Русе

  • 30 416
  • 300
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 1 144
Много е хубаво!
Бях изключително скептично настроена. Много ми хареса! Вече редовно ще вземам от там на път за вкъщи. Отигох към 19ч онзи ден и беше отворено. Не знам с какво работно време е.

Раб. време е 07:00 до 21:00 без почивен ден
Млякото се заквасва и няма нищо общо с ментетата в магазина.
Държите бутилката наклонена, така че млякото да облива стената на шишето. Така не се пени. Има картинка на вратичката на млекомата, в ляво от описанието в текст.

# 136
  • Мнения: 924
Здравейте, казаха ми, че имало ново заведение край Пантеона? Знаете ли къде  се намира? Там освен да е бившето Mario's/ Българче къде може да се намира?

# 137
  • Русе
  • Мнения: 408
Следя
Здравейте, казаха ми, че имало ново заведение край Пантеона? Знаете ли къде  се намира? Там освен да е бившето Mario's/ Българче къде може да се намира?

# 138
  • Мнения: 1 893
Здравейте,
Синът ми е студент в РУ. Предстоят му очни от 11.02 до 25 .02.
Бихте ли препоръчали къща за гости, малко хотелче, студио, може и квартира, но да е самостоятелна, без съквартиранти и хазаи,  в близост до Университета.(без "Милениа").

# 139
  • Русе
  • Мнения: 408
До преди няколко години хотел Мали правеха добри цени за студенти. Това е хотела срещу магазин  Практикер. Но има нов собственик и не знам как е сега положението там. Наемодателите си слагат обявите по дървета около университета. За съжаление не съм в града за да ги снимам.
Здравейте,
Синът ми е студент в РУ. Предстоят му очни от 11.02 до 25 .02.
Бихте ли препоръчали къща за гости, малко хотелче, студио, може и квартира, но да е самостоятелна, без съквартиранти и хазаи,  в близост до Университета.(без "Милениа").

# 140
  • Мнения: 1 295
Здравейте! Бихте ли ми казали има ли някъде възможност да се изкара курс или обучение някакво по Румънски език. Ако има и възможност за сертификат ще е още един плюс. Дъщеря ми в университета в Търново учи една година, но за следващата не успяха да съберат желаещи и обучението се преустанови, а тя иска да го продължи.

# 141
  • Русе
  • Мнения: 7 799
Приятелка ходи до пиацата на Дунав. На ъгъла има преводаческа фирма и езиков център. Нещо такова беше.

# 142
  • BG
  • Мнения: 4 458
Здравейте, търся къде се боядисват дрехи, но успях да намеря само боядисване на кожени якета. Оказа се, че Свежест вече не работят( на Петрохан).

# 143
  • Мнения: 4 212
Сама боядисах един суичър на сина ми у дома с боя купена от ТТ маркет.

# 144
  • BG
  • Мнения: 4 458
Сама боядисах един суичър на сина ми у дома с боя купена от ТТ маркет.
Може ли подробности за боята-боя за дрехи ли се води?

# 145
  • Мнения: 4 212
Сама боядисах един суичър на сина ми у дома с боя купена от ТТ маркет.
Може ли подробности за боята-боя за дрехи ли се води?
Да.
Аз не бях ориентирана и попитах служител, който ме насочи.

# 146
  • Русе
  • Мнения: 408
И в магазините за работно облекло има .
Сама боядисах един суичър на сина ми у дома с боя купена от ТТ маркет.

# 147
  • Русе
  • Мнения: 694
И аз се интересувам има ли изобщо в града химическо чистене, което боядисва дрехи.

# 148
  • русе
  • Мнения: 643
Да питам и тук, тлябва ми частен учител за уроци БЕЛ за 12 клас.

# 149
  • Русе
  • Мнения: 7 071
Да питам и тук, тлябва ми частен учител за уроци БЕЛ за 12 клас.
Венета Станкулова. Пенсиониран учител от Дойче шуле. Ама, сега не е ли късно за уроци?

Общи условия

Активация на акаунт