Енгин Акюрек. Нови и стари проекти – Тема 419

  • 26 265
  • 737
  •   1
Отговори
# 30
  • Варна
  • Мнения: 1 382
Здравейте, момичета и Честита Цветница Two Hearts Flowers Hibiscus Flowers Blossom Бъдете здрави !
За Теменужка специално - честит имен ден, много здраве и щастие  Heart Decoration



Чета ви, но не остава време за писане Blush

# 31
  • Pleven, Bulgaria
  • Мнения: 630
Здравейте, сладурки!
Честита нова тема!
Благодаря за поздравленията, специална звучна целувка за Марта и Аниста за това,че се сериха за мен, както и на Марианка за личния поздрав!Честит празник на всички пишещи и четящи с имена на цветя! Здраве, мир и любов за целият християнски свят, бил той католически или православен! Святата седмица завършва днес за едните и започва за другите. Нека преоткрием добродетелите, моралните ценности и любовта към ближния!
Дано скоро имаме изненада от Енгин.Нетфликс Турция започнаха да го следват преди няколко дни, надявам се това да е знак за приближаването на филма…..



И не мога да не споделя един кадър на Бинка Михова.Запален фен съм и…

# 32
  • Мнения: 2 195
Здравейте момичета!
Честит празник и от мен на всички със звучните имена на цветя!:hibiscus:

Бъдете много здрави вие и близките ви!
Днес реших да правя козунаци,след това бях на имен ден на племенницата и чак сега съм свободна.
Хубава вечер желая на всички!

# 33
  • Пловдив
  • Мнения: 34 034


За завършък на празничния ден.





Е, и за начало на новия ден - моменти от заснемане на новата реклама за Шел.

Последна редакция: пн, 18 апр 2022, 06:39 от mariana51

# 34
  • Мнения: 2 195

Добро утро!
Седмицата започва добре! Нови снимки!
Супер е !Ръкавите избутани нагоре към лактите,типично в негов стил!
Желая ви хубав ден!И още снимки да имаме днес,утре,другиден!

# 35
  • Мнения: 23 200


Добро утро момичета Two Hearts
Започваме седмицата преди един от най-светлите и значими за нас празници -  Страстната седмица и Великден.
Нека  отворим сърцата и душите си за добри и хубави неща, да посрещнем с усмивка и мир празниците.
Мина Цветница в дъжд, мъгла и студ - днес е "зимна" картинка, че и продължава да вали едно ситно-ситно, баш зимно... Ама време - каквото е, такова ще е.

Да пием по кафе и да си подреждаме деня.
Започнаха нови снимки, нека продължат, че  да им се радваме.


Скрит текст:
Входът на града, а при мен в гората е зимна приказка. Ама не ѝ се радвам много, защото гората  си тръгна зелена от четвъртък-петъка.

# 36
  • Мнения: 2 308
Пожелавам ви днес навсякъде да ви следват  усмивки и красиви емоции, на пук на лошото време  !
Успешна нова седмица!
Имаме нови снимки..Чудесно.
..

# 37
  • Пловдив
  • Мнения: 34 034


Отивам да си купя яйца, Санджар ще помага...

# 38
  • Мнения: 3 243
Здравейте момичета

И при нас времето е  лошо, вали дъжд все едно, че е есен.




Това е Енгин от старата реклама.Снощи Марианка ни е пуснала снимки от новата рклама.



Разликата между новата и старата рклама е, че косата на новата реклама е пораснала.



Екранните, баща и дъщеря
Лек ден момичета.

# 39
  • Мнения: 23 200


Днес уж почивен ден за мен, но пак тичах по задачи и едва сега вече сядам на компа.

# 40
  • Пловдив
  • Мнения: 34 034


Е, появи се заглавието на новия разказ на Енгин в бр.43:

Seni Çok Özledim/Много ми липсваш/Липсваш ми много

В оградения текст пише:
„Съзнанието беше като лампа, скрита в човешкото сърце, не можеше да знаеш кога ще светне или кога ще изгасне."

ДОПЪЛВАМ: https://twitter.com/_denizsever/status/1516044516041629702

Толкова невероятно красив и дълбок, но толкова тъжен въвеждащ абзац:
"Някои хора правят много неща в сънищата си. Те компресират всичко, което не могат да бъдат, достигат и обичат зад завесите на мечтите. Понякога те намират начини да бъдат щастливи там, а понякога оставят телата си на реалността, каквото и да им се случи в капитулациите, където и да ги духат ветрове, докато крият душите си в мечтите си..."

Последна редакция: пн, 18 апр 2022, 16:39 от mariana51

# 41
  • Мнения: 23 200


Скрит текст:
Е, появи се заглавието на новия разказ на Енгин в бр.43:

Seni Çok Özledim/Много ми липсваш/Липсваш ми много

В оградения текст пише:
„Съзнанието беше като лампа, скрита в човешкото сърце, не можеше да знаеш кога ще светне или кога ще изгасне."

ДОПЪЛВАМ: https://twitter.com/_denizsever/status/1516044516041629702

Толкова невероятно красив и дълбок, но толкова тъжен въвеждащ абзац:
"Някои хора правят много неща в сънищата си. Те компресират всичко, което не могат да бъдат, достигат и обичат зад завесите на мечтите. Понякога те намират начини да бъдат щастливи там, а понякога оставят телата си на реалността, каквото и да им се случи в капитулациите, където и да ги духат ветрове, докато крият душите си в мечтите си..."

Интересен въвеждащ абзац и се чудя дали е породен от нещо лично /на едната илюстрация виждаме болнично легло и много възрастен човек/ или просто ще се насладим на поредното житейско философско мислене на Енгин. Във всичките си разкази /дори и в тези, които на пръв поглед са леки, приятни, будещи дори усмивка/ той така фино задълбава в психиката на човешкото Аз, че  винаги накрая оставаме със сто въпроса в главите си.
Енгин е автор, който не може да се чете повърхностно и един път.
Дори и това кратичко въведение. Къде и как човек намира щастието - дали ако си болен, не намираш щастието в сънищата си или пък самотният мъж ще го търси там  /ако се насочвам правилно в разсъжденията си свързвайки текст и картина?
Поредната изненада - това със сигурност ще е най-вярното за разказа.

П.П. Да поясня за личното.


Скрит текст:
На сватбата на Ерен /брата на Енгин/ г-н Надир не ми изглеждаше в най-добра кондиция т.е. имаше вид на болен човек.

# 42
  • Мнения: 2 195


Е, появи се заглавието на новия разказ на Енгин в бр.43:

Seni Çok Özledim/Много ми липсваш/Липсваш ми много

В оградения текст пише:
„Съзнанието беше като лампа, скрита в човешкото сърце, не можеше да знаеш кога ще светне или кога ще изгасне."

ДОПЪЛВАМ: https://twitter.com/_denizsever/status/1516044516041629702

Толкова невероятно красив и дълбок, но толкова тъжен въвеждащ абзац:
"Някои хора правят много неща в сънищата си. Те компресират всичко, което не могат да бъдат, достигат и обичат зад завесите на мечтите. Понякога те намират начини да бъдат щастливи там, а понякога оставят телата си на реалността, каквото и да им се случи в капитулациите, където и да ги духат ветрове, докато крият душите си в мечтите си..."

Браво на нашето момче.Пак ще ни хвърли в размисъл.Нямам търпение да го прочета!
Хубава вечер на всички!

# 43
  • Мнения: 23 200


Я, какво гледат...
Елиф и Мави нещо май-май не им е интересно...
Главният герой от  монитора поразително приличал на Йомер и Санджар, които обаче хитричко и с интерес гледат какво се случва на екрана...

# 44
  • Пловдив
  • Мнения: 34 034


Готови сме за сън...

Общи условия

Активация на акаунт