Енгин Акюрек. Нови и стари проекти – Тема 429

  • 37 207
  • 741
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 34 047


 

Енгин Акюрек, "Най-добър актьор" 2015 - МФД Сеул


Енгин Акюрек "Най-добър актьор" 2015, Номинационен медал ЕММИ




ПРЕВЕДЕНИ ЕПИЗОДИ


ПРЕВЕДЕНИ ЕПИЗОДИ





ПРЕВЕДЕНИ ЕПИЗОДИ








ПРЕВЕДЕНИ ЕПИЗОДИ



ПРЕВЕДЕНИ ЕПИЗОДИ




ПРЕВЕДЕНИ ЕПИЗОДИ
(1 eп)  (2 еп)  (3 еп)  (4 еп)  (5 eп)  (6 еп)  (7 еп)  (8 еп)  (9 еп)  (10 еп)  (11 еп)  (12 еп)  (13 еп) (14 еп)  (15 еп)  (16 еп)  (17 еп)  (18 еп)  (19 еп)  (20 еп)  (21 еп)  (22 еп)  (23 eп)  (24 еп)  (25 еп)  (26 еп)  (27 еп)  (28 еп)  (29 eп)  (30 еп)  (31 еп)  (32 еп)  (33 еп) (34 еп)  (35 eп)  (36 еп)  (37 еп) (38 еп)  (39 еп)  (40 еп)  (41 еп)  (42 еп) (43 eп)  (44 еп)  (45 еп)  (46 еп)  (47 еп)  (48 еп)  (49 еп)  (50 еп)  (51 еп)  (52 еп)  (53 еп)  (54 еп)  (55 еп)  (56 еп)  (57 еп)  (58 еп)  (59 еп)  (60 еп)  (61еп)  (62 еп)  (63 еп)  (64 еп)  (65 еп)  (66 еп)  (67 еп)  (68 еп)  (69 еп)  (70 еп)  (71 еп)  (72 еп)  (73 еп)  (74 еп)  (75 еп)  (76 еп)  (77 еп)  (78 еп)  (79 еп)  (80 еп - Финал)


ЕДИН СНИМАЧЕН ДЕН ЕНГИН - ИСТОРИЯ НА УСПЕХА





АКО БЯХ ОБЛАК с български субтитри





Karayılan/Черната змия - с български субтитри




ВАЖНО: НА КОЙТО МУ Е ТРУДНО ДА СЕ ОРИЕНТИРА-ДА ПИШЕ НА ЛИЧНИ.


ДОБРЕ ДОШЛИ В ТЕМАТА

# 1
  • Мнения: 23 211


Честита Нова тема

# 2
  • Варна
  • Мнения: 1 382
Привет и честита нова тема !
Благодаря за която, Мариянка Yellow Heart



Липсва ни вече много нашия човек, дано даде знак Two Hearts
А вие, момичета, почивайте активно, сега му е времето, нека да е лято Nature Sunny

# 3
  • Мнения: 23 211


Да си изпишем с удоволствие страничките и на тази нова тема посветена на Енгин и неговите проекти!
Сега си чакаме с нетърпение продължението на "Казвам се Фара". Без съмнение ще станем свидетели на още по-вълнуваща история, касаеща живота на семейство Лекесиз /Тахир, Фара и Керимша/ след появата на биологичния баща на Керимшах. Дали ще включат в каста още деца - сестрите, които са надеждата за съвместимост и ако действително биха дали живот, това на каква цена ще бъде. За цената имам предположения, които обаче са свързани с още по-голяма драма неминуеми жертви както от страна на Фара, така и на Тахир.

Също така се вълнуваме и какво всъщност прави Енгин - почива ли си, работи ли върху нещо...

Да си захващаме темата и само хубави новини да ни спохождат.

И нещо за разхлаждане...
   


# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 34 047


Добре заварила и аз в новата тема.



В очакване сме на втори сезон, чакаме тийзър за него, а всеки ден новини...



Да допълня - продължаваме да държим фронта.

Последна редакция: нд, 23 юли 2023, 14:49 от mariana51

# 5
  • Мнения: 23 211


Още един ден ще отмине без новини или снимка.
Ние обаче сме №1 по търпение.

# 6
  • Мнения: 1 469


Здравейте, момичета🫶

Много благодаря за новата тема Мариянка🥰 и за всичко което споделяте😍

Енгин тотално се покри, но ние си знаем че това е типично за него, така че ще си го чакаме, нямаме избор.

Кофти ми е, че изобщо не ни се показва, но и го разбирам. Има нужда от усамотение, за да си отпочине истински, а и съм сигурна, че той твори нещо..дали пише нови разкази или сценарий или пък се подготвя за новия сезон като Тахир.
Надявам се да си почива добре и да се зареди с нови сили и енергия, за да ни се покаже отново в целия си блясък. Нямам търпение да го видим.

Днес всъщност е споделил това в сторито си в Инстаграм, но не мога да го преведа.



Въпреки горещините, сме в най-прекрасния сезон-лятото. Надявам се, че всички намирате начин за пълноценен релакс, а и забавление🙂

Прекрасна неделя🫶🫶🫶

# 7
  • Пловдив
  • Мнения: 34 047


 Bahattin Hekimoğlu/Бахатин Хекимоолу написа и Енгин сподели новината в сторито си:

Горд съм да се завърна в моята страна, като спечелих сребърния медал на световното първенство в Чехия през 2023 г. на този ден, където нашите усилия са възнаградени.

Благодаря на всички, които работиха за мен.






https://twitter.com/adimfarahdizi/status/1683114743240830977

От акаунта на сериала преди малко: Какво ви интересува най-много за новия сезон?

# 8
  • Мнения: 23 211

Цитат
От акаунта на сериала преди малко: Какво ви интересува най-много за новия сезон?

Всичко ме интересува.

# 9
  • Стара Загора
  • Мнения: 318


Добре заварила и аз в новата тема.



В очакване сме на втори сезон, чакаме тийзър за него, а всеки ден новини...



Да допълня - продължаваме да държим фронта.
Благодаря,Марианка за новата тема! Дано има повече новини и снимки! Приятна вечер и бъдете здрави!

# 10
  • Мнения: 9 287
Благодаря за новата тема 💐

За кое сте най-любопитни в новия сезон - за бащата на Керим и как ще се отрази появата му на отношенията в триъгълника, та даже и четириъгълника

# 11
  • Мнения: 23 211


Добро утро момичета Two Hearts
Хубав и успешен ден понеделник!
Нова седмица, нови надежди за хубави неща.

Да пием по кафе и да си подреждаме деня.

# 12
  • Пловдив
  • Мнения: 34 047


Добро утро в понеделник - прохладен да е.
Днес ще пратим Тахир да издири Енгин...

# 13
  • Мнения: 34
Добро утро, момичета ! Хубава и прохладна седмица !Благодаря за темичката Марианка !!Сигурно истерясвам от жегите,защото изгледах три пъти първи сезон.Харевам всички сериали ,в които участва Енгин,но този просто ме омагьоса,като се започне от актьорската игра на всички ,та до музиката.Надявам се в новия сезон да видим ,че приказката на Тахир и Фара продължава до щастливия й край,Мехмет по чудо да е жив и да се открият двамата братя,както и да разцъфне любовта му с Баде,Гюнюл да забележи Бекир,който се влюбва в нея и разбира се лошите да получат заслуженото.Сценаристите са много добри и се надявам и следващият сезон да е завладяващ като първия

# 14
  • Пловдив
  • Мнения: 34 047


Феновете ни подсещат, време е за обяд...
Тахир също...

AnniePM, аз направих също едно пълно повторение и сега гледам любими моменти от сезона... То не остана време, още малко и ще започнат снимките.

Общи условия

Активация на акаунт