето дойде ми ... все бърза даже днеска му се обадих .. още с вдигането бързо моля , добре знам че е зает , но без спермограма и цветна снимка как да разберем . Сега искам да пробвам при Ставрев , но виждам двама , моля кажете мнението си към кого да се обърна , вече 2 години чакаме без резултата . Искам да вметна че не се съмнявам в Минев , сигурна съм че е чудесен доктор , но неговото бързане малко ме притеснява и с тези готови рецепти ....Моля споделете вашите мнения и преживявания и кой да избера . ОТ ДАЛЕЧЕ СМЕ И ВСЕ ПЪК НИ Е ТРУДНО ОСОБЕНО КАТО БЪРЗА И ТОЙ , ИСКАМД НАИСТИНА СПЕЦИАЛИСТ , КОЙТО ДА НИ ОБЪРНЕ ВНИМАНИЕ . БЛАГОДАРЯ ВИ ЖЕЛАЯ ВИ ЗДРАВЕ ❤❤❤

# 1
  • Мнения: 2 076
Така е при него , но може да изберете друг от същата болница - Матев , Ненев , Ставрев..

# 2
  • Мнения: 326
Има 2 доктора с името Ставрев моля да споделите кой е по-добър .

# 3
  • Мнения: 16
Здравейте, има Даниел Ставрев син и баща Ставрев. Моите наблюдения я са, че при Даниел Ставрев всичко е на конвеър, доста жени ходят при него, но пък е мил винаги. Аз бих предпочела баща му, тъй като има повече опит в областта. Аз лично ходех и ме изражда доктор Топалова, която е невероятен лекар и човек. Препоръчвам я, макар че не работи със здравната каса и въпреки че при нея също се чака, но си заслужава! Желая успех, вярвай силно и ще стане!
Поздрави

# 4
  • Мнения: 5 046
Ставрев -баща не работи вече. Аз бях при д-р Матев и съм повече от доволна. Обяснява винаги, отговаря на въпроси, внимателен. Обаче ние правихме ин витро при него. Аз си бях наясно какви изследвания трябват и т.н.

# 5
  • Мнения: 152
Здравейте! Колко струва прегледа при доктор Минев?

# 6
  • Мнения: 326
60 лв е прегледа

# 7
  • Мнения: 152
.

Благодаря ви

# 8
  • Мнения: 326
А само консултация 20 лв

Общи условия

Активация на акаунт