Енгин Акюрек. Нови и стари проекти – Тема 419

  • 26 248
  • 737
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 34 012


 

Енгин Акюрек, "Най-добър актьор" 2015 - МФД Сеул


Енгин Акюрек "Най-добър актьор" 2015, Номинационен медал ЕММИ






ПРЕВЕДЕНИ ЕПИЗОДИ








ПРЕВЕДЕНИ ЕПИЗОДИ




ПРЕВЕДЕНИ ЕПИЗОДИ





ПРЕВЕДЕНИ ЕПИЗОДИ

(1 eп)  (2 еп)  (3 еп)  (4 еп)[/color]  (5 eп)  (6 еп)  (7 еп)  (8 еп)  (9 еп)  (10 еп)  (11 еп)  (12 еп)  (13 еп) (14 еп)  (15 еп)  (16 еп)  (17 еп)  (18 еп)  (19 еп)  (20 еп)  (21 еп)  (22 еп)  (23 eп)  (24 еп)  (25 еп)  (26 еп)  (27 еп)  (28 еп)  (29 eп)  (30 еп)  (31 еп)  (32 еп)  (33 еп) (34 еп)  (35 eп)  (36 еп)  (37 еп) (38 еп)  (39 еп)  (40 еп)  (41 еп)  (42 еп) (43 eп)  (44 еп)  (45 еп)  (46 еп)  (47 еп)  (48 еп)  (49 еп)  (50 еп)  (51 еп)  (52 еп)  (53 еп)  (54 еп)  (55 еп)  (56 еп)  (57 еп)  (58 еп)  (59 еп)  (60 еп)  (61еп)  (62 еп)  (63 еп)  (64 еп)  (65 еп)  (66 еп)  (67 еп)  (68 еп)  (69 еп)  (70 еп)  (71 еп)  (72 еп)  (73 еп)  (74 еп)  (75 еп)  (76 еп)  (77 еп)  (78 еп)  (79 еп)  (80 еп - Финал)


ЕДИН СНИМАЧЕН ДЕН ЕНГИН - ИСТОРИЯ НА УСПЕХА





АКО БЯХ ОБЛАК с български субтитри





Karayılan/Черната змия - с български субтитри




ВАЖНО: НА КОЙТО МУ Е ТРУДНО ДА СЕ ОРИЕНТИРА-ДА ПИШЕ НА ЛИЧНИ.


ДОБРЕ ДОШЛИ В ТЕМАТА

Последна редакция: пт, 15 апр 2022, 12:32 от mariana51

# 1
  • Мнения: 2 195
Привет в новата тема,!
Благодаря на Мариана за нея:hearts:Flowers Hibiscus

И един разкош,за начало!

# 2
  • Мнения: 3 243
Хайде и аз в новата тема, за която благодаря на Марианка

Да си я изпишм с удоволствие и да получим в нея всички новини за любимото ни момче.
Разказа на Енгин,трейлъри за филма и сериала, новата реклама,снимки.




          


Сложих гифчето с Енгин и в новата тема.

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 34 012


Енгин отбеляза излизането на бр. 43 в сторито на инстаграм профила си.

# 4
  • Стара Загора
  • Мнения: 318


Енгин отбеляза излизането на бр. 43 в сторито на инстаграм профила си.
Честита нова тема! Нека е късметлийска и изписана с любов и много новини!

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 34 012


Феновете са направили на гифче този момент само...

# 6
  • Мнения: 9 277
Привет!
Благодаря за новата тема! Очаквам новия разказ на Енгин и новини, надявам се хубави!

# 7
  • Пловдив
  • Мнения: 34 012


Поздрав от Тек по вечерно време.

# 8
  • Мнения: 23 180


Честита Нова тема

# 9
  • Мнения: 3 243




От интервюто:
Журналист: Какво правиш, когато си сам? По какви начини се отпускате?

Енгин: Обичам да спирам, да стоя, без да правя нищо, да слушам тишината, без да кажа и дума, да усещам звуците в тишината. За да направя това, не е нужно да ходя на пусто място сред природата, мога да отида в кафене, за да седна там, да помисля, да прочета нещо ... Това е много полезно за мен, в този момент за мен има само аз , книгата и героите, които съдържа.
Добрият сън също ми помага.

# 10
  • Мнения: 23 180


Добре сме се заварили в новата тема - нашето виртуално местенце, което  винаги е "отворено" благодарение на Мариянка Two Hearts
Място за новини, обсъждане на проекти или просто за релакс от реала. Винаги е имало и ще има какво да си кажем и споделим.
Когато пък имаме нови снимки е особено приятно - има приповдигнато настроение и усещане за празник.
Направо сме едни щастливки и късметлийки с избора на любим актьор.

Нека да си изпишем и тази тема в дух обичаен за нас - позитивен и спокоен. Да си дочакаме новите проекти на Енгин и да си ги обсъждаме с удоволствие.

Предстоят празници - нека са честити! Да имаме съответното настроение въпреки прогнозите за студено време, че и за сняг /някъде/.

От мен малко музика.


# 11
  • Пловдив
  • Мнения: 34 012




Добро утро в ден събота и честит празник.
Чакаме много неща и лека полека, ще дойдат.
Поздрав и от асистентите, верни приятели на Енгин.

# 12
  • Мнения: 23 180


Добро утро момичета Two Hearts
Студено е началото на деня, но поне слънцето се показа и небето при мен засега е безоблачно.
Честит да е празникът на всички!

Да пием по кафе и към задачите за днес.

Скрит текст:

# 13
  • Пловдив
  • Мнения: 34 012


Време за съботна закуска.

# 14
  • Мнения: 3 243
Добро утро момичета



Според поверията и традициите на Лазаровден се изпълнява обичая Лазаруване. Младите жени, наречени лазарки, берат цветя за венците, които ще оплетат за празника Цветница. Момите са пременени в традиционни фолклорни носии и обикалят къщите на селото, пеят обредни лазарски песни и благославят за здраве, щастие и берекет. Стопанинът на дома ги дарява с яйца, пари, плодове и дребни подаръци

Чакането продължава, важно е търпението,а ние го имаме.Весел празник на всички.




                  https://youtu.be/YBAoZz84ZYI

Общи условия

Активация на акаунт