Клиники в Истанбул - тема 15

  • 55 714
  • 778
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 29
Момичета като стана въпрос за зет, как протича той в Мемориал? На кои дни ви пращат на прегледи, вие къде ходите /за София/ и на кой ден ви искат да сте там за трансфера? Непосредствено преди него или няколко дни преди това?
Мен лично ме пратиха на преглед и изследване на хормони на ден 2 от цикъла ,а после през 3 дни.То много зависи и от резултатите от хормоните и прегледа при Аг.Аз ходих 3 пъти на преглед при Аг и 2 пъти на изследвания преди ЗЕТ.

# 226
  • Мнения: 83
Здравейте момичета ,някой правил ли си е цветна снимка в Мемориал .Болезнена ли е ,като в България ?

# 227
  • Мнения: 29
Здравейте момичета ,някой правил ли си е цветна снимка в Мемориал .Болезнена ли е ,като в България ?
Здравей,аз съм си правила в Мемориал.Нищо не усетих,нищооо,но аз нямах никакви запушвания и всичко ми беше добре по снимката.Чувала съм ,че момичетата с задушени тръби имат леки болки.
В повечето случаи те пращат в лаборатория извън болницата,защото все е зает рентгена им.Ако ви изпратят там по добре вземете такси,защото е на малко забутано място.Не е далеч от болницата ,но не и много близо ако ходене пеш.

# 228
  • Мнения: 240
Аз също съм си правила. Не бих го описала като болка,по-скоро неприятно усещане. В Ехомар не усетих абсолютно нищо.

Здравейте момичета ,някой правил ли си е цветна снимка в Мемориал .Болезнена ли е ,като в България ?

# 229
  • Мнения: 61
Привет, момичета! Предстои ни първа стимулация в Мемориал и изчетох доста за подготовката за пътуването и цялостната организация. Освен това имате ли някакви съвети дали трябва от България да се вземе нещо - лекарства например или може спокойно да заминем защото там има всичко необходимо?

# 230
  • Мнения: 3
Привет, момичета! Предстои ни първа стимулация в Мемориал и изчетох доста за подготовката за пътуването и цялостната организация. Освен това имате ли някакви съвети дали трябва от България да се вземе нещо - лекарства например или може спокойно да заминем защото там има всичко необходимо?
Там има всичко необходимо, не се притеснявай за нищо. 🍀

# 231
  • Мнения: 219
Момичета, само аз ли срещам проблем в комуникацията след пункция. Уж трябваше да ми пишат всеки ден - един ме забравиха, 3 дни ги подсещах късно следобяда. Вчера ми отговориха "продължаваме следенето"... и аз вече съм пред нервен срив защото не знам какво се е случило с последното ни ембрионче. 😐
Даже трябваше по подразбиране да се сещам,  че спират развитие, след като всеки ден ми казваха за все по-малко бройки.
Имате ли опит как да говоря с ембриолозите, за да дадат светлина по случая ни, защото явно не е нещо наред щом имам неоплодени,  и бластоцисти с недостатъчно клетки за ПИД.
Дават ли някакви препоръки преди следващ опит?

# 232
  • Мнения: 956
И при мен имаше проблем в комуникацията на 3ти ден, не ми дадоха инфо. На 4ти ден ми казаха, че и на тях не са им казали от ембриологията. Чак следобед на 4ти получихме инфо, и ни се обадиха заедно с докторката след това.
Някои момичета посъветваха да се пише имейл на international patients имейла, че там по-бързо отговарят. Лично аз не съм пробвала.

# 233
  • Мнения: 147
И при мен беше така. Единствено първия ден ми писа Хафизе, през всички останали дни й пишех аз. На финалния ден изобщо не ми отговори, беше й изключен телефона до 20ч., Нигер също не ми отговаряше, а рецепционистките само ми казваха "ще се свържат с вас". Беше истинско изпитание за нервите, стоиш и чакаш с вързани ръце, това е.
Иначе в деня на трансфера непосредствено преди самата процедура един от ембриолозите ни даде инфо за всеки отделен ембрион.
Zaples, вие при кой лекар сте? Той също може да изкоментира ембрионите и проблемите с тях.

# 234
  • Мнения: 219
В Мемориал сме, нямаме конкретен лекар. Стимулацията ми беше почти изцяло следена от д-р Шахин. Вчера беше 6ти ден на ембриона и се разбрахме да го чакат до тогава, за да видят дали ще може да му се направи ПИД, ама два дена неизвестност вече ми идва в повече.😟

# 235
  • Мнения: 29
В Мемориал сме, нямаме конкретен лекар. Стимулацията ми беше почти изцяло следена от д-р Шахин. Вчера беше 6ти ден на ембриона и се разбрахме да го чакат до тогава, за да видят дали ще може да му се направи ПИД, ама два дена неизвестност вече ми идва в повече.😟
В Мемориал сме, нямаме конкретен лекар. Стимулацията ми беше почти изцяло следена от д-р Шахин. Вчера беше 6ти ден на ембриона и се разбрахме да го чакат до тогава, за да видят дали ще може да му се направи ПИД, ама два дена неизвестност вече ми идва в повече.😟
И при нас беше така.
И аз съм в Мемориал и почти винаги сме писали и звънели на пожар за да получим информация.Явно са много заети и не смогват,а после забравят да отговорят.Звънни по добре настоятелно и ще вдигнат.

# 236
  • Мнения: 170
В Мемориал сме, нямаме конкретен лекар. Стимулацията ми беше почти изцяло следена от д-р Шахин. Вчера беше 6ти ден на ембриона и се разбрахме да го чакат до тогава, за да видят дали ще може да му се направи ПИД, ама два дена неизвестност вече ми идва в повече.😟
В Мемориал сме, нямаме конкретен лекар. Стимулацията ми беше почти изцяло следена от д-р Шахин. Вчера беше 6ти ден на ембриона и се разбрахме да го чакат до тогава, за да видят дали ще може да му се направи ПИД, ама два дена неизвестност вече ми идва в повече.😟
И при нас беше така.
И аз съм в Мемориал и почти винаги сме писали и звънели на пожар за да получим информация.Явно са много заети и не смогват,а после забравят да отговорят.Звънни по добре настоятелно и ще вдигнат.
Не че искам да ви плаша, но опита ми до тук показва, че когато нещо не е наред, тогава се бавят с обратната връзка.

# 237
  • Мнения: 956
И аз имам такова усещане, поне при мен беше така.

# 238
  • Мнения: 231
При нас,след пункция писаха старателно всеки ден, без 4ти мисля, за да ни информират, но след това имаше издънка с чакането на резултата от ПИД. Чакахме 25 дни,а повярвайте, това вече е истинско мъчение,тъй като имахме само 2 ембриона-един на 5 и един на 6 ден,за който нямахме голяма надежда. Иначе аз писах на посочения имейл, но на него отговарят отново същите координатори. На мен оттам ми отговори Шефкие, така че няма голям смисъл, ако не ви дадат инфо във Вайбър групата,вероятно нямат. Иначе на мен, примерно, не са ми звъняли и с доктор, а бяха казали, че ще го направят.

# 239
  • Мнения: 143
Въобще не се настройвайте така. Според мен са претоварени и комуникацията с пациентите, които в момента са в стимулация е на първо място проато.
Пишете им пак, ако сте през фирма те ще осъществят много бърза връзка и ще дадат отговор.

Общи условия

Активация на акаунт