❤И вече коремчето порасна,а октомврийче пола ще показва❤Тема2

  • 38 663
  • 740
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 198
Честит празник бъдещи и сегашни майчици❤ Как се чувствате днес? Според моя калкулатор(може да ви го споделя) на 28 март приключва за мен първият триместър и да ви кажа освен болящите гърди нищо друго ми няма,което е супер ❤ П.С Пожелайте ми късмет днес ще ходим да дупчим ушичките на малкото човече дано не плаче много😕

# 76
  • Мнения: 5 061
Момичета, бях на преглед преди малко и се оказа, че сърдечната дейност е спряла Cold Sweat утре ще ме приемат за аборт... Cry

# 77
  • Мнения: 225
Yan, страшно много съжалявам! 😢Може ли да споделиш дали имаше симптоми? Притесних се дали не трябва да отида на преглед…
Момичета, бях на преглед преди малко и се оказа, че сърдечната дейност е спряла Cold Sweat утре ще ме приемат за аборт... Cry

# 78
  • Мнения: 528
Yan, съжалявам много! Знам, че няма думи, които да утешат. Дай си време да се възстановиш физически и най-вече психически. Успех за напред!

# 79
  • Мнения: 370
Съжалявам...💚

# 80
  • Мнения: 5 061
Имах много леко кафяво зацапване, което се оказа от втория сак, който се резорбираше. С другия уж всичко беше наред, вървеше в норма..Аг каза, че е от вируса, който изкарах.. Црп ми беше доста високо.. Ще поискам някакви изследвания, но сега не мога да го мисля... Страх ме е и от самата процедура, и главата ме боли от лошата новина и така...
От двуплодна бременност накрая загубих и двете Cry

Последна редакция: пт, 25 мар 2022, 14:42 от Yan25

# 81
  • Мнения: 225
Желая ти сила! Погрижи се за себе си и почивай, най-вече психически! Наистина никой не може да донесе утеха в такъв момент…прегръщам те силно!

# 82
  • Мнения: 51
Много съжалявам❤

# 83
  • Мнения: 188
Съжалявам много! Няма думи в тази ситуация, които могат да утешат. Следващият път ще е твоят ❤

Както си бяхме писали и аз карах същия вирус, та сега леко тръпки ме побиха….

# 84
  • Мнения: 5 061
Благодаря ви за подкрепата Heart искам да ви кажа на тези които писаха, че са болни ако искате да питате АГ за антибиотик превантивно. Защото моята АГ ми каза, че вирусите засягат плода понякога и по добре да се пие антибиотик превантивно, за да не стане като при мен. Много ми е тежко, но не се плашете, това са редки случаи, при мен не е било писано...

# 85
  • Мнения: 400
Много съжалявам за случилото се, сили и кураж! Дано всичко мине леко и съвсем скоро се радваш на нова бременност.

# 86
  • Варна
  • Мнения: 1 479
Yan25, много много тъжна новина... направо нямам думи. Съжалявам и дано се възстановиш бързо физически и психически. Heart Прегръдки!

# 87
  • Мнения: 79
Yan, съжалявам много 😥 За съжаление преживях това с предишната ми бременност, само че вирус нямаше, така беше писано. Пожелавам ви сили, вяра  и любов на теб и мъжа ти. Изживейте мъката си и продължете смело напред. ❤

# 88
  • Мнения: 75
Момичета, бях на преглед преди малко и се оказа, че сърдечната дейност е спряла Cold Sweat утре ще ме приемат за аборт... Cry

Ужасно съжалявам!!!Бъди силна!

# 89
  • Мнения: 34
Yan25,много съжалявам 😔 подкрепяме те виртуално !

Общи условия

Активация на акаунт